Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Jaki serial polecacie dla mnie? » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

W poszukiwaniu ciekawych seriali...

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2014, o 01:00

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?

Polecam Nikite i Person of Interest. Może i nie ma ciągłej akcji, ale to świetnie skonstruowane seriale i dające masę radości z oglądania i mi idealnie wypełniły pustkę po 24.
<<

voximdo

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 2 sty 2014, o 16:21

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Person of Interest oglądałem bodajże 2 pierwsze odcinki i mnie za bardzo nie wciągnęło, jest szansa że później będzie lepiej? :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 sty 2014, o 01:27

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Jest dużo lepiej. Ja też nie byłem początkowo zachwycony, a teraz z niecierpliwością odliczam dni do nowego epizodu. Intryga jest gęsta, masa wątków pobocznych, a i bohaterowie się rozwijają na przestrzeni lat czego brakuje w wielu innych serialach. Sprawdź chociaż pierwszy sezon i dopiero zdecyduje. Początkowo ma dużo wątków proceduralnych, ale obecnie każdy odcinek ma wpływ na wątki, które przewijają się w tle.
<<

yam

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
Star Trek, SPN, SoA

Postdodano 14 sty 2014, o 12:19

Re: Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


MistrzSeller napisał(a):Szukam oryginalnych i kreatywnych seriali s.f. i fantasy. Takich dziejących się na innych planetach, innych światach. Czyli takich, które mają nieco mniej wspólnego z naszą rzeczywistością (jak w Farscape). (...)

Ciezka sprawa, juz wszystko co dobre widziales, albo Ci nie podeszlo.
Idealnie w tematyce juz nie wynajde nic, ale obadaj Fringe, Space: Above and Beyond, Charlie Jade, Carnivale.

A teraz 2 moje prosby o seriale, dodam, ze widzialem juz bardzo wiele.
#1. S-F dziejace sie lub majace zwiazek z kosmosem - BSG (Caprica), Star Treki, SG, Firefly, Farscape, Space A&B, Doctor who, Terra nova zaliczone.
Babylon 5 probowalem, ale nie przeszedlem dalej niz 2-3 odcinki, dac szanse?
Nie probowalem jeszcze, a moze podejda Andromeda i Earth 2.
Jakies jeszcze propozycje?
#2. Komedia z humorem jak w My name is Earl, Scrubs, Entourage. Jesli nic nie ma takiego to dobry sitcom. Widzialem juz HIMYM, TBBT, Rozowe lata 70, It Crowd, Black books, Greek, Chuck, Weeds, Monk, Blue mountain state, Go on, klasyki jak Przyjaciele, Joey, Bundy tez.
Nie podeszly mi Psych i Eureka (ale z braku laku po 1 odcinek na tydzien ogladam oba).
#3. Cos o tematyce wieziennej - Prison break, Oz, Breakout kings, Prisoner.
#4. Sf, fantasy gdzie mamy 'nadludzkie moce' cos jak Herosi, 4400, Supernatural.

Ps. Im wiecej tytulow tym lepiej, zawsze cos mozna przebrac. Podane tytuly nie musza byc w 100% spelniajace wymagania. Przykladowo Dr. House do komedii daleko, ale i w tej kategorii by sie sprawdzil jesli by polecac.
Bardzo znane i sprzed 2012 raczej wszystkie znam, ale juz znane, a nowe nie bo czekam az sie pokoncza lub chociaz bedzie kilka sezonow - takze te nowsze mozna podpowiadac - dopisze sobie do listy 'must see' w przyszlosci jak juz bedzie historia na tyle rozwinieta zeby sie wciagnac i ogladac po kilka odcinkow, a nie czekac tydzien na 1.
<<

Jagwan

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 21 sty 2014, o 10:21

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Spartacus, Battlestar Galactica, Community.
<<

yam

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
Star Trek, SPN, SoA

Postdodano 30 sty 2014, o 12:26

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Jesli to do mnie bylo Jagwan, to wszystkie 3 dawno ogladniete.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 31 sty 2014, o 02:36

Re: Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


yam napisał(a):A teraz 2 moje prosby o seriale, dodam, ze widzialem juz bardzo wiele.
#1. S-F dziejace sie lub majace zwiazek z kosmosem - BSG (Caprica), Star Treki, SG, Firefly, Farscape, Space A&B, Doctor who, Terra nova zaliczone.
Babylon 5 probowalem, ale nie przeszedlem dalej niz 2-3 odcinki, dac szanse?
Nie probowalem jeszcze, a moze podejda Andromeda i Earth 2.
Jakies jeszcze propozycje?

Wszystkie najlepsze już widziałeś, nie wiem co jeszcze dodać. :(

yam napisał(a):#2. Komedia z humorem jak w My name is Earl, Scrubs, Entourage. Jesli nic nie ma takiego to dobry sitcom. Widzialem juz HIMYM, TBBT, Rozowe lata 70, It Crowd, Black books, Greek, Chuck, Weeds, Monk, Blue mountain state, Go on, klasyki jak Przyjaciele, Joey, Bundy tez.
Nie podeszly mi Psych i Eureka (ale z braku laku po 1 odcinek na tydzien ogladam oba).

Polecam "Archer", "Community", "Leverage", "Nurse Jackie", ""Shameless", "United States of Tara", "The Big C", "October Road", "The Office (US)" i "Parks and Recreation". :) Oraz genialne "Skins", ale tylko 2 pierwsze serie.

yam napisał(a):#3. Cos o tematyce wieziennej - Prison break, Oz, Breakout kings, Prisoner.

Sry, niestety nie znam więcej takowych. :/

yam napisał(a):#4. Sf, fantasy gdzie mamy 'nadludzkie moce' cos jak Herosi, 4400, Supernatural.

Może "Reaper", który także pasuje do komedii. :P
Także "Misfits" oraz "True Blood".
Hmmm...może miniserial "The Lost Room" też tu pasuje.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 sty 2014, o 02:58

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Do #1 - 17 sezon Stargate. Może z początku nie dzieje się w kosmosie, ale potem robi się epicko i są nawet bitwy na wielką skalę. Skoro widziałem Doctor Who to jeszcze Torchwood. Może i klimat inny, bardziej depresyjny to i tak warto, a 3 sezon to jedna z serialowych perełek.
#2 - eLMaQ dobrze prawi abyś oglądał Community. Ja od siebie polecę jeszcze Brooklyn Nine-Nine. Nie przepadam zbytnio za sitcomami, ale na tym bawię się świetnie.
#3 - chyba tylko nowe Orange is New Black
#4 - Alphas, The Tomorrow People (słabe), Smallville, Roswell, Kyle XY
<<

yam

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
Star Trek, SPN, SoA

Postdodano 31 sty 2014, o 11:00

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Polecam "Archer", "Community", "Leverage", "Nurse Jackie", ""Shameless", "United States of Tara", "The Big C", "October Road", "The Office (US)" i "Parks and Recreation". :) Oraz genialne "Skins", ale tylko 2 pierwsze serie.

Archer, USoT,The Big C, October road jeszcze nie widzialem. Pobiore, dzieki.
Może "Reaper", który także pasuje do komedii. :P
Także "Misfits" oraz "True Blood".
Hmmm...może miniserial "The Lost Room" też tu pasuje.

Wszystkie juz zaliczone, ale dzieki.

Do #1 - 17 sezon Stargate. Może z początku nie dzieje się w kosmosie, ale potem robi się epicko i są nawet bitwy na wielką skalę. Skoro widziałem Doctor Who to jeszcze Torchwood. Może i klimat inny, bardziej depresyjny to i tak warto, a 3 sezon to jedna z serialowych perełek.
#2 - eLMaQ dobrze prawi abyś oglądał Community. Ja od siebie polecę jeszcze Brooklyn Nine-Nine. Nie przepadam zbytnio za sitcomami, ale na tym bawię się świetnie.
#3 - chyba tylko nowe Orange is New Black
#4 - Alphas, The Tomorrow People (słabe), Smallville, Roswell, Kyle XY

Stargate cale zaliczone, Torchwood mam w planach, ale jakos mi sie spieszno.
Community oczywiscie zaliczone, nie wymienilem wyzej sory. Brooklyn 99 obadam, dzieki.
Orange.. mam juz na liscie do ogladnciecia jak sie uzbiera troche odcinkow.
Alphas i The tomorrow People jeszcze nie widzialem, nadrobie.

Dzieki wam obojgu, znalazlo sie kilka pozycji do nadrobienia. :)
<<

maakul

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 3 lut 2014, o 11:12

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Ja polecam Gra o Tron , Zagubieni , Dexter , Jak poznałem waszą matkę , Gotowe na wszystko.
<<

Maksymilian Górski

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Klan

Postdodano 12 mar 2014, o 12:55

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Polecam Scrubsów (Hoży dokrorzy) w wersji z napisami. Serial ma specyficzny humor, ale gwarantuję, że potrafi wciągnąć.
<<

nowakowski123

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Drużyna A

Postdodano 13 mar 2014, o 15:20

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Ja polecam serial Ekipa (Entourage)
Najlepszy zakup samochodu ? autoranking.pl
<<

Daria5511

Użytkownik

Posty: 16

Ulubiony serial:
rodzinka.pl

Postdodano 18 mar 2014, o 08:56

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Przyznaje, że "Lost" było interesujące z początku, później zaczęli robić bajkę, którą ciężko było mi zrozumieć
<<

MarekAD78

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Wronki

Ulubiony serial:
Lost

gadu:
1911523

Postdodano 13 maja 2014, o 18:17

Re: Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


Czesiek_PL napisał(a):Jak lubisz sf to nie oglądaj Defiance. Już lepiej zabrać się za Continuum.



popieram, Continuum o nieeeebo lepsze :)
<<

Gursom

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
gra o tron

Postdodano 20 maja 2014, o 09:10

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


polecam Fargo, serial na podstawie znanego filmu braci Cohen, gra m.in. Bob Odenkirk i Martin Freeman
<<

haliskaband

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Life

Postdodano 28 maja 2014, o 09:03

Re: Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


yam napisał(a):Torchwood mam w planach, ale jakos mi sie spieszno

Mnie się podobało, mój pierwszy spin-off jaki obejrzałem i na prawdę spoko. No i świetny Burn Gorman jako Owen. Ostatnio pokazał się w Grze o tron i gra w serialu Turn, który również polecam fanom seriali historyczno-szpiegowskich.
Szukasz zespołu na wesele, studniówkę czy sylwester ? Haliśka Band to zepoół muzyczny na wesele i nie tylko >>> ZOBACZ<<<
<<

addoradztwo3

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 24 lip 2014, o 12:14

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?


jak ma być specyficzny humor i karykatura życia rodzinnego to tylko IN THE MIDDLE uwielbiam ten serial i grę aktorską całej rodziny, a jak już polecamy to moim zainteresowaniem w równym stopniu cieszy się Teoria wielkiego podrywu
te seriale lecą na comedy central i na comedy central family oczywiście w polskiej wersji :D:D
Szkolenia handlowe Katowice, szkolenia menedżerskie w Adson Katowice
Obrazek
<<

PrzemekGliczarek

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Borowina

Ulubiony serial:
gra o tron

Postdodano 7 paź 2014, o 12:51

Odp: Jaki serial polecacie dla mnie?

Myślę, że zainteresowała by Cię Gra o Tron. Naprawdę warto polecam.
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Jaki serial polecacie dla mnie?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Szukam serialu o...



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.