Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

James 'Sawyer' Ford » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

Juliett

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 13 lut 2007, o 20:16

Sawyer to mój ulubiony bohater. Jego teksty zawsze mnie rozbawią ;). Robi fajne miny :P
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 23 mar 2007, o 16:28


Zapraszam do obejrzenia filmiku pt:"Świat według Sawyera" - aktorzy mówią o przezwiskach nadawanych przez Sawyera.Oto link: http://www.youtube.com/watch?v=vU4n9Ji5 ... era%2Ehtml
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:01


Zabójczy teksański akcent plus nieźle wyrobiony brzuch i ramiona - która kobieta nie powstrzymałaby się takiego zadziornemu facetowi? :P ;D
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:49


Sawyer powinien byc wreszcie z Kate, pasuja do siebie :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 maja 2007, o 00:22


bluevein napisał(a):Czy jeśli powiem, że już od początku go lubiłam, będzie oznaczało to, że jestem inna?:) Bo on cos w sobie ma...;)


Sawyer to oryginalna postać... w pierwszym sezonie był okazany jako zła postać w opozycji do altruistycznego lekarza Jacka ktory przodował jako dobry chłopczyk od 2 sezonu zaczeło sie to zacierac i Sawyer zaczął wzbudzac symaptie wsrod tych ktorych nie urzekł w pierwszym sezonie jako typowy złi i egoistyczny chłopak...

ja też go polubiłam od poczatku... jak kazda kobiete kreca mnie czasami niegrzeczni faceci...

w 3 sezonie jak byl w niewoli z Kate i jak wyznali sobie miłość wyszedł z niego zakochany facet który przypomina szczeniaczka w takiej sytuacji... równie ujmujący i rozbrajajacy...
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 2 maja 2007, o 13:20


Ja tez lubiłam tą postać od samego początku :D Jak dla mnie to ona mógłby być przez cały serial taki jak w 1 sezonie.
.
<<

evela650

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 2 maja 2007, o 18:50


Oglądam ten serial tylko ze względu na Sawyera.Przystojny i dowcipny.O takim chyba każda dziewczyna marzy.Jego teksty są rozbrajające i przechodzą do historii. :D
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 5 maja 2007, o 10:59


moja ulubiona postać - nareszcie zabił 'real Sawyer'a' i może teraz troche sie zmieni ,mam nadzieje że nadal będzie puszczał takie teksty
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 10 cze 2007, o 23:02


rozpoczął metamorfoze ale mam nadzieje że stawi jej czoła nie tracąc na nieodpartym uroku osobistym :)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 22:21


Przecież on wcale się jakoś nie zmienił od pierwszego sezonu. Po prostu wtedy jeszcze go dobrze nie znaliśmy, od razu zawierzyliśmy pozorom, co nie zonacza, że jest jakiś bardzo dobry. Jest ludzki. Tyle. Czasami jest egoistyczny (kto nie jest?), ale innym razem pomaga przyjaciołom. Nie jest głupi. Raz ma lepsze momenty, raz gorsze i moim zdaniem to jest własnie najfajniejsze w nim.
<<

anonim2

Postdodano 2 lut 2008, o 14:08

Re: James 'Sawyer' Ford


Nie trawię go, od samego początku. Nie raz były momenty, ze mnie po prostu drażnił.

Życze mu pozostania na wyspie na wieki :)
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do James 'Sawyer' Ford
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.