Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

James 'Sawyer' Ford » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 14:34

James 'Sawyer' Ford

Sawyer to bardzo niejednoznaczny bohater. Zachowuje się niezwykle chamsko, jest skory do kłótni i bijatyk, ale jednocześnie umie pomóc, zażartować i prawdopodobnie skrywa w sobie te lepsze uczucia. Po katastrofie lotniczej zaczął zbierać mnóstwo przydatnych rzeczy. W późniejszym czasie niejednokrotnie okazują mu się one niezwykle pomocne. Podejrzewany o kradzież lekarstwa Shannon i torturowany przez Sayida James, powoli zaczyna zdobywać zaufanie Kate. Tylko ona stara się zrozumieć zachowanie Sawyera. Ford brał udział w wielu wyprawach - nie tylko tych w głąb wyspy. Razem z Michaelem, Waltem oraz Jinem wyruszył w rejs zbudowaną wcześniej z bambusa tratwą. Podczas próby uratowania dzieciaka został postrzelony w bark, przez co o mało nie opuścił tego świata. Po powrocie do pierwszej grupy rozbitków nadal nie zmienia swego zachowania. Za to jego kontakty z Kate ulegają znacznej poprawie - przynajmniej do czasu. Kiedy tylko nadarza się okazja razem z Charliem finguje fortel i kradnie broń. Od tej chwili wszyscy rozbitkowie zaczynają traktować go jak zdrajcę. Nawet lubiany przez wszystkich Hurley odnosi się do Sawyera ze znaczną niechęcią.
Ostatnio edytowano 29 lis 2006, o 16:19 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 18 lis 2006, o 20:14


No cóż muszę się przyznać,że polubiłąm Sawyer'a ostatnio.... W pierwszej serii nie pajałąm radością do niego,wręcz przeciwnie bardziej Jack'a lubiałam:D Ale teraz jakoś trawię Sawyer'a no i pasuje mi znacznie już teraz do Kate niż Jack[jak kiedyś mysłałam]....
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

nomed

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 19 lis 2006, o 17:19


Czy jeśli powiem, że już od początku go lubiłam, będzie oznaczało to, że jestem inna?:) Bo on cos w sobie ma...;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 19 lis 2006, o 17:22


Ja go od poczatku uwielbialam!! Ten jego sarkazm i dogadywanie wszystkim... No i te doleczki :D :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 17:25


nomed napisał(a):Czy jeśli powiem, że już od początku go lubiłam, będzie oznaczało to, że jestem inna?:) Bo on cos w sobie ma...;)


absolutnie nie jesteś inna :D
ja go uwielbiam od początku i Sophia go uwielbia od początku :D
a jeszcze bardziej go polubiłam kiedy nikt go nie lubił, ah:)
Want your bad romance.
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 19 lis 2006, o 17:27


Sophia napisał(a):Ja go od poczatku uwielbialam!! Ten jego sarkazm i dogadywanie wszystkim... No i te doleczki :D :D


dokładnie ja tak samo :D właśnie za to, że nie był typowym "grzecznym" bohaterem się go pokochało :)
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 22:03


No cóż Sawyer jest to postać którą da sie polubić i jestem tego przykładem :)
Bo choć Sawyerowi zdaża się być chamem i egoistą jest Spoko :]
A te jego docinki i sarkazm miód :]
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 27 lis 2006, o 16:47


Sawyer is great! :] Nic dodać nic ująć ;)
<<

Lukasz200784

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 27 lis 2006, o 23:21


Sawyer ist the best . Jego teksty powalają ze śmiechu. ;D Najbarwniejsza postać w lost.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 11:38


ja też od poczatku go uwielbialam:) lubie to, ze ma wady, ale mimo to nie jest złym człowiekiem, jest skłonny do miłości i uczuć:) uwielbiam jego teksty:D
<<

orhio

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 28 gru 2006, o 11:19


tak on jest glownym ogniwem tego serialu... ale gdzies czytalem ze podobno ma zginac jakos w 3 sezonie... nie wiem czy to prawda
<<

shiri

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 gru 2006, o 12:56


no w świecie seriali pisali, że josh się obawia, że jego bohater będzie następnym do odstrzału... mam nadzieję, że tak się nie stanie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

owsiakmo

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 7 sty 2007, o 17:07


soyer to boss i miszcz
<<

paradek

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 18 sty 2007, o 13:38


Sawyer to bohater bardzo dziwny. tak naprawdę to niewiemy jaki jest naprawdę (zresztą każdy z bohaterów ma tajemnice) potrafi on być bardzo chamski ale gdy sytuacja tego wymaga pomaga grupie. nie boi sie wyzwań i nie pozostaje anonimowy. świetna postać.
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:37


Mi ta postać sie bardzo podoba, ponieważ gdy trzeba to jest pomocny, ale czasem jest wręcz chamski!
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 28 sty 2007, o 12:34


Ciekawe ze facet ktory w pierwszych odcinkach byl zdecydownie bohaterem negatywnym zostal mimo wszystko tak polubiany :) Zwlaszcza przez plec piekna. Troche mi to przypomina syndrom Bohuna.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 22:48


ja nie lubię go za bardzo, w ostatnich odicnkach jakby starali się nam na siłę wbić to żebysmy go lubili, u mnie to działa odwrotnie :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 12:18

Dokladnei tak jak pisze Gorm Na poczatku pokazywali nam jaki to Sawyer jest 'zly' itd.. A teraz taka nagla przemiana. No coz.. ale ta przemiana mi sie u niego podoba;)
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
Następna strona

 


  • Podobne tematy do James 'Sawyer' Ford
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.