Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Jack Shephard » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 16:15

Jack Shephard

Przed katastrofą był chirurgiem. Miał żonę (Sarah), której uratował życie, ale później się z nią rozwiódł. Jego ojciec był alkoholikiem (zmarł nadmiernie się upijając). Jack leciał do LA na jego pogrzeb. Na wyspie Jack jest nieformalnym liderem grupy, która przeżyła katastrofę. Leczy rannych, ale nie zawsze udaje mu się uratować im życie. Nie umie sobie tego wybaczyć. Jest zdecydowanie człowiekiem nauki. Bardzo lubił Kate, ale ona zakochała się w Sawyerze. Ostatnio Jack często przebywa z Aną Lucią.
<<

Alexis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 30 lis 2006, o 18:32


Zdecydowanie mój ulubiony bohater LOST i nie chodzi tylko o wygląd :P . Odważny, silny, zdecydowany, odpowiedzialny :) . Wiele osób uważa, że pasuje on tylko do Kate, jednak ja się z tym nie zgadzam. Według mnie idealną kobietą dla niego jest Ana Lucia ;) .
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 gru 2006, o 21:10


Zgadzam sie z alexis Ana bylaby swietna dla Jacka gdyby nie umarala. ale ten pocalunek KJ byl cudny...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 gru 2006, o 11:37


Czasami go lubie czasami nie:) A nie to dlatego, ze probuje byc bohaterem, rzadzi sie i sam chce podejmowac wszystkie decyzje, za bardzo wyuskany jest, za bardzo go chca zrobic na takiego "idealnego przywodce", denerwuja mnie takie postacie
<<

Veronica

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 75

Postdodano 6 gru 2006, o 18:15


Nie przepadam ani za postacią ani za aktorem. Ten bohater jest taki odważny,bohaterski,idealny przywódca itd. :razz:
<<

kero00

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 8 gru 2006, o 14:11


Jack zabardzo się rządzi.
<<

orhio

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 28 gru 2006, o 11:18


dzieki jackowi wszyscy sa zdrowsi ;) ale przez to ze inni sa zdrowsi to on sie staje bardziej znerwicowany
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 gru 2006, o 12:32


kero00 napisał(a):Jack zabardzo się rządzi.
Przywódca potrzebny jest w każdym społeczeństwie :)
Ostatnio edytowano 28 gru 2006, o 12:34 przez sufer, łącznie edytowano 1 raz
<<

owsiakmo

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 7 sty 2007, o 17:10


zgadzam sie z tobą iż przywódca jest potrzebny
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 18 sty 2007, o 22:35


Los przywódcy to często samotność
<<

turek

Użytkownik

Posty: 15

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 sty 2007, o 19:44


Jednym słowem ma przerypane :P wszyscy potrzebują jego lekarskiej pomoocy xD
<<

lezka237

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Lokalizacja: Z Zalesia

Postdodano 26 sty 2007, o 21:36


Jak by to było bez doktorka, on ma najgorzej :)
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 28 sty 2007, o 12:38


Lubie go i zgadzam sie on ma najgorzej. Z jednej strony wzial sobie na barki organizacje zycia grupy z drugiej jest czasto oskarzany o "rzadzenie sie". Ale jak juz ktos napisal samotnosc to rola przywodcy. Problem dottore polega ze tez na tym ze caly czas bierze zycie serio i nie potrafi sie wyluzowac. Dlatego stanowia taki kontrast z Sawyerem :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 6 lut 2007, o 22:46


jakoś nie bardzo go lubię, no ale nie sądżę, że on aż tak się rządzi, napewno mniej niż John Locke
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 12:20


hehe.. Jack... lubie te postac od pierwszych odcinkow 1 sezonu;) Wzbudzil u mnie sympatie i tak jest az do dzisiaj. Dobrze spisywal sie jako ten ' przywodca' na wyspie- tak mi sie przynajmniej wydaje....
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 15 mar 2007, o 13:52


Ja go w pierwszym i drugim sezonie lubiłem potem przestałem a od 9 odcinka 3 sezonu znowu go lubie :P
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 02:18


Zawsze wie co robić taki nie pisany przywódca rozbitków.Postać bardzo ciekawa i przejmująca.Lubię go od samego początku i wciąż jest dla mnie nr1 tego serialu
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:03

Odważny, altruista, przystojny a na dodatek lekarz - CUDO :]
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Jack Shephard
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.