Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA] » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 21 sie 2008, o 16:49

Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]


26 sierpnia:
Greek - 2 sezon;

1 września:
Plotkara - 2 sezon;
Skazany na śmierć - 4 sezon;
Pogoda na miłość - 6 sezon;

2 września:
90210 - nowość;
Świat gliniarzy - 7 sezon;

3 września:
Kości - 4 sezon;

7 września:
True Blood - nowość;
Ekipa - 5 sezon;

8 września:
Terminator: Kroniki Sary Connor - 2 sezon;

9 września:
Fringe - nowość;
Privileged - nowość;

10 września:
'Til Death - 3 sezon;
Do Not Disturb - nowość;

16 września:
Dr House - 5 sezon;

18 września:
Nie z tego świata - 4 sezon;
Tajemnice Smallville - 8 sezon;

21 września:
Valentine - nowość;
Easy Money - nowość;

22 września:
The Big Bang Theory - 2 sezon;
Jak poznałem Waszą matkę - 4 sezon;
Dwóch i pół - 6 sezon;
Herosi - 3 sezon;
Worst Week - nowość;
Boston Legal - 5 sezon;
CSI: Kryminalne zagadki Miami - 7 sezon;
Kalifornizacja - 2 sezon;

23 września:
Agenci NCIS - 6 sezon;
The Mentalist - nowość;
Bez śladu - 7 sezon;
Prawo i bezprawie - 10 sezon;

24 września:
Nowe przygody starej Christie - 4 sezon;
Knight Rider - nowość;
Gary Unmarried - nowość;
Zabójcze umysły - 4 sezon;
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku - 5 sezon;
Lipstick Jungle - 2 sezon;

25 września:
Brzydula Betty - 3 sezon;
Na imię mi Earl - 4 sezon;
Chirurdzy - 5 sezon;
Biuro - 5 sezon;
Ostry dyżur - 15 i prawdopodobnie ostatni sezon;

28 września:
Simpsonowie - 20 sezon;
Bobby kontra wapniaki - 13 sezon;
Gotowe na wszystko - 5 sezon;
Dowody zbrodni - 6 sezon;
Głowa rodziny - 6 sezon;
Dexter - 3 sezon;
American Dad! - 4 sezon;
Bracia i siostry - 3 sezon;
Jednostka - 4 sezon;

29 września:
Chuck - 2 sezon;
Life - 2 sezon;

1 października:
Gdzie pachną stokrotki - 2 sezon;
Friday Night Lights - 3 sezon;
Prywatna praktyka - 2 sezon;
Dirty Sexy Money - 2 sezon;

3 października:
Zaklinacz dusz - 4 sezon;
Everybody Hates Chris - 4 sezon;
The Game - 3 sezon;
The Ex List - nowość;
Wzór - 5 sezon;

6 października:
Samantha Who? - 2 sezon;

9 października:
Kath & Kim - nowość;
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas - 9 sezon;
Life on Mars - nowość;
Eleventh Hour - nowość;

10 października:
The Starter Wife - pierwszy oficjalny sezon serialu, który wcześniej był mini-serialem;

13 października:
My Own Worst Enemy - nowość;

14 października:
Eli Stone - 2 sezon;

17 października:
Crusoe - nowość;

30 października:
Rockefeller Plaza 30 - 3 sezon


Źródło: filmweb
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sie 2008, o 18:41

Re: Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]


Po podliczeniu wyszło mi że chciałbym oglądać 16 seriali, ale chyba coś będzie musiało odpaść, ale poczekać trochę dłużej bo raczej nie ma szans żebym był ze wszystkim na bieżąco :)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 lut 2009, o 19:24

Re: Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]


Ja wiem, że jest dopiero marzec i jeszcze nie powinnienem oceniać tego sezonu, ale IMO był on bardzo nieudany. Po strajku scenarzystów, producenci, scenarzyści i reżyserzy nie postarali się. Nowości były słabe - poza tym ile seriali przeszło okres próbny? 5? Mentalist, Privileged, 90210, Eleventh Hour, Fringe, Knight Rider i dwa sitcomy. Poza tym nieudane powroty, min. Bones (po świetnym trzecim sezonie czwarty to w większości porażka), Gossip Girl (świetny pierwszy sezon, w drugim stał się telenowelą), Heroes (chociaz to jeszcze się trzyma kupy). Pare seriali wróciło w dobrym stylu, np. Desperate Housewives, Ghost Whisperer czy HIMYM, Chuck. Ale tu mam krytykować. Ogólnie to nie było wielkiego hitu. Takim mógłby się wydawać Mentalist, ale nie sądze, że będzie to coś w stylu GA, DH, LOST'a, PB czy Heroes'ów. Niczym mnie nie zaskoczono, ciągle to samo. Ile można oglądać seriali o tym samym? Wymyślają coraz to nowsze kryminały, z coraz to oryginalniejszymi głównymi bohaterami... Takie coś wogóle mi się nie widzi. Popatrzmy 5 lat wstecz. LOST, DH, GA. 4 lata wstecz - Bones, SN, GW i inne. Naprawde coś sie chyba stało. W 2007 nie było nic zwracającego uwagi, chyba - ktoś widzi jakiś serial teraz który ma trzeci sezon (ok, Dexter jedynie chyba)? Z drugich zostały GG, Chuck, Private Practice i może pare sie jeszcze znajdzie. Oczywiście mogłem coś pominąć, inncyh rzeczy po prostu nie oglądam i nie mogę się wypowiedzieć. W. Brytanie pomijam, bo się na tym nie znam. Sezon 09/10 też się zbytnio ciekawie nie zapowiada... Wiem, że jeszcze nie wszystkie stacje ogłosiły swoje nowe seriale, ale są już pewne zapowiedzi. Nowy serial o wampirach, kolejne kryminały i seriale medyczne. Kto będzie oglądał 10 serial o tym samym? Ja na pewno nie. Może jeszcze coś mnie zaskoczy, może się jeszcze coś wydarzy. Mam nadzieję. Póki co ten sezon dla mnie to wielka niedoróbka i nie podoba mi się kierunek w którym idą stacje w USA. Mam nadzieję, że w czerwcu moja opinia będzie inna.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 mar 2009, o 01:23

Re: Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]


Po części się z tobą zgadzam, wszystkiemu winien jest strajk, ale przyszłość prezentuje się już ciekawiej. ja bardzo licze na Human Target, Flesh Forward, Kings i liczę że powstanie serial na podstawie Rodziny Borgiów(coś a'la Rzym i Tudors).

Z nowych seriali moge wyróżnić tylko - Fringe, Merlin, Sons of Anarchy, True Blood i Lie to Me. Inne mnie zawiodly. Jednak jeśli były nowe odcinki starych seriali to właśnie je wybierałem - BSG, 24, lost, Chuck nawet i PB. W tym sezonie, nic tak na prawdę nie zasługuje na większa uwagę(moze TB i SoA). Fringe mnie znudził schematami chociaż tajemnica całosezonowa jest niezła. Merlin jest dobry, ale nie ma szans na status kultowego lub medialnego. Lie to Me to natomiast kolejny kryminał...

Ja liczę że nowe seriale wiosenne będą lepsze od tych jesiennych i że czymś zaskoczą. Choćby Harper's Island i Kings.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 7 mar 2009, o 02:11

Re: Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]


To zależy jakie kto ma standardy - jeśli dla kogoś wyznacznikiem są takie seriale jak Lost, PB czy GA to nawet nie mamy o czym rozmawiać, bo one nawet jeśli wystartowały nieźle kilka lat temu to w obecnym momencie marnują jedynie czas antenowy. Zgodzę się jednak, że w US nie było w tym roku żadnego hitu, ale tez na nic nie liczyłam, strajk jednak dał się we znaki jeśli chodzi o premiery. Wydaje mi się, że na wyróżnienie zasłużył Legend of the Seeker, bo chyba jak do tej pory jeszcze nie było takiego serialu fantasy z prawdziwego zdarzenia, ale też mogę się mylić, bo fanką fantastyki nie jestem. Jeśli chodzi o UK sprawa ma się całkiem inaczej, bo tak jak zawsze robili świetne kostiumówki tak w tamtym roku postarali się jeszcze bardziej, poza tym jeden z najlepszych seriali w historii, Life on Mars, dostał godnego zastępcę - Ashes to Ashes, chociaż tak właściwie to w tym sezonie jeszcze nie dostaliśmy nowych odcinków, bo się grzebią, to po tym co nam zaserwowali w trzech poprzednich sezonach można oczekiwać jedynie tego co dobre, a co do Merlina to faktycznie odkryciem roku nie jest, ale jest pozycją świetnie nadającą się do tego do czego został stworzony - czyli jako nowy serial w paśmie dziecięcym Doctora Who i Robin Hooda.

 


  • Podobne tematy do Kalendarium serialowe na sezon 2008/2009 [USA]
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.