Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Joey & Pacey » Zakończone Seriale » Dawson's Creek • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 16:06

Joey & Pacey

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zwiącek tej pary zaczyna się dosyć niespodziewanie i z inicjatywy Pacey'go. Ale zanim decydują się na bycie razem długo zastanawiają się jak zareaguje na tą wiadomość... Dawson. Przyjaźń między nimi rozwija się całą serię 3cia kiedy to na jej począku Dawson prosi Pacey'go by zaopiekował się Joey bo on sam nie był wtedy odpowiednią osobą... W trakcie tej opieki uczucie Pacey'go rozwija się coraz bardziej, do tego stopnia, że wdaje się on w bójkę z chłopakiem który niszczy obraz Joey, do momentu kiedy Pacey jadąc z Joey samochodem nagle go zatrzymuje i po raz pierwszy całuje Joey. Związek ten powoduje, że Dawson i Pacey przestają być przyjaciółmi gdyż Dawson odbiera go jako zdradę ze strony najlepszego przyjaciela. Zakochana para wyrusza w dwumiesięczny wakacyjny rejs. W związku tym Pacey dorośleje i dojrzewa. Podczas szkolnej wycieczki oboje decydują się na seks... J&P są parą do końca 4tej serii kiedy to Pacey nagle stwierdza, że Joey go ogranicza i czuje się przy niej gorszy...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez bluevein, łącznie edytowano 4 razy
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 21:57


Zdecydowanie najlepsza para w tym serialu. Świetnie dopełniali sie, no i on kupił dla niej ściane *_* A scena kiedy pierwszy raz sie całuja jest jedna z najlepszych w tym serialu. A! I jak popłyneli w rejs... :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 18 lis 2006, o 22:01


Jak dla mnie to oni nigdy nie pasowali do siebie. Niewiem wogóle jak mogli być razem;/
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 00:36


Sunbeam napisał(a):Niewiem wogóle jak mogli być razem;/


ja wiem...bo się kochali :D i chyba wystarczającym na to dowodem jest zakończenie serialu :D kiedy zostali razem :)
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 19 lis 2006, o 02:47


Cudowni i niezastąpieni ;D Gdyby na końcu komuś przyszło do głowy ich nie połączyć, to nigdy bym im tego nie wybaczyła :P Ale na szczęście, wszystko skończyło się tak, jak powinno :D

Oni razem - bajka! :)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 19 lis 2006, o 10:06


Dokaldnie pasowali do siebie idealnie... szkoda ze poza planem nic z tego nie wyszlo :(
Uwielbiam fragment gdy Pacey całuje Jo i kaze sie domyslic co to oznacza;)
<<

_david_86_

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 24

Postdodano 19 lis 2006, o 11:24


aja napisał(a):Zdecydowanie najlepsza para w tym serialu

jak dla mnie też najlepsza para! Napewno wole ich niż Joey i Dowson'a!!
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 17:14


Ich historia byla zdecydowanie niesamowicie napisana i osobiscie uwielbiam ta pare!! :)
<<

nomed

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 19 lis 2006, o 17:36


Byli świetni i z pewnością o niebo lepsi niż 'Joey&Dawson'. Cieszę się, że w końcu tak to wszystko sie ułożyło..
<<

Wiolatak1991

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 28 lis 2006, o 11:00


Na początku nie sądziałam ,że będa para ale potem przekonałam się do nich. Jak dla mnie razem ładnie wyglądają, pasują do siebie.
<<

evela650

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 2 maja 2007, o 18:18


Uwielbiam tą pare.Uzupełniają się tworzac mieszanke wybuchowa.Najlepsza para w całym serialu. :)
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 3 maja 2007, o 09:19


To tez zdecydowanie moja ulubiona para :D
.

 


  • Podobne tematy do Joey & Pacey
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.