Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Jakiej używacie przeglądarki? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

Jakiej używasz przeglądarki?

Internet Explorer
14
18%
Firefox
42
53%
Mozilla
5
6%
Opera
15
19%
Inna
3
4%
 
Liczba głosów : 79
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 20 lis 2006, o 16:23

Jakiej używacie przeglądarki?

Jak w temacie wypisujcie jakiej uzywacie przeglądarki i dlaczego akurat, tej a nie innej

Ja używam FF i jestem bardzo z niego zadowolony
A oto dlaczego go używam:
1)Karty- Denerwuje cię kilkanaście okienek na pasku zadań? W Firefox niema takich problemów. Za pomocą tzw. kart, możesz mieć otwartych kilka stron w jednym oknie przeglądarki.

2)Blokada wyskakujących okienek-Przeglądarka Firefox posiada funkcje blokady wyskakujących okienek popup. W niektórych stronach okienka popup są niezbędne do poprawnego funkcjonowania strony. Więc jeśli chcemy zezwolić dla danej witryny na otwieranie wyskakujących okienek.

3)Szybka wyszukiwarka- Podczas chodzenia po Internecie potrzebujesz cos znaleźć w google? Wystarczy, że klikniesz CTRL+K - kursor przenosi się do paska google. Teraz wystarcza wpisać słowa, które chcemy wyszukać i klikamy ENTER.

4)Kanały RSS i Atom w Zakładkach- Dzięki przeglądarce Firefox możesz odczytywać zawartość kanałów RSS i Atom.

5)Motywy- Wygląd przeglądarki Firefox możesz dostosować do swoich upodobań za pomocą, tzw. motywów. Motywy są to pliki, które zmieniają wygląd przeglądarki Firefox.

6)Rozszerzenia- Możliwości przeglądarki Firefox możemy wzbogacić stosując rozszerzenia I to chyba jeden z lepszych wynalazków w FF
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez magik, łącznie edytowano 1 raz
<<

kuna

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 20 lis 2006, o 16:51


Jedyny sluszny wybor to IE. Internet Explorer – najlepszy dostępny program do oglądania stron internetowych z twojego komputera (i na odwrót). Internet Explorer zapewni twojemu komputerowi dostęp do świata, a światu – dostęp do twojego komputera.
<<

Gość

Postdodano 20 lis 2006, o 17:25


Tylko FF a w poscie widac, ze IE uzywasz :) Naprawde nie ma sie czego wstydzic, nie widze sensu pisac, ze uzywa sie FF tylko po to by byc 'fajnym'.
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 20 lis 2006, o 17:55


Nowy IE tez ma karty, ale rozszerzenia do FF wymiataja:)
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 20 lis 2006, o 17:59


Drogi Gościu kim kolwiek jesteś Widać IE gdzyż może mieć go ustawiony jako przegladarke domyślna i dlatego tak jest
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2006, o 18:31


Pewnie, że Opera :D Pamietam czasy, jak używałam IE i przychodził do mnie mój kumpel i zawsze na mnie krzyczał, ze używam tego shitu :P No to zmieniłam. Najpierw miałam FF, ale mi sie nie podobał, później Opere, i tak zostało :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 lis 2006, o 18:34


FF :D tylko i wyłącznie :D
Opery nie polubiłam IE - stare czasy :D
przez długo czas miałam też MSN, ale zbyt bajeranckie jak dla mnie :D i zmieniłam na FF gdzie zakochałam się w zakładkach i rozszerzeniach :D i zmieniłam sobie kolor i w ogóle :D
Want your bad romance.
<<

żółwik

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 68

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 lis 2006, o 19:23


Tylko OPERA.....!!!!
Najlepsza przeglądarka..... :D
(ja oczywiście tak uważam nie wiem jak inni.... :) )
Bardzo mi się w niej podoba możliwość używania " gestów myszy " :) :) :)
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 20 lis 2006, o 21:39


Zależy do czego...do takich zwykłych rzeczy...Internet Explorer...ale czasami tez Opery...wiem ze Opera jest lepsza..ale jakoś nie moge sie do niej przywyczaic... :?
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 20 lis 2006, o 22:25


FF, za brak tych wszystkich niepotrzebnych bajerów.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 20 lis 2006, o 22:26


FF bo lubie lisy :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 20 lis 2006, o 22:32


Głównie FF, czasem Operę do niektórych operacji, w których FF lubi się u mnie buntować ;D Ale zdecydowanie wolę FF, jakiś bardziej przyjazny jest ;) IE całkowicie odpada - za dużo reklam :P
<<

kkoks

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 20 lis 2006, o 23:16


nie wiem poco uzywac innej przegladarki jak i tak jak ja uzywamy to pamiec exploera tez uzywa chyba ze ktos ma pamiec 1 Gb to tak :)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 20 lis 2006, o 23:25


Ja uzywam ie albo opery, ff mi sie nie podoba :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 20 lis 2006, o 23:32


kkoks napisał(a):nie wiem poco uzywac innej przegladarki jak i tak jak ja uzywamy to pamiec exploera tez uzywa chyba ze ktos ma pamiec 1 Gb to tak :)


A to ciekawe,bo jednak IE działa niezależnie od explorera i połyka zasoby.
Polecam ctrl+alt+del->zakładka procesy i włącz IE zobacz co się pojawia i ile łyka, a potem wyłącz IE i zobacz jaki proces znika i ile zasobów dostajesz.
<<

Cwistak

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 21 lis 2006, o 16:22


"Shackowanego" [abym nie mial problemow ze slotami na megaupload] firefoxa, wiec nei dziwcie sie widzac plakietkie mozilli przy postach :)
<<

melvoin

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 21 lis 2006, o 22:20


opera
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 18:01

Kiedyś męczyłem się na Explorerze . Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem Mozilli Firefox . Polecam jak ktoś nie ma . :roll:
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Jakiej używacie przeglądarki?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.