Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who? » Seriale sci-fi / fantasy » Doctor Who • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

Twój ulubiony sezon Doctora Who to:

Sezon 1
1
100%
Sezon 2
0
Brak głosów
Sezon 3
0
Brak głosów
Sezon 4
0
Brak głosów
Sezon 5
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 cze 2010, o 21:09

Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?

Ha! naszło mnie dzisiaj na zakładanie tematów i ankiet w dziale Doctora ^^

Proszę o oddanie głosu w ankiecie na temat ulubionego sezonu Doctora.
Natomiast w komentarzu chciałbym zobaczyć uzasadnienie i wytypowanie ulubionego odcinka lub odcinków Doctora Who! :)

Tak więc do dzieła! :P
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 27 cze 2010, o 21:12

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


omg, szalejesz dzisiaj xD
Jako, że jesteśmy przed finałem 5 sezonu, a we mnie tyle emocji odnośnie tego odcinka i poprzednich, że pewnie bez wahania powiedziałabym, że sezon 5 jest moim ulubionym. Ale chyba wolę się na razie wstrzymać z głosem :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 cze 2010, o 21:14

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


No ja właśnie też poczekam do końca sezonu 5 :D i wtedy się wypowiem :P
trust him... he's a doctor!
<<

jonek

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 17 sty 2013, o 19:25

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


A ja już mogę powiedzieć, że najbardziej podobały mi się wszystkie odcinki wszystkich 4 sezonów. Strasznie lubię ten serial i żałuję że póki co nie mogę obejrzeć kolejnego sezonu:(
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 maja 2013, o 22:34

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Kocham 5 sezon i Pandorica Opens/Big Bang, ale nie ustępuje mu również 4 z Journey Ends, 2 z Doomsday czy 3 z Masterem. Baaardzo trudny wybór.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2013, o 15:48

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Jeden ulubiony odcinek? Nie da się. Za dużo ich jest. Obecnie jakbym miał na jakiś wskazać to Blink za swój niesamowity nastrój. I też uwielbiam S05 za przedstawienie Matta Smitha, a jego epickie przemówienie z Pandoricy to jeden z najlepszych momentów serialu. Szkoda tylko, że S07 odstaje trochę poziomem. Dalej jest bardzo dobrze, ale brakuje zapadających w pamięci odcinków. Może tylko 7x1 z pierwszymi pojawieniem się Clary i potem Christmas Special.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 maja 2013, o 19:17

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


A 7x05 z Aniołami? Czy 12 Gaimana? No i na pewno finał sezonu zapadnie w pamięc. :D
7 sezon jest taki przez fanów, którzy zarzucali Moffatowi zbyt dużo teorii spiskowych. A mi się właśnie 6 sezon podobał bardziej niż ten. Ale i tak, Doctor to wciąż Doctor. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2013, o 19:46

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


W plecy jestem z odcinkami więc tego Gaimana jeszcze nie widziałem, ale liczę że będzie chociaż tak dobry jak The Doctor Wife. Swoją drogą nie obraziłbym się jakby częściej pojawiały się takie gościnne scenariusze. Doktor od Pratchetta albo Rowling? Czemu nie.
Anioły na Manhattanie były spoko, kilka dobrych scen, ale jako pożegnanie towarzyszy mnie zawiódł. Dobrze, że chociaż Clara wynagrodziła to rozstanie.
Też mi się 6 bardziej podobał choćby za kapitalne A Good Man Goes to War czy Let's Go Kill Hitler, świetne The Girl Who Waited oraz podwójny pilot i finał. Ogólnie bardziej wolę erę Moffata od panowania Russela T. Daviesa. Lubie pojedyncze historyjki, ale uwielbiam zakręcony wątek główny w którym ciężko się połapać.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 maja 2013, o 10:08

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Mam dokładnie tak samo, dlatego troche ubolewam nad 7 sezonem. Ale wszystko wynagrodzi mi finał i 50. rocznica. A nowy Gaiman bardzo dobry. Doctor od Rowling? Wow, to byłoby coś!
Ja sobie nie mógłbym wyobrazić lepszego pożegnania Amy i Rory'ego. Ale po raz kolejny mi udowodniono, że tylko ja. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

miraverka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 3 maja 2015, o 13:22

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Mój ulubiony sezon to 7, podobał mi się zwłaszcza odcinek świąteczny, "Snowmen". Matt Smith + Jenna Coleman = mieszanka wybuchowa.
<<

Kurdienson

Postdodano 30 lip 2015, o 15:04

Re: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Nie oglądałem tego serialu, ale słyszałem, że jest on częścią serialu Torchwood. Że podobno jakieś wątki z niego są w Doktor Who. Prawda to?
<<

Cotswold

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Olsztyn

Ulubiony serial:
Gra o tron, Vikings

Postdodano 29 paź 2015, o 18:11

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Najlepszy byl Matt Smith.. Nie umniejszajac dziesiatemu.. ale z Capaldim wytrzymalem tylko kilka odcinkow. Jakies takie poprawne politycznie i nudne sie to zrobilo.
<<

niko1990

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
dwóch i pół

Postdodano 17 lip 2017, o 23:10

Odp: Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?


Dla mnie nie odcinek a cały sezon 3 był najlepszy. Chyba każdy powinien sie ze mną zgodzić.

 


  • Podobne tematy do Jaki jest Twój ulubiony sezon i odcinek Doctora Who?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) # pokrowiec do iPhone 12 Pro
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.