Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Jakich utworów nie możesz słuchać ... » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Co lubimy słuchać, opinie, recenzje

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 19 cze 2007, o 20:10

kuros_k napisał(a):Trance i Techno. Tego wogóle nie da się słuchać. Ludzie słuchają, naćpają sie przy tej muzyce a później maniane od******ą.

da się słuchać (o czym świadczą chociażby tłumy na sunrise), i ja kiedyś słuchałam, co nie oznacza że ćpam... :P

techno, trance to taka sama muzyka jak rock czy hh, a twierdzenie ze wszystkie piosenki techno sa do siebie podobne to jak twierdzenie ze wszystkie piosenki rockowe sa do siebie podobne :P
So?
<<

olszewa5

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 19 cze 2007, o 20:15


ludzie to miał być temat o utworach a nie o gatunku, lepiej już wpisywać zespoły aniżeli gatunki.

Lubie Krzesło Lubie Fotel NIENAWIDZE tokio hotel
[you] myslisz ze jestes fajny, wcale nie :P
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 19 cze 2007, o 21:55


olszewa5, true.. mały off-top był.
a teraz mi sie przypomniało co mnie wnerwia.... blog 27 -> fu fu!
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 cze 2007, o 21:55


"da się słuchać (o czym świadczą chociażby tłumy na sunrise), i ja kiedyś słuchałam, co nie oznacza że ćpam... "
no własnie zgadzam sie z Henet... ;)

Olszewa nie mysle ,ale wiem.... i ja np nie Jestem chłopakiem !!!
Ostatnio edytowano 19 cze 2007, o 21:57 przez dorcik88, łącznie edytowano 1 raz
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 22:03


dorcik88 napisał(a):ta a ile ty takich kawałków znasz... :P kilkusekundowe mówisz?? hmm nie znam... no chyba ze jakies demo... techno to nie muzyka ciekawe a hh to muzyka ? bo tez mozna powiedziec ,ze nie bo kles gada gada gada i gada... ale ludzie bawia sie przy takiej muzie na dyskotekach świetnie tak samo jak i przy techno...


Na dyskotekach to jeszcze rozumiem, że można słuchać takiej muzy (aczkolwiek jest sporo innych gatunków i utworów które nie drażnią mojego ucha a na dyskotękę/party się nadają, np. Groove Coverage), no ale jak ktoś tak sam w domu siedzi i tego słucha to naprawdę ciężko mi to zrozumieć :/ A najgorzej jak na przerwie w klasie wszyscy siedzą i ktoś przyniesie płytkę z techno... bllleeee :/

HH przynajmniej polskiego to też bym pod muzykę nie podciągnął.

Sam osobiście nie gustuję w tych 2-óch gatunkach, tylko wolę zdecydowanie posłuchać jakiegoś rocka (nie będę sie zagłębiał w szczegółowe gatunki) bo przynajmniej w przeciwieństwie do techno to są tu jakieś słowa :P

Oczywiście nie mam nic przeciwko ludziom którzy słuchają techno. Mi się nie podoba ale zdaję sobie sprawę, że to teraz jest "na topie" i większość osób tego słucha więc spoxx.

Natomiast Ci co słuchają jakiejś Molesty, Peji itp. których RZEKOMO wychowała ulica i którzy RZEKOMO mieszkają na blokowisku...
no sorry, ale wątpię, żeby takiemu Peji który zarobił w ch***rę pieniędzy chciało się jeszcze w bloku mieszkać... a jak już słyszę jak 11-12 letni dzieciak podśpiewuje "Jest jedna rzecz" czy jakieś tam inne "Będzie dobrze EEELLLOOO!!!" no to już żałość po prostu...

a co do utworów których się nie da słuchać, to mam dla was prawdziwą "perełkę", którą usłyszałem dzisiaj u kumpeli i zapewne będę miał przez tą "nutę" dzisiaj niezłe koszmary...
Bebe Lilly - Jesteś moim skarbem
Jak ktoś to ma zamiar ściągnąć, to żeby nie było, że nie ostrzegałem...
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 cze 2007, o 22:42


Ryan_90 napisał(a):Weźmie sobie taki koleś zrobi w FL kilkusekundowy kawałek, powtórzy go 50 razy, dorzuci 100 efektów i hit gotowy

chyba jeśli chodzi o dance. Tam jest właśnie drum , bass i pare efektów + vocal.
Ludzie mylą techno z mandaryną a to jest np. dance.
Dam Ci parę przykladow, ze muzyka elektroniczna to nie to samo.
posluchaj sobie kawalkow po kolei:
Dare Devils - !Dare Devil!!.mp3 [ hardstyle na początek :P ]
the best MIX - techno tekno acid rave jungle dj drum bass electronic funk vinyl dance industrial trance juno beat tech.mp3 [ takie techno + ragae]
arksun-arisen_(original_mix).mp3 [ przyjemny kawałek trance ]
PartyFacerz Feat. Nensi - Varok Rad 2007 (DanceShakerz Remix).mp3 - dance w stylu Ingrid ]
Alchemist Project - Music Is My Extasy (Vinyltronic Remix).mp3 - Inny beat i ciekawe efekty...
14 - dj andy garcia vs. clubraiders and hands up squad - movin on (montana and graziano piano mix).mp3 - typowy dance troche kiczowaty. Przyklad tego co pisales.
chris erasi - street racer (radio edit).mp3 - posłuchaj, przejrzyj tytuł i zanalizuj :P
dj vini - we will rock you (original mix).mp3 - rytmy ze starych lat house
kindervater feat. nadja - forever (the real booty babes edit).mp3 - kolejny przyklad z fajnym wokalem :P

dj_eco_-_light_at_the_end.mp3 - perełka :P

107-sharam-patt_(party_all_the_time).mp3
itd. itp.
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 19 cze 2007, o 22:51


Ryan_90 napisał(a):no ale jak ktoś tak sam w domu siedzi i tego słucha to naprawdę ciężko mi to zrozumieć :/

a moim znajomym np ciężko jest zrozumieć, że ja słucham rocka ;P (ok 70% moich znajomych słucha techno) szczególnie jak jadą ze mna samochodem (wiadomo driver picks the music :D )
a
techno, hh czy rock to wszystko muzyka...
____________________
w radiu usłyszałam:
Jessica Simpson - The lover in me :razz: nie lubie kobiety
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 cze 2007, o 22:52


Ryan_90 napisał(a):Na dyskotekach to jeszcze rozumiem, że można słuchać takiej muzy (aczkolwiek jest sporo innych gatunków i utworów które nie drażnią mojego ucha a na dyskotękę/party się nadają, np. Groove Coverage), no ale jak ktoś tak sam w domu siedzi i tego słucha to naprawdę ciężko mi to zrozumieć A najgorzej jak na przerwie w klasie wszyscy siedzą i ktoś przyniesie płytkę z techno... bllleeee
ta na Dyskotekach słuchać muzy? muzyka na dyskotekach jest po to zeby przy niej tanczyc a nie stac se pod sciana i słuchac tylko... słucha sie w domu...

Jak Taifun napisał ludzie naprawde nie odrózniają muzki techno od dance...to oczym ty mówisz to własnie dance.
Hit który ktoś moze zrobic w nawet pare godzin jak i nie mniej ,ale bedzie on słuchany tylko przez jakis krótki czas potem wszyscy zapomną bo jest juz inny super hit.
Dobre techno,hardstyle itp Dj nagrywa jeden utwór 2 lata a optem słucha sie go przez następne 5. Ty zapewne takich nie znasz...jak mówisz tu o Groove Coverage..

Lubisz rock ja moge powiedziec to samo jak mozna tego słuchać? ale widocznie mozna skoro ludzie go słuchaja ...jednak nie wyobrazam sobie dyskoteki z taka muzą...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 cze 2007, o 22:56


dorcik88 napisał(a):Dobre techno,hardstyle itp Dj nagrywa jeden utwór 2 lata a optem słucha sie go przez następne 5

chyba przesadziłaś. Chyba nad albumem pracuje moze max rok :P
Obrazek
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 23:04


dorcik88 napisał(a):ta na Dyskotekach słuchać muzy? muzyka na dyskotekach jest po to zeby przy niej tanczyc a nie stac se pod sciana i słuchac tylko... słucha sie w domu...

Podsumowując - techno, dance itp. - muzyka do tańczenia, rock i pochodne - muzyka do słuchania, pop < lol > - yyy... jedno i drugie xD

dorcik88 napisał(a):Jak Taifun napisał ludzie naprawde nie odrózniają muzki techno od dance...to oczym ty mówisz to własnie dance.

Po prostu te dwa style są na tyle podobne, że ciężko je odróżnić. Ja techno itp. mam okazję słyszeć sporadycznie jak jest jakaś imprezka (a i na imprezach domowych to lepiej jak leci jakiś Akon czy Redman), bo telewizji nie oglądam prawie i radia nie słucham bo większość programów muzycznych została zdominowana przez muzykę klubową :(

dorcik88 napisał(a):Hit który ktoś moze zrobic w nawet pare godzin jak i nie mniej ,ale bedzie on słuchany tylko przez jakis krótki czas potem wszyscy zapomną bo jest juz inny super hit.
Dobre techno,hardstyle itp Dj nagrywa jeden utwór 2 lata a optem słucha sie go przez następne 5. Ty zapewne takich nie znasz...jak mówisz tu o Groove Coverage..

Przecież "Poison", "Runaway" i inne kawałki ciągle są słuchane chyba..

dorcik88 napisał(a):Lubisz rock ja moge powiedziec to samo jak mozna tego słuchać? ale widocznie mozna skoro ludzie go słuchaja ...jednak nie wyobrazam sobie dyskoteki z taka muzą...

A bo rock to raczej do koncertu pasuje... :P

A nie wychodząc z tematu muzyki elektronicznej mógłby mi ktoś polecić muzykę w stylu tej co była w Matrixie (w niektórych scenach walki), najlepiej połączoną z muzyką poważną. Taki był między innymi kawałek Don'a Davis'a "Navras". Perełka po prostu :)

Co do tematu okropnych piosenek których nie można słuchać...
Holly Dolly, Crazy Frog i Schnappi < bleee> :razz:
Obrazek
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 cze 2007, o 23:04


Taifun napisał(a):chyba przesadziłaś. Chyba nad albumem pracuje moze max rok
no moze nie az dwa ale około tego czytałam co nie co i niektórzy dj'e tyle czasu tworzą a raczej tworzyli ;p mówie tu o takich jak Zany:) 30s demko zajeło mu kilkanascie dni... :] no wiesz jak taki pakito hit Living on video tworzył rok zanim sie ukazał ... az zal:P
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 19 cze 2007, o 23:07


To jeśli 1 utwór zajmuje DJ'owi 1-2 lata to cały album ile??
1x13/2x13 - 13/26 lat?? Zakładając, że na płycie znajduje się 13 utworów, bo średnio tyle jest na płytach.
Obrazek
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 19 cze 2007, o 23:07


Ryan_90 napisał(a):Podsumowując - techno, dance itp. - muzyka do tańczenia, rock i pochodne - muzyka do słuchania, pop < lol > - yyy... jedno i drugie xD
nie zrozumiałes ... zal:P nigdzie nie napisałam jaka muzyka tu jaka tam ??? gdzie to widzisz?? :roll:

Ryan_90 napisał(a):A bo rock to raczej do koncertu pasuje...
a techno do tego i tego :) jeszcze lepiej...

Ryan_90 napisał(a):Przecież "Poison", "Runaway" i inne kawałki ciągle są słuchane chyba..
nie pamietam kiedy .. :P

[ Dodano: 2007-06-19, 23:10 ]
Ryan_90 napisał(a):To jeśli 1 utwór zajmuje DJ'owi 1-2 lata to cały album ile??
1x13/2x13 - 13/26 lat?? Zakładając, że na płycie znajduje się 13 utworów, bo średnio tyle jest na płytach
.nie nie .... nie tak! chodzi tylko o to ze czasem jeden lub 2 jakis dobry naprawde extra kawałek nie mówie ze cały vinyl...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 cze 2007, o 23:23


dorcik88, przesadzasz troszeczkę ale możliwe , że masz rację.
Np. Dido pracowała kilka lat nad albumem, który był rewelacją.
A co do pakito to śmiech na sali. W jednej z dyskotek tak ich zapowiadali:
"A teraz PAAAKITO!!! Zespół ten zaczynał w przedkrakowskich wsiach! Zapraszamy do słuchaniaaa" czy jakoś tak...
Are you ready,,, ty rttytyttyttyty
Od razu z pakito kojarzą mi się Kalwi and Remi. Specjalnie dla was generator FL pro 10 by Pakito:
Obrazek
Ostatnio edytowano 20 cze 2007, o 16:23 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 19 cze 2007, o 23:46


takiej piosenki jeszcze nie słyszałam:
"Leżajski full" jak ktoś chce posłuchać:
omg... -> http://youtube.com/watch?v=26qTFOV-NS8 :razz:
So?
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 20 cze 2007, o 08:01


Taifun napisał(a):Od razu z pakito kojarzą mi się Kalwi and Remi. Specjalnie dla was generator FL pro 10 by Pakito
:hehe co do kalwi & remi no to sie zawiodłam wszystkie ty niby hity sa tak naprawde grupy Alchemist Project az zal.... kupili se piosenki tylko dziwi mnie to ze Alchemist im je sprzedał przeciez przez jakis czas były niezłymi nutami... (jak dla kogo)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 20 cze 2007, o 16:30


dorcik88 napisał(a):Alchemist Project

to śmietanka muzyki elektronicznej. Polecam każdemu!
Obrazek
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 20 cze 2007, o 17:16

Taifun napisał(a):to śmietanka muzyki elektronicznej. Polecam każdemu!
no własnie... i to mnie dziwi ze tak dobry skład sprzedaje swoje utworki ... :P
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jakich utworów nie możesz słuchać ...
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Muzyka



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.