Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Jakie są wasze oczekiwania? » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 wrz 2007, o 01:27

Jakie są wasze oczekiwania?

Już 19 września wychodzi Pilot nowego serialu, Gossip Girl, słyszałem że dużo osób już od dawna na niego czeka. Jakie są wasze wizje na temat tego serialu?
We Are The World haiti
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 14 wrz 2007, o 13:51


Ciekawa jestem jak bardzo podobna bedzie do ksiazki ile rozbierznosci i czy bohaterowie mnie zaiteresuja. Czy bedzie tak samo ciekawy jak ksiazka. Biarac pod uwage the creator of the oc
Ostatnio edytowano 14 wrz 2007, o 13:52 przez Anett, łącznie edytowano 1 raz
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 14 wrz 2007, o 15:36


Chicalbym zaczac ogladac ten serial. Mam tylko nadzieje ze beda do niego napisy...
trust him... he's a doctor!
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 14 wrz 2007, o 16:32


Mam nadzieję że będzie co oglądać. Lubie Blake Lively więc mam nadzieję że się sprawdzi w roli Sereny. Część aktorów mi nie pasuje- ale wiadomo że wszystkim sie nie dogodzi, bo każdy ma o nich jakieś własne wyobrażenie. Dużo debiutujących aktorów. Może być ciekawie ;D
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 wrz 2007, o 07:36


A ja stęskniłem się za Kristen Bell ;) Mam nadzieję, że będzie miała to równie udaną rolę co w Veronice Mars :]
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 wrz 2007, o 15:52


No to bym nie liczyła, jako, że w serialu Kristen będzie jedynie słychać, a nie widać :P Zobaczyć ją będzie można w Heroesach.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 16 wrz 2007, o 19:47


Ale lipa. Nie wiedziałem, że będzie tam robiła tylko głosem ;) Ale o roli w Heroesach też słyszałem.
See you in another life, brother...
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 16 wrz 2007, o 22:17


wlasnie o to chodzi ona ma super glos. Chociaz bez jej sylwetki. No coz polubie Herosow.
Pytanie mam wiem ze nie na temat, ale czy ktos ma torrenta do ksiazki ale w jezyku angielskim.
Ostatnio edytowano 16 wrz 2007, o 22:19 przez Anett, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 wrz 2007, o 00:48


Widzę że serial ma wielkie zainteresowanie, to bardzo dobrze. ;D
We Are The World haiti
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 24 wrz 2007, o 20:55


Po przeczytaniu pierwszej czesci plotkary, pomyslalam ze super bylby z tego film, a z racji ze coraz wiecej czesci powstawalo to postawilam na serial.
Oby tylko napisy byly to bedzie wszystko super. Choc bez napisow tez przezyje;)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 paź 2007, o 10:27

Re: Jakie są wasze oczekiwania?


Ja ksiazki nie czytalam, ale sadzac po tym ile sie mowilo o serialu to spodziewalam sie czegos naprawde genialnego. Genialne moim zdaniem wprawdzie nie bylo, ale calkiem niezle. Na pewno bede ogladac!
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 10 wrz 2008, o 16:26

Re: Jakie są wasze oczekiwania?


ok ten serial niesety ale straszniemi przypomina OC, jest dobry, nawet bardzo, ale zaduzo jest tych zbierznosci :( i w ogole to wydaje mi sie ze Gossip, jest taka druga poprawiona wersja wlasnie OC bo jak przypominam sobie pierwszy odcinek z OC to tak wlasnie sie zapowiadal, imprezy itp.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 10 wrz 2008, o 21:28

Re: Jakie są wasze oczekiwania?


Ehm...wiele seriali się tak zaczyna...imprezy...też mi zbieżność. :P

Są jakieś podobieństwa, ale tak samo można powiedzieć, że OC wzorowało na innym młodzieżowym serialu...OC nie było pierwszym młodzieżowym serialem. ;)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 11 wrz 2008, o 04:55

Re: Jakie są wasze oczekiwania?


ale mi nie chodzi tylko o imprezy, tylko napisalem ze pierwszy odcinek OC bardzo by pasowal do tego serialu

a i Serena, ze swoimi problemami za bardzo mi przypomina Marisse :(

albo jak by nie mogli zrobic serialu w ktorym wszystkie dzieciaki sa bogate? Jak zwykle ktos musi byc tym ze sredniej klasy lub calkowice biedny, ktory wchodzi w srodowisko 'burzujow'
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 11 wrz 2008, o 09:27

Re: Jakie są wasze oczekiwania?


Przecież o to chodzi, że musi być jakiś kontrast, zawsze tak jest.

A Seren wg mnie ma inne problemy niż Marissa i przede wszystkim się inaczej zachowuje.

 


  • Podobne tematy do Jakie są wasze oczekiwania?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.