Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Jakie seriale polecacie ? » Nasze seriale » Plebiscyty • seriale forumtv.pl

Nasze zdanie o serialach

<<

tonej

Postdodano 8 sie 2007, o 22:42

Monk, OC, Proson Break i Herosi a i Tajemnice Smollwile :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 9 sie 2007, o 01:52


JEKYLL...
<<

PaulinAna

Użytkownik

Posty: 44

Postdodano 9 sie 2007, o 15:41


Z seriali o tematyce fantastycznej polecam : Point Pleasant - 13odc. (które ktoś już wspominał), o wiele od niego ciekawszy pierwowzór (moja opinia) Brytyjski Hex 6+13 odc. jest bardziej mroczny od PP, zwłaszcza drugi sezon. Ponadto Dresden Files , Blood Ties do tej pory 13 odc. (chyba) - o wampirach , Night Stalker 13odc. (chyba) - o Bogu ?? - trudno sprecyzować , Special Unit2 6+13 - o demonach , syrenach i innych dziwolągach - troche jak "Faceci w Czerni" :)
<<

Trawus

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Ostrołęka

Postdodano 15 sie 2007, o 14:52


Od siebie polecałbym:

The Triangle, Fallen, Eureka, Stargate (SG-1 i Atlantis), Battlestar Galactica (pierwsze 2sezony), Babylon 5 (ale tylko pierwsze 3-4sezony, bo 5 to porażka na całej lini), Kyle XY, Prison Break (1 sezon, bo drugi dla mnie już był dużo gorszy), Jericho, Jekyll (zwłaszcza za świetną gre głównego aktora :D), Rzym oraz Heroes ;) no i to chyba by było na tyle. Z tych co oglądałem nic więcej nie jest wart większej uwagi ;)
Ostatnio edytowano 15 sie 2007, o 14:55 przez Trawus, łącznie edytowano 1 raz
<<

Duanne

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: z loży szyderców :]

Postdodano 26 lis 2007, o 20:03

Re: Jakie seriale polecacie ?


Twin Peaks - serial wszechczasów, rewelacja, najlepszy z najlepszych.
The X-Files - jak ktoś lubi takie klimaty polecam obejrzeć wszystkie sezony chronologicznie, drugi z moich ulubionych ;)
Married with Children - mój ulubiony sitcom
The Shield - czy ja dobrze widzę, że nie nigdzie na forum wątku o tej fenomalnej produkcji? Troszkę wstyd, serial jest niesamowity, zdecydowanie polecam :]
"Kiedy widzę, jak ludzie marnują papier, mówię 'ratujcie drzewa', kiedy słyszę techno.. k**wa nie wiem, z czego zrobione są płyty CD, ale ratujcie to!"
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 26 lis 2007, o 21:36

Re: Jakie seriale polecacie ?


Californication - serial na prawdę świetny

Kyle XY - baaaardzo fajny, wciąga

Two and half Men - ostatnio na Tvn7 oglądam, sitcom prześmieszny, dobra rola Charliego Sheena
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 gru 2007, o 18:16

Re: Jakie seriale polecacie ?


Ja zdecydownie polecak serale :
Chuck, Smallville, One Tree Hill, The O.C., Gossip Girl, Psych, Samantha Who?, Kyle xy, Greek. :)
<<

bobby

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 21 sty 2008, o 17:48

Re: Jakie seriale polecacie ?


Przede wszystkim Dexter(ma tak duzo zalet ,ze nie chce mi sie wszystkich wymieniac),potem Californication- bardzo zabawny a jednoczesnie traktujacy o powaznych sprawach (oba to produkcje Showtime),Burn Notice-taki lajtowy serial akcji z komediowym zabarwieniem.Jak ktos nie ogladal w co bardzo watpie to warto zobaczyc PB(TYLKO 2 pierwsze sezony) i Heroes.Do tego moze byc Bones(kryminalne zagadki od nieco innej niz zazwyczaj strony i ciekawe watki zwiazane z zyciem osobistym bohaterow) i House-chyba jedyny prawdziwie medyczny serial,nie zrazajcie sie przez skojarzenia z Na dobre i na zle bo to zupelnie inna bajka.Wielka zaleta jest niezwykle inteligentny dowcip glownego bohatera.House i Bones to seriale Foxa ktore udowadniaja,ze potarfia zrobic cos jeszcze oprocz beznazdziejnego 3 sezonu PB
obejrzane:Dexter,Nip/Tuck,Californication,Skins,Prison Break,Heroes,House of Saddam,Burn Notice
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 22 lip 2008, o 21:17

Re: Jakie seriale polecacie ?


Rubaszne i przewrotne Dead like me, s-f z przymrużeniem oka - Farcape, Doctor Who i Torchwood, rasowe s-f oczywiście BSG, komedio-dramat Six Feet Under, a z tasiemców - The X-files (rekomendacja chyba nie potrzebna :) ), Tajemnice Szmolwil :] (tylko dla fanów Universum DC inaczej nie sposób wytrzymać tych 7 sezonów), StarGate: SG-1 (tylko 10 sezonów) :cool:, dla sentymentalnych podróżników w czasie - Robin of Sherwood.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lip 2008, o 16:46

Re: Jakie seriale polecacie ?


Oh my gosh ten avek z weevilem ściął mnie z nóg, pierwszy raz spotykam kogoś tutaj na forach, kto ogląda Torchwood :P

A ja mam takie pytanko pod innym względem, jako, że nigdy nie byłam fanką sci-fi, ale powoli się uczę i próbuję :P to co byście polecili do zaczęcia - BSG czy Stargate?
<<

Awentur

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 34

Lokalizacja: gdzieś w Odległych Rubieżach

Postdodano 25 lip 2008, o 01:42

Re: Jakie seriale polecacie ?


Wołki zbożowe żądzą :D

A co do pytania to zależy co lubisz. StarGate to takie lightowe s-f, z duża dozą humoru, ale i fabularnej tandety. BSG to odyseja kosmiczna na poważnie, trochę mistyczna, a już na pewno sporo tu dramatu, którego nie uświadczysz w SGI. Ja tam lubię jedno i drugie, ale gdybym miał wybierać to stawiam na BSG.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 25 lip 2008, o 02:18

Re: Jakie seriale polecacie ?


BSG czy Stargate? O rany. To niezłe pytanie. Muszę się bardzo skupić, żeby być zwięzłym, a nie pisać Ci uzasadnienie do rana... Oba seriale to w końcu ikony SF.
Teoretycznie na początek lepsze Stargate, bo "lżejsze gatunkowo". Wszystko obraca się ( :) ) wokół gwiezdnych wrót i zespołu SG-1, który za ich pomocą przenosi się do odległych światów (w ogromnym skrócie). Każdy odcinek opowiada osobną historię - przygodę.
Fabuła BSG ma natomiast linearną konstrukcję - jeden główny wątek kontynuowany z odcinka na odcinek. Po przegranej wojnie ze stworzonymi przez siebie (zbuntowanymi) cybernetycznymi maszynami - Cylonami, ocalałe resztki rasy ludzkiej wyruszają na pokładzie Battlestar Galactica (i kilku statków cywilnych) w poszukiwaniu mitycznej kolonii (Ziemi), aby odnowić cywilizację/ocalić ludzkość przed ostateczną zagładą.
Polecam oba seriale, choć u mnie, na pierwszym miejscu, bezapelacyjnie jest BSG.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 wrz 2008, o 00:10

Re: Jakie seriale polecacie ?


To teraz ja się podłącze do tematu :)

Właśnie zaliczyłem Veronice Mars i z chęcią obejrzałbym coś podobnego czy serial kryminalny z dobrymi sprawami o odpowiednim naciskiem na bohaterów i wątkiem przewodnim.

Jakieś propozycje? :]
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 wrz 2008, o 12:22

Re: Jakie seriale polecacie ?


Blood Ties, Psych ze wskazaniem na Psych :P
Obrazek
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 11 wrz 2008, o 14:42

Re: Jakie seriale polecacie ?


Ja także polecam Psych oraz Moonlight
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 wrz 2008, o 15:18

Re: Jakie seriale polecacie ?


Czesiek_PL napisał(a):Właśnie zaliczyłem Veronice Mars

Zabrzmiało to dwuznacznie ;)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 11 wrz 2008, o 19:52

Re: Jakie seriale polecacie ?


słyszałam trochę dobrych opinii o Psych. gdzie to można u nas zobaczyć? mam standardową antenę i N, złapię na którymś kanale?
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 11 wrz 2008, o 20:39

Re: Jakie seriale polecacie ?

tak zdecydowanie polecam Psych świetny serial, mnie strasznie wciągnał duet Shawn/Gus jest moim zdaniem najlepszy Ale żeby poczuć klimat Psych trzeba po porostu oglądnąć chociaż jeden odcinek
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakie seriale polecacie ?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Ankiety, sondaże o serialach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.