Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

John Locke » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 16:22

John Locke

Zaraz po katastrofie John stwierdza, że jest w pełni sprawny. Pierwszym przyjacielem jakiego poznaje jest Walt. Odnajduje jego psa w dżungli, jednak nie zyskuje sympatii jego ojca Michaela. Później staje na czele grupki, która wyrusza na polowanie na dziki. Tam prawdopodobnie staje oko w oko z "potworem". Wszyscy myślą, że zginął, ale on powraca z dzikiem. Od początku wszyscy odnoszą się do niego z nieufnością. On jednak zawsze chce pomagać. Staje się tak podczas poszukiwań Claire i Charliego. W trakcie wędrówki z Boonem natrafia na właz. Nie mogą go jednak otworzyć żadnym sposobem. Locke ma wizję, w której widzi rozbijający się w dżungli samolot i zakrwawionego Boone'a. Gdy mężczyźni odnajdują samolot, młodszy wspina się na drzewa, na których utknęła maszyna, i spada razem z nią. Locke zabiera przyjaciela i przynosi go do jaskini, gdzie niestety Boone umiera. Shannon chcąc się zemścić omal nie zabija Johna. Ratuje go Sayid, który następnie zostaje zaprowadzony do samolotu, a potem do włazu przez Locke'a. W obozie pojawia się Francuzka Danielle Rousseau, która informuje, że właz można otworzyć dynamitem, który jest w "Czanej Skale" - jest to statek, który rozbił się kiedyś na tej wyspie. Po dynamit idzie między innymi Locke. Podczas drogi powrotnej John zostaje ponownie zaatakowany przez "potwora", pod postacią czarnego dymu, jednak ratuje go Jack Shephard z pomocą przenoszonego przez siebie, w tajemnicy przed grupą, dynamitu. Zdobytym przez Locke'a i Kate dynamitem wysadzono właz. Do środka weszła najpierw Kate, potem Locke, a później Jack. W środku spotkali Desmonda, który jak się potem okazało wpisywał co 108 minut liczby 4, 8, 15, 16, 23, 42 do komputera, a po jego ucieczce ta rola spadła na rozbitków. W schronie na Locke'a spadła rola opiekowania się arsenałem. Po przybyciu ogonowców znalazł wspólny język z Mr. Eko. To on dał mu brakujący fragment taśmy filmowej. Pewnego dnia Michael ogłuszył Johna i wziął broń. Na jego poszukiwania oprócz Locke'a wyruszyli Jack, Sawyer oraz bez ich wiedzy Kate. Podczas poszukiwań spotkali Innych, którzy powiedzieli, że to oni pozwalają im żyć i wyznaczyli nieprzekraczalną dla rozbitków granicę. Dalsze losy tego bohatera są na razie nieznane. John Locke jest postrzegany dwojako. Z jednej strony jest bardzo przydatny, dobrze zna się na broni i tropieniu śladów, zawsze chętnie wszystkim pomaga, np. Claire, przy opiece nad Aaronem. Z drugiej strony jest jednak obwiniany za śmierć Boone'a.
<<

turek

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 19 sty 2007, o 15:57


Na poczatku go nie lubiałem bo sie za bardzo rządził . Teraz to jeden z najciekawszych ludzi w LOST XD
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 28 sty 2007, o 12:39


A mi on sie troche rozmyl z biegiem odcinkow. Na poczatku byl bardzo tajemniczy. Postac jak z komiksu. Twardziel. A tu okazuje sie ze pracowal w fabryce pudelek...
Mimo wszystko swietna postac
<<

tasior

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 6 lut 2007, o 13:51


ciekawa postac, taka zlota raczka;] wszedzie sobie da rade;]
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 22:32


ja go nie znoszę
zawsze musi być tak jak on chce, nawet jak on nie ma racji
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 27 lut 2007, o 15:48


ta osoba jest bardzo interesujaca tajemnicza poradzila sobie w kazdej sytuacji jest bardzo ciekawy calej wyspy co sie w niej znajduje i kto ja zamieszkuje
zwariowana dziewczynka
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 28 lut 2007, o 22:28


koleś jest mocny potrafi z niczego zrobić coś taki człowiek w rzeczywistości napewno by nie zginą na bezludnej wyspie :) bardzo mi sie podoba ta postać
<<

ann...

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 8 mar 2007, o 20:40


a dla mnie intrygująca postać. silna osobowość, ma swoje wartości. najbardziej mi się podoba hasło: nie mów mi czego nie moge. tak, czasami kaze sie podporzadkowywać, ale wie co robi, tzn. jak mowi ze masz cos zrobic, to to przyniesie ekekty. dlatego nawet mu wybaczam te napady przywództwa ;)
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 12 mar 2007, o 21:52


Moja ulubiona postac : tajemniczy, sympatyczny, wierzy w wyspe. Gdy wie ze ma racje proboje zmusic innych do podporzadkowania.
W pamiec wpadl mi zwlaszcza fenomalny LOCKDOWN z 2 sezonu wlasnie z jego retrospekcjami i mapa Wyspy. Tak naprade to jednak wciaz nie wiemy jak stracil czucie w nogach ? Byc moze Man from Tallhallesse (3x13) cos wyjasni :/
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 02:23


Przedziwny człowiek.Niby nigdy nic a tu proszę walizka pełna noży i co okazuje się że nasz pan od pudełek jest myśliwym :) Bardzo ciekawa postać dużo się w okół niego dzieje.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:05


Ciekawa, baardzo ciekawa postać - nie mogę się doczekać, co ma teraz Ben mu pokazać po tym jak w piwnicy był jego ojciec :D :D
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:46


Swietnie napisana postac!! Lubie go mimo ze czasem jest taki "inny".
<<

Kirka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Pabianice

Postdodano 3 maja 2007, o 20:51


Ogólnie go lubie ale czasem za bardzo się rządzi :?
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 maja 2007, o 22:57


fajna i silna postac...

podejrzewam że jego postac była wzorowana na filozofie Johnie Locku

oby nie tracił na poziomie! :)
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 4 cze 2007, o 14:17


Na sam koniec zaczął mnie tak denerwować że sama z chęcią bym go uśmierciła :shoot: Od momentu kiedy stwierdził że wyspa do niego "mówi" zgłupiał i te ciągłe jego PRZEPRASZAM, PRZYKRO MI jak coś zrobi nie pomyśli innej osoby (wysadzenie zaminowanego budynku, zabicie jeńca, wysadzenie łodzi podwodnej ....), zawsze były te słowa przed jego czynem.Zaczęło mnie to denerwować.A tak go lubiłam
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 4 cze 2007, o 23:20


a ja myśle że ma to jakis konkretny cel i że jeszcze nas czyms zaskoczy...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 22:25


Dziwny bardzom , ale dlatego również intrygujący. Zdenerwował mnie wysadzając ta łódź podwodną (jesli nie chce opuszczac wyspy, niech sobie zostaje, ale nie powinien innym przeszkadzać w opuszczeniu jej), oraz tym, ze wykorzystał Sawyera do zabicia ojca, bo on sam nie mógł. Strasznie egoistyczne zachowanie, zwalać na kogoś taki ciężar. Oczywiście dobrze, że prawdziwy Sawyer nie żyje i że Sawyer stawił czoło duchom przeszłości, ale locke wcale nie kierował się jakimiś wyzszymi celami i po prostu Jamesa wykorzystał.
<<

anonim2

Postdodano 2 lut 2008, o 14:07

Re: John Locke

Lubię go, od początku. Pomysłowy, bardzo mądry. Fajna postać :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do John Locke
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.