Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Jake Green » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:19

Jake Green

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jake Green (grany przez Skeet’a Ulricha) to 32 letni ‘syn marnotrawny’, który po tajemniczym, 5 letnim zniknięciu z rodzinego miasteczka Jericho, wraca po spadek, który zostawił mu jego dziadek. Kiedy dowiaduje się, że dziadek niedawno zmarł, a jego ojciec (burmistrz Jericho) nie jest przychylnie nastawiony, aby dać mu pieniądze i znowu stracić z nim kontakt, Jake znowu wyjeżdża z miasta. Po wyjeździe z miasta zauważa ‘nuklearny grzyb’, a sekundę później uderza w niego inny samochód. Dalej wydarzenia toczą się szybko – Jake ratuje autobus szkolny i wraca do miasta, w którym nikt nie wie co się stało, a na dodatek pojawia się tajemnicza postać – Hawkins.
Kim jest teraz Jake? Co robił przez ostatnie 5 lat? Skąd wie, jak robi się tracheotomie i skąd ma tak zaskakująco dużą wiedzę na temat różnych mechanicznych urządzeń? Gdzie nauczył się używać broni i strzelać celnie z tak dużej odległości?

Ciekawostki:
Data urodzenia w paszporcie Jake’a to 21 stycznia 1977, a data urodzenia Eric’a w jego prawie jazdy to 21 września 1977. Jest to dosyć nieprawdopodobne, że dzieli ich tylko 8 miesięcy, a przy tym to Eric ukazany jest jako starszy brat. A nawet gdyby uznać, że Jake jest faktycznie młodszym bratem i urodził się w 1977, serial musiałby być nadawany w 2010 roku ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 25 lis 2006, o 22:48


Po pierwszym odcinku jego najbardziej polubiłam :) Ciekawe czy moja sympatia nadal zostanie ;)
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 15:17


Mi osobiście bardzo podoba się jego postać , jest tajemniczy ale także pomocny i odważny. Zna się też na wielu rzeczach. Poprostu typowy bohater filmowo-serialowy :]
I bynajmniej nie jest to wada :] :)


I jeszcze jedna taka ciekawostka postaci dot. tej postaci zaczerpnięta z innego forum tego serialu :]

To wizy które dostał podczas nieobecności w mieście Jericho :]
Honduras 8/11/03-8/21/03
Mexico 9/22/03-10/2/03
Colombia 4/22/04-4/29/04
Venezuela 5/18/04-6/3/04
Qatar 7/13/04-7/25/04
Colombia 8/11/04-8/21/04
Peru 10/1/04-10/9/04
Guatemala 11/5/04-12/2/0

Co on tam robił ? :] :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Jack, łącznie edytowano 1 raz
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 8 gru 2006, o 18:08


W jednym z odcinków była że był w iraku kierowcą na kontrakcie ale ja w to nie wierze.
Myslę ze był on w jakimś oddziale elitarnym wojska bo zna się na rzeczy i umie się dobrze obsługiwać bronia
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 gru 2006, o 18:50


Bielak napisał(a):Myslę ze był on w jakimś oddziale elitarnym wojska

No tez myśle, że był w wojsku, ale czy w jakimś elitarnym oddziale...? To zbyt banalne było :P Choc mi pasuje do niego jakaś organizacja wojskowa ale pozarządowa (nie orientuje sie jak tam wygląda struktura wosjka :P)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Bielak

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 28 gru 2006, o 16:27


Jeżeli chodzi o poza rządowe oganizacje o charakterze zbrojnym to z tego co się orientuje istnieje wiele w usa organizacji paramilitarnych często nielegalnych i nierzadko należą do nich prości żołnierze.
A może miał bogaty życiorys coś zrobił żeby wymigać się od wiezienia wstąpił na pół roczku do armi a później wrucił do rodziców po kaske bo coś wykombinował
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 19:45


Historia z wizami naprawdę jest niezła ... nawet jak był w wojsku to co robił w mexyku
Ogólnie jset tajemniczy i ma pewnie jakiś związek z ravenwood, tylko jaki.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 1 sty 2007, o 14:38


z wyglądu strasznie przypomina mi Treya z II serii OC..
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 sty 2007, o 02:52


Ja też od początku najbardziej polubiłam Jake. I po pierwszej serii nie zmieniłam zdania i raczej już nie zmienię :P A ta cała tajemnica wokół niego... :faint:
<<

Ireth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 15 sty 2007, o 17:32


0lina napisał(a):z wyglądu strasznie przypomina mi Treya z II serii OC..

Czy ja wiem? Jak dla mnie to dwie różne postacie.

Hm... tak, zdecydowanie na niego zwróciłam uwagę podczas 1 odcinka :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 sty 2007, o 21:03


Ireth napisał(a):Czy ja wiem? Jak dla mnie to dwie różne postacie.

dlatego piszę że z wyglądu..
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 27 sty 2007, o 21:37


Jake jest bardzo tajemniczą osobą i to mi się bardzo podoba :> Mam nadzieje że rozwiązanie Jego zagadki będzie powalające :faint:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 27 sty 2007, o 21:43


Jake to moja ulubiona postac Jericho :) widac, że zależy mu na dobrych stosunkach z Jonah, gdyż wg niego jest ich jedyną szansą na zdobycie potrzebnych rzeczy. Ma nieraz niezłe texty i ogólnie jest baaardzo pozytywną postacią w Jericho
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 29 sty 2007, o 02:37

Re: Jake Green


aja napisał(a): serial musiałby być nadawany w 2010 roku ;)
nie sledze na biezaco serialu, ale z tego co wiem nie jest podana data w ktorym roku to sie dzieje, a calkiem mozliwe ze w 2010
<<

witcher

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 29 sty 2007, o 17:14


Niezły aktor, a w dodatku otacza go tajemnica. Ogólnie to pasuje do tej roli.
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 17:52


Trochę nie spodziewałam się po nim że zabił małą dziewczynkę... 8/
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 14:09


wiedziałem że chodzi o to że on kogos zabił ale tez nie myślałem że małą dziewczynkę ,
Jake ty draniu ! :shoot:
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 15 mar 2007, o 22:36

To że był wojsku to nic dziwnego,ale faktycznie dziwne i "nie podobne" do Jake'a jest to że zabił mała dziewczynkę.Ale można sobie wyobrazić jak jest na wojnie i wytłumaczyć jakoś to co zrobił.Ja daje mu szanse,na pewno w dalszych odcinkach się zrehabilituje.
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Jake Green
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.