Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Jessi XX » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 19 cze 2007, o 11:26

Jessi XX

Jessi, którą gra Jaimie Alexander- ocalała z eksplozji w Zyzzx. Tak jak Kyle, Jessi pojawia się w lesie, cała pokryta różowym płynem, bez pępka. Ale na Jessi nie czeka miła rodzina. Jessi została ponownie schwytana przez swoich twórców i została zaprogramowana by znaleźc i zniszczyc swój cel: Kyle'a. Przynajmniej do momentu kiedy spostrzega Declan'a, wtedy jej zabójcze instykty usuwają się w cień, ustepując miejsca jeszcze silniejszym uczuciom.
(źródło: ABC Family)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lip 2007, o 17:47


Od pierwszego odcinka, w którym się pojawiła - nie lubie jej. Po pierwsze: ma wykrzywioną twarz :P Po drugie: pierwsze co zrobiła po ocknięciu się to zabiła człowieka. Po trzecie: zanim coś powie mijają wieeeeeeeki!! Jak zastanawia sie co powiedziec to mam ochote potrząsnąć nią i powiedzieć 'weź sie w garść, dziewczyno!' :P Po czwarte: zakochała sie w Declanie a D. ma być z Lori! :P (choć jak pisała kiedyś Nikola - przynajmniej nie będzie nudno i L/D nie beda kolejną nudną 'starą' parą :P).
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 12 lip 2007, o 19:28


aja napisał(a):(choć jak pisała kiedyś Nikola - przynajmniej nie będzie nudno i L/D nie beda kolejną nudną 'starą' parą :P ).


:hihi:

Oni będą nową, starą parą pewnie pod koniec sezonu :P
<<

Star

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 26 lip 2007, o 13:05


calkiem ciekawa postac xD
zwlaszcza w scence w parku ^_^

zastanawia mnie jedno... dlaczego ona jak i Kyle tak dziwnie rysuja O.o
<<

dhv

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 30 lip 2007, o 02:51


A tam dziwnie.. Calkiem niezle to ujeli.
Wkoncu nikt ich rysowac nie uczyl. A ich styl przypomina najzwyklejsze odtwarzanie obrazu z pamieci : )
<<

wafcio

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 14 wrz 2007, o 22:51


Nie wiem co wy uwzieliście się tak na tą jessi, aja ty pewnie twarzy nie masz doskonałej (wygląd to rzecz gustu), więc co się czepiasz, aktorka jak każda inna, a że taką role jej przypisali no to trudno. Pozatym jej zachowanie, trzeba sobie przypomnieć przyczyne co wywołało, że zabiła człowieka. itd... ogólnie to ta postać wymaga aby troche przeanalizować jej historie i te ciągłe formatowania pamieci itd.
Ostatnio edytowano 14 wrz 2007, o 22:52 przez wafcio, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 wrz 2007, o 23:16


wafcio napisał(a):aja ty pewnie twarzy nie masz doskonałej (wygląd to rzecz gustu), więc co się czepiasz

Przeczysz sam sobie. Skoro wygląd to rzecz gustu, to jej twarz ma prawo mi się podobac lub nie. Ponadto jest aktorką - osobą publiczną, więc bycie ocenianą jest wliczone w jej zawód. I skad taka pewnośc, że nie mam twarzy doskonałej? :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 15 wrz 2007, o 00:10


Jakkolwiek też uważam że się na nią troszkę uwzięliście. Urody nie oceniam - IMO ogólnie pod tym względem ten serial stoi dość kiepsko :]

Tak czy inaczej nie uważam za argument przeciw postaci jej wyglądu. Po drugie to dziwie się że się jej czepiacie za zabicie tamtego kolesia. Chciał ją zgwałcić. Lol ty byś się certoliła z takim gnojkiem? :D A ona w dodatku działała pod wpływem wyłącznie instynktu i chyba to nie jej wina, nie?
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 wrz 2007, o 12:00


Corranh napisał(a):Chciał ją zgwałcić. Lol ty byś się certoliła z takim gnojkiem? :D A ona w dodatku działała pod wpływem wyłącznie instynktu i chyba to nie jej wina, nie?

Mogła go ogłuszyć. Uważasz, ze 'instynkt' stanowi wytłumaczenie dla zabicia człowieka? No cóż, mamy nieco inne wartości etyczne. A poza tym, jaki instynkt?! Kyle jakoś nie zabił dwójki ludzi, których spotkał w lesie po tym, jak się przebudził. A mieszać jej w głowie zaczęli dopiero później.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 wrz 2007, o 22:25


tylko Kyle'owi ta dwójka w lesie nie groziła nożem. Ja bym porównał to powiedzmy do takiej sytuacji, że np ktoś poluje na niedzwiedzia, strzela i nie trafia ale zwraca uwagę niedziewiedzia, niedzwiedź atakuje i zabija polującego. Przcież Jessi nawet nie miała pojęcia co jest dobre co złe, kim lub czym jest itd.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 15 wrz 2007, o 22:57


Dokładnie. Ona nie miała ŻADNYCH wartości etycznych - tabula rasa po prostu. Działała instynktownie. Zagrożenie i jego neutralizacja. Zresztą nikomu bym nie odmówił w takiej sytuacji prawa do zabicia.
Obejrzane:
Lost
Prison Break
House M.D.
4400
Heroes
Jericho
O.C.
Kyle XY
Standoff
Ekipa
Rome
Greek
Dirty Sexy Money
The Journeyman
Cane
Weeds
Gossip Girl
Oglądam:
Fringe
Bttlestar Galactica (sezon 3)
Dexter (sezon 2)
W kolejce:
Merlin
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 2 sty 2008, o 13:54

Re: Jessi XX


Zgadzam się z ają :D I też jej nie lubie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 18:08

Re: Jessi XX


To ja się zgadzam z większością bo też mnie denerwują. Chociaż bez niej byłoby nudno ;]
<<

yamaha

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 27 cze 2008, o 22:24

Re: Jessi XX


Jak dla mnie jej postać powiano się dobrze zanalizować zanim wygłasza sie na jej temat opinię...
nie jest negatywna postacią lecz bardzo zagubioną i z osobowością narcyzmu wtórnego obronnego,lubi gdy inni ja podziwiają ,chce udowodnić że niej gorsza od nikogo to dlatego że od pierwszego momentu wszyscy wywierali na nią presję a ona nie potrafiła zrozumieć dlaczego, gdy już się dowiedziała kim jest chciała za wszelką cenę udowodnić że jej stworzenie nie było pomyłką i że wcale nie jest gorsza od Kyla którego wszyscy idealizowali,choć tak naprawdę nie przekonywała o tym innych tylko siebie.
<<

bedkeler

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Prawo Agaty

Postdodano 25 maja 2012, o 12:10

Odp: Jessi XX


A mi się podoba jej postać, wprowadza drobne zamieszanie, dzięki niej serial nabiera rumieńców :)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.