Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Humor humor i jeszcze raz humor » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Humor z seriali i nie tylko...

Informacja
Jeśli używacie video w swoim temacie prosimy o używanie tagów [youtube]xrz3ls_ZkrI[/youtube] gdzie xrz3ls_ZkrI oznacza końcówkę z adresu.
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 18 lis 2006, o 17:31

Humor humor i jeszcze raz humor

W tym temacie możemy przedstawiać wszystkie rzeczy które nas śmieszą czyli np: kawały filmiki zdjęcia śmieszne teksty
<<

rarehare

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 23 lis 2006, o 18:04


Obrazek
:razz:
<<

dorotkiel

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 23 lis 2006, o 22:53

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 11 gru 2006, o 21:15


Wedrujac po internecie trafiłem na forum gdzie wklejane sa listy które zrozpaczone nastolatki pisza do tychze gazet . ponizej macie kilka ciekawych przykładów.....

UWAGA :!: :!: :!: czytanie grozi puszczeniem zwieraczy ze smiechu :lol:

"Mieszkam w malym miescie. W nim wlasnie spotkalam swoja milosc. Nie znam go dobrze. Wiem , ze jest odemnie starszy o 7 lat. Poza tym ten chlopak jest gejem. Mnie zalezy tylko na "rozmowach" z nim. Tu wlasnie pojawia sie problem. On jest gluchoniemy , a ja nie znam nikogo , kto zna jezyk migowy . Kolega nauczyl mnie tylko alfabetu. Gdzie moge sie nauczyc tego jezyka ? Czy sa jakies specjalne ksiazki ? A moze Ty masz jakis pomysl ?"

Często chodze do Igi ( mojej dziewczyny) do domu. Jej mama traktuje mnie jak domownika i każe zmieniać buty! OK. Chce mieć czysto. Rozumiem. Mam i Igi swoje klapki i tyle. Ale problem w tym, że gdy zdejmę buty i zostawię je w przedpokoju, to strasznie śmierdzą! No, moje skarpetki też. Sorry, że o tym piszę, ale jestem załamany (:D:D:D:D:D i tutaj najbardziej chciało mi sie śmiać). Myję nogi, używam dezydorantu do stop, ale to niewiele pomaga. Poradźcie mi coś, bo głupio się czuje...

Mam 16 lat i na razie nie chcę rozpoczynać współżycia. Ale mój chłopak ma już za sobą swój "pierwszy raz", mówi, że z powodu braku seksu strasznie boli go dół brzucha. Głupio się wtedy czuję, bo Adam przeze mnie cierpi. Ale ja naprawdę nie chcę jeszcze "tego" robić. Wyjaśniłam mu to.
No i usłyszałam: "Byłem u lekarza i on kazał mi się z kimś przespać, żeby te bóle ustąpiły". Mówił coś jeszcze o tym, że plemniki zalegają mu w nasieniowodach i dlatego go boli. Podobno lekarz nawet przepisał mu specjalne przeciwbólowe tabletki hormonalne!
Ale, niestety, powodują one bezpłodność, jeśli chłopak długo je łyka. Adam na razie bierze te pigułki, jednak prosił, żebym szybko się zdecydowała, bo nie chce stać się bezpłodny. Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, ale Adam zapewnia mnie, że to prawda! Co robić? ---Justyna, 16 lat

"kompletnie nie wiem co mam robić. Już ponad dwa miesiące temu porzyczyłam koleżance sukienke i ona do tej pory mi jej nie oddała, nie wiem co mam robić. czy mam się upomnieć czy poczekać aż sama sobie o niej przypomni. POMÓŻCIE"

Wiem że to co piszę moze się wydać śmieszne,ale moim ulubionym zespołem jest Ich Troje.Kocham ich nad życie.A szczególnie Michała.Ciągle mis ię śnią.Na lekcjach myślę o nich.Nawet kiedy nie byli jescze tacy sławni,byłam ich fanką.Ostatnio byłam na koncercie ale ryczałam cały czas.Nie bardzo wiem co robić,by sie z nimi spotkać.Gdy na nich patzrę,ściska mnie w gardle.Proszę abyś zrobiłą coś,bym mogła się z nimi spotkać.Bez nich dłużej nie wytrzymam.

Może to głupie , ale boję się , że mogą spełnic się sny , które ostatnio miewałam . Dwa razy śniło mi się , że mój chłopak mnie zdradził . Kolezanka powiedziała , że jeśli trzy razy ma się te same sny , to one się spełnią . Rozmawiałam o tym z moim chłopakiem , jemu też się śniło , że mnie zdradził , i to z dziewczyną podobną do tej z moich snów . On mnie uspokaja , zapewnia , że mnie kocha . Ale ja nie mogę uwolnić się od lęku . Napiszcie co o tym wszystkim myślicie .

Załamana , 16 lat


"Chodzę z Piotrusiem już dwa tygodnie. Wszyscy wiedzą, że jest moim kochanym chłopakiem i bardzo się kochamy. Wszyscy wiedzą że myślimy juz o czymś poważniejszym i mamy zamiar się pobrac (jeszcze nie jesteśmy zaręczeni). Moja najlepsza przyjaciółka Genowefa, która zawsze mnie wspierała zaczęła się ostatnio dziwnie zachowywać. Unikała Piotrusia, gdy zapraszaliśmy ją na imprezy. I ostatnio wydało się...
Powiedziała mi, że spała z Piotrusiem! A on mówił, że jego pierwszy raz będzie ze mną. Chcę się zemścić...ale jak? Pomóżcie mi proszę!

Ciąża przez podanie dłoni

Mam powazny problem. Od jakiegos czasu ubzdurałam sobie, że można zajść w ciąze bez odbycia stosunku. Boję sę, że podajac chłopakowi rękę na powitanie mogę zajść w ciąże. Bo przecież na jego ręce mogą się znajdowąc plemniki(wiem, ze niektórzy chłopcy nie myją rąk po wyjściu z toalety/), które przeniosą się na moją rękę. Następnie ja korzystajac z toalety mogę te plamniki przenieść na moje majtki, a potem do pochwy. I z tego powodu ibsesyjnie potrafię nawet 15 razu dziennie myć ręce. mam juz tego dość, ale wstydze się powiedzieć o tym rodzicom lub iść do psychologa. Prosze napisz na łamach jaka jest mozliwość zajśia w ciąze...

Załamana!

Na ostatniej imprezie u mojej kuzynki chciałam poderwać Krzyśka. W związku z tym przez cały tydzień zastanawiałam się, jak się ubrać. W końcu wymyśliłam, żę najlepiej będzie, jeśli założe bardzo obcisłe spodnie i krótki top. Niestety, tuż przed imprezą okazało się, że rybaczki zbyt mocno opinają mi pupę. W pierwszej chwili spanikowałam, ale-na szczęście-znalazłam wyjście z tej sytuacji. Aby lepiej wyglądać, nie założyłam fig. Na balandze bawiłam się świetnie, byłam w szampańskim humorze. W pewnym momencie postanowiłam pdoejść do Krzyśka, by zacząć z nim rozmowę. Krzysztof dyskutował ze mną przez 20 minut, a ja nie mogłam uwierzyć własnemu szczęściu. W najmniej odpowiednim momencie pogawędkę przerwałą nam moja przyjaciółka-rozpaczliwymi znakami dając mi do zrozumienia, że musi mi coś powiedzieć. Wkurzona na Baśkę, wyszłam z nią do kuchni. Dopiero po chwili zrozumiałam, że koleżanka oddała mi wielką przysługę. Okazało się, że przybywając w towarzystwie Krzysia miałam odpięty rozporek. Nie muszę dodawać, jaki koleś miał widok...Od razu zrozumiałam, dlaczego tak długo ze mną gadał!

ELiza 16 lat

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ponizej jeszcze jedno ale to juz chyba takie zmyslone :mrgreen: chociaz kto wie ...

Drogie Bravo, drodzy koledzy i koleżanki.Mam na imię Dagmara i mam 19 lat. Moja sytuacja jest bardzo krepująca i nie wiem co teraz mam zrobić. Jestem już dorosłą dziewczyną i mam wspaniałego chłopaka o imieniu Marcin, którego kocham ponad życie i myślę ze on odwzajemnia moje uczucie. Jesteśmy już razem 6 miesięcy i postanowiliśmy dokonać Aktu Miłosnego, aby umocnić nasz związek. Nie fart polega na tym że ja jestem dziewicą, a z tego co wiem On jest już doświadczonym mężczyzną. Bardzo obawiałam się że nie spełnię jego oczekiwa , po prostu zawiodę! Na dodatek wszystkie moje koleżanki potraciły już dziewictwo i żeby mieć o czym rozmawiać z nimi, powiedziałam że ja również nie jestem jak to się mówi potocznie "cnotką". O tym fakcie dowiedział się Marcin od mojej koleżanki, Moniki, która jest jego dobrą znajomą. Gdy Marcin zapytał czy to prawda nie zaprzeczyłam. Ustaliliśmy nasz Pierwszy Raz na najbliższy weekend, ponieważ Marcina rodzice jadą na wesele. Bardzo się obawiałam bólu, oraz tego że Marcin posądzi mnie o kłamstwo, więc postanowiłam jakoś sobie poradzić. Nie chciałam przespać się z "pierwszym lepszym" gdyż kocham Marcina i chcę aby to on był moim Pierwszym Mężczyzną Akurat zdarzyło się tak że byłam sama w domu i postanowiłam uporać się z moja błona dziewiczą. Nie chciałam robić tego palcami ani jakimś twardym przedmiotem a na wibrator niestety nie było by mnie stać. Poszłam więc do lodówki i zobaczyłam nadającą się do mojego czynu kaszankę. Odpowiadała mi rozmiarem i grubością, była trochę za zimna i za twarda więc postanowiłam ja podgotować. Kiedy nareszcie ostygła, nasmarowałam ja wazeliną, i zaczęłam wkładać ją do pochwy. Poddałam się chyba za bardzo chwili i za bardzo ją ścisnęłam. Wtedy stało się najgorsze co mogło się stać KASZANKA SIĘ ZŁAMAŁA!!Rozpaczliwie próbowałam ją wyjąć palcami ale chyba trochę za bardzo ją rozgotowałam i niektóre kawałki kaszanki zostały mi w pochwie i nie mogę ich wyjąć! Wstydzę się iść do ginekologa a za kilka dni wyczekiwany przez naszą dwójkę upojny weekend!! Nie wiem co mam zrobić i do kogo się zwrócić. Co teraz pomyśli o mnie Marcin!! BŁAGAM POMÓŻCIE!
Zrozpaczona


Odpowiedź Redakcji:
Na wstępie pragniemy podziękować Ci za podzielenie się z nami swoim problemem. W twojej nader ciekawej sytuacji proponujemy Ci dwa rozwiązania:
1. Ekstrawaganckie w stylu new art.
2. Siłowe

Pierwsze wydaje nam się ciekawe lecz może nie przynieść spodziewanych efektów. Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia). Następnie musisz dopchać ją do pochwy i zrobić 3-4 przysiadów tak aby zmieszała się z kaszanką. Potem zaproś swojego ukochanego na romantyczne spotkanie inicjujące. Przed pierwszym stosunkiem zaproponujesz mu więc kaszankę po staropolsku w wersji francuskiej. W ten sposób osiągniesz dwa cele: udowodnisz mu, że bardzo go kochasz i jednocześnie pokażesz, że świetnie gotujesz. Przypominamy Ci powiedzenie "PRZEZ ŻOŁąDEK DO SERCA".

Rozwiązanie drugie jest jednak o wiele bardziej skuteczne. Przygotuj patelnię na której miałaś zarumienić cebulkę. Następnie weź ją w prawą rękę (jeśli jesteś leworęczna to w lewą) i pier****** się nią z całej siły w głowę - bo tobie to już chyba nic nie pomoże!
Z poważaniem Redakcja
Obrazek
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 13 gru 2006, o 14:05


Obrazek
Fajny liscik do prezydenta .
My world, my life, my music, my soul
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 16 gru 2006, o 18:08


@Taifun
:hah: tylko tyle, Boż jacy ludzie sa głupi, najlepszy adam i kaszanka :hah:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 17 gru 2006, o 00:23


0lina napisał(a):najlepszy adam i kaszanka :hah:


Dokładnie. :P

Musisz pokroić cebulę w kostkę, a następnie podsmażyć ją na złocisty kolor na patelni (koniecznie na oleju z pierwszego tloczenia).
:hah:
<<

tymek

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Lokalizacja: z nienacka

Postdodano 17 gru 2006, o 13:55

Obrazek
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 17 gru 2006, o 14:42


Kurcze, ale ten temat jest ograniczany przez wiek przeciętnego forumowicz :(

Wesołych świąt:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,3 ... 84T,,aok,1

Na problemy z całkami, małe korki:

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,3 ... matematyki

LOL

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,3 ... t_do_kosza

Biatlonistka Małgorzata Ruchała:

"Na pewno po ślubie nie będę nosiła podwójnego nazwiska, bo
mój narzeczony nazywa się Piotr Bosko"

Córka do matki :
- Mamo, mówią, że jestem nienormalna.
- Kto tak mówi?
- Muchy.

Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach
nad głową, brakowało mu jednak kobiety.
50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych
kobiet. Codzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos.
A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze
roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex...
Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej
wyspy, podeszła do niego złota żabka. - Cześć, mówi. Jestem złota żabka.
Moge spełnic Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów sie dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią.
Gość sie popatrzył i mówi: - jebnij mi tu proszę mostek!
Na to żabka stajac na tylnich łapkach, wyginając się do tyłu:
Toś kurde wymyslił....

Wieczorem v-ce premier Lepper zmęczony dniem pracy przechodził obok pokoju Klubu Poselskiego Samoobrony. Do jego uszu doszły dźwięki głośnej muzyki
dobiegającej za zamkniętych drzwi. Zdecydowanym ruchem otworzył je i wszedł do środka. Dobrą chwilę przyzwyczajał oczy do ciężkiej od dymu papierosowego atmosfery pokoju. Po chwili dostrzegł całą śmietankę swojej partii, wszędzie walały się puste butelki.
- Co to?! Pijaństwo w moim klubie na terenie sejmu!? Mało mamy jeszcze kłopotów?!
- A jest powód panie przewodniczący, jest powód - bełkotliwie odezwał się Filipek... - Koleżanka Lewandowska dostała okres.

Rosja, wieczór. Chłopak zaprosił dziewczynę do swojego mieszkania. Zasłonił okna, zapalił świeczkę, zgasił światło. Dziewczyna siedzi na łóżku. Po chwili chłopak zadaje pytanie:
- Natasza, to co pijesz? Wódkę czy spirytus?
- Oj nie wiem, nie wiem. To wszystko takie pyszne....

mówi jeden zfurany koleś do drugiego sfuranego
- nie rob do mnie takich oczu ....

STOJA W LESIE DWA GRZYBY, TAK SOBIE STOJA NA LUZIE.
NAGLE JEDEN SIE PRZEWRACA:
-EJ,,STARY CO JEST?
- NOGA MI ZDRETWIALA.

Do znakomitego lekarza specjalisty przychodzą rodzice pewnego
młodego człowieka i biadolą:- Panie doktorze, nie możemy odciągnąć
syna od komputera.- No cóż - wyrokuje lekarz - trzeba będzie go
leczyć.- Ale czym?- Normalnie! Dziewczętami, papierosami, piwem...

Orkiestra kościelna na Górnym Slasku, dyrygent pyta sie:
- Zymbalisten vertig?
- Ja, ja naturlich.
- Puzon vertig?
-Ja.
- Trompette vertig?
- Ja.
- Also, eins, zwei, drei;- "Nie rzucim ziemi, skad nasz ród..."

Młodzieniec z dziewczyną w łóżku zajmują się miłością. Dziewczyna, po tym
jak skończyli:
- Wow! O tak! Miły mój, tak to jeszcze w życiu nie miałam! To było coś
fantastycznego... No powiedz uczciwie Wiagra? Wiagra, tak?!
- Nie Patyczek z Danonka.

Renata Beger wchodzi do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego
-O to Renata Beger. Co Pani tu robi?
-Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.
-A powie Pani że załatwiamy stołki?
-A załatwiacie?
-No tak.
-Załatwiają!
-I miejsca
na listach wyborczych dla rodziny.
-A załatwiacie?
-Załatwiamy.
-Załatwiają!
-I weksle spłacamy.
-I weksle spłacają!
Prawo i Sprawiedliwość.
Jak mówią tak robią!
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 gru 2006, o 15:20


KaruzeL napisał(a):Biatlonistka Małgorzata Ruchała:

"Na pewno po ślubie nie będę nosiła podwójnego nazwiska, bo
mój narzeczony nazywa się Piotr Bosko"


świetno to jest
i z renatą Beger też jest cool
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 17 gru 2006, o 19:33


Fajny liścik do mamusi , mam nadzieje , że nie dostała zawału ;D

    Koniec roku szkolnego. Pod wieczór matka zaglada do pokoju córeczki i znajduje na łóżku następujšcy liscik: Droga Mamo! Nareszcie koniec szkoły. Dla mnie już na zawsze. Jestem od dawna zakochana i postanowilismy z moim chłopakiem wreszcie "się urwać". Wiem, że Tobie się to nie spodoba ale on jest taki słodki! Te jego tatuaże i piercing na każdym kawałku ciała... A ten jego motocykl! Ali ( tak nazywa się mój miły) twierdzi, że jazda na nim w kasku to grzech. Ali jest kompletnie na moim punkcie zwariowany. Mówi, że go uratowałam, bo ten alkohol by go w końcu zabił... Aha, i najważniejsze. Będziesz miała wnuka! Tak się cieszę! Kolega Alego ma gdzies w lesie drewniana chatke. Trzeba ja wyremontować i nie ma w niej swiatła ani wody ale to będzie nasz nowy dom. Nie martw się! Będziemy mieli z czego żyć. Ali ma kapitalny pomysł. Będziemy uprawiać marihuanę i sprzedawać ja w miescie. Ma być z tego kupa forsy. Tak się cieszę! I nie martw się proszę. Wkrótce będę miała 14 lat i naprawdę mogę na siebie sama uważać. Mam tylko nadzieję, że szybko pojawi się ta szczepionka przeciwko AIDS. Alemu bardzo by to pomogło... Twoja ukochana córeczka. P.S. Wszystko bzdura! Jestem u Krychy i ogladamy telewizję. Chciałam Ci tylko uswiadomić, że sa gorsze rzeczy niż to swiadectwo, które znajdziesz na nocnym stoliku. Buziaczki!
[/quote]
My world, my life, my music, my soul
<<

Kris

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Rzeszów

Postdodano 17 gru 2006, o 21:28


Czasem mamy dylemat-kobieta czy gra... może to Was przekona...

1. Grę można odinstalować i zainstalować kiedy się chce.
2. Jak gra się znudzi to, łatwo ją można wymienić i nikt nie robi z tego powodu problemów.
3. Do każdej gry dołączona jest instrukcja obsługi w której wszystko jest jasno wyjaśnione.
4. Gra się nie wkurza jak zaproponujesz multiplayer.
5. W grze można wybrać stopień trudności.
6. Do każdej gry można zdobyć trainer i kody.
7. Bez skrępowania można o niej porozmawiać na grupie dyskusyjnej.
8. W trakcie zabawy można pić piwko i palić fajką.
9. Gra nie każe ci mówić: "zapomniałeś mi powiedzieć jak ładnie wyglądam z nowa fryzura".
10. W klasyki grasz z przyjemności po wielu latach.
11. Po jakimś czasie dostępne są patche.
12. Można zaliczyć kilka gier jednej nocy i nie czuć się potem głupio.
13. Gra nie będzie wołała o nowe futro jak będzie miała lekko zniszczone pudełko.
14. Wersja demo nic nas nie kosztuje.
15. W grach w razie pomyłek mamy opcje LOAD/SAVE.
16. W grach można włączyć GOD MODE.
17. Gra nigdy nie mówi, że boli ją głowa!
18. Gra nigdy nie mówi, że wraca do mamy.
19. W grę można grać przez cały miesiąc.
20. W grze można wyłączyć dźwięk.
21. W każdej grze można pominąć intro.
22. Grę można pożyczyć od kumpla.
23. Grę można pożyczyć kumplowi.
24. Kumpel nie ma pretensji jeśli gramy w tym samym czasie co on.
25. Każda gra ma wyraźnie określone wymagania.

:D ;D :hah:
Ostatnio edytowano 17 gru 2006, o 21:31 przez Kris, łącznie edytowano 1 raz
<<

piotrek363337

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 115

Lokalizacja: Elbląg

Postdodano 17 gru 2006, o 21:31


Dobre , prawda , aż się uśmiałem to czytając .
My world, my life, my music, my soul
<<

owca1000

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 27 gru 2006, o 00:59


Ja też :viva:
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 28 gru 2006, o 18:05


Synek Billa Gatesa pyta się ojca:
- Tato, chciałbym w koncu zasmakować seksu, ale nie wiem jak
zaproponować to kobiecie...
- Musisz, synu, kupić jej wielki bukiet pięknych róż, zaprosić ją do
wykwintnej restauracji na dobrą kolację i markowe wino, poźniej zabrać
ją ekskluzywnym samochodem do drogiego hotelu...
W tym momencie wtrąciła się córka:
- Tatusiu, a co z romantycznym spacerem nad brzegiem jeziora, zbieraniem
polnych kwiatów w świetle księżyca, szeptaniem czułych słowek?
- To wszystko wymyślili Linuksiarze, córeczko, żeby podupczyć za darmo...
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 sty 2007, o 03:26


Taifun ja też trafiłam na zrozpaczone czytelniczki i czytelników (o zgrozo!) Bravo Girl:
"Marcin 18lat
Koledzy smieja sie ze mnie ze jeszcze niepilem alkocholu ani nie calowalem sie z dziewczyna co mam iim odpowiadac POMOCY

Drogie bravo!!!
Mam na imię Aga i mam 12 lat. Pisze do was ponieważ mam ogromny problem. W naszej klasie są już tylko dwie dziewice( tzn. ja i nasza nauczycielka), postanowiłam więc , że nie mogę stracić dziewictwa ostatnia zwłaszcza , że za trzy tygodnie nasza nauczycielka(31lat) wychodzi za mąż i pewnie to zrobi.Chciałam zrobić to z Mariuszem najprzystojniejszym chłopakiem w naszej podstawówce, jednak on powiedział ,że dziewczyny mu nie w głowie bo chce zostać trenerem pokemonów:-/Co mam zrobić żeby przekonać Mariusza do tego pierwszego razu, nie mogę przegrać z pokemonami bo to będzie wstyd na całą szkołę.POMOCY


Kochana Kasiu! Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

Drogie BRAVO! Nazywam się Joanna i mam 14 lat,ostatnio byłam na imprezie i pierwszy raz w zyciu robiłam to z chłopakiem oralnie..on miał 23 lata...wszystko widziała moja starsza siostra która wezwała policje i Konrada aresztowali.Po paru dniach wezwano mnie na komende,dowiedziałam się,że Konrad,którego bardzo pokochałam jest jakimś pedofilem czy coś takiego..nie wiem co mam o tym mysleć...Co to znaczy pedofil i czy mam z nim zerwać??

Drogie Bravo! Mam na imie Kasia i mam 14 lat. Piszę do Was bo mam duży problem.
Od jakiegoś czasu masturbuje się świeczką. Powiedziałam o tym swojej najlepszej przyjaciółce. A ta mi powiedziała, że od tego można zajść w ciążę. Czy to prawda
Pomóżcie!

Olek 17lat:
Mój problem polega natym ze po nocach sni mi sie ze uprawiam seks ze swoim mlodszym bratem. Sen ten powtarza sie dosyc czesto czy to oznacza ze jestem gejem??"

oczywiście teksty są sfingowane bo nie wyobrażam sobie aż tak rąbniętej młodzieży :) ale mimo wszystko jak czytam o trenerze pokemonów to nie mogę ze śmiechu....
So?
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 7 sty 2007, o 10:20


henet napisał(a):ale mimo wszystko jak czytam o trenerze pokemonów to nie mogę ze śmiechu....

ale nic nie przebije kaszanki ;]

a teraz zobaczcie moje fortunki (autentyczne rozmowy):

<migdal> prosze pani, a justyna się kaleczy. tnie sobie rękę cyrklem.
<sylwia> a gdzie pisze, że nie można sobie ciąć ręki na lekcji?
(...)
<nauczycielka> a co zrobisz jak ci się znudzi ten napis na ręce? zostanie ci blizna na całe życie.
<migdal> to se skreśli

<[gts_gr]Marcin> ten twój Office 200
<[gts_gr]Marcin> 2003 jest niebieski czy szary??

<telefon> dzieńdobry
<ja> słucham?
<telefon> z iloną chciałem rozmawiać
<ja> to chyba pomyłka
<telefon> pomyłka?
<telefon> kurde mac!

<ja> co jak to będzie z tą kartą?
<sprzedawca> musze sprawdzic na allegr..., znaczy się u dostawcy.

a to mojego kumpla:

<jakas dziewczyna> stoje w autobusia jak głupia, a jakiś chłopak siedzi rozwalony na 2 siedzeniach. myśle sobie: o nie, tak to nie ma. i na chama sie przysiadłam. on patrzył na mnie jak na jakąś idiotke. no to sie przepycham jeszcze bardziej, no bo co to ma być, żeby facet siedział na 2 siedzeniach. w końcu chłopak sie przestarzył i uciekł... noi dopiero wtedy zauważyłam, ze to 1 siedzenie...xl

09:30 .-- 68063** --- -- -
09:30 | cze
09:30 ----- ---- --- -- -
09:30 .-- incuś/51966** --- -- -
09:30 | cze
09:30 ----- ---- --- -- -
09:30 .-- 68063** --- -- -
09:30 | kim jestes???????/
09:30 ----- ---- --- -- -
09:32 .-- incuś/51966** --- -- -
09:32 | twoim starym!!!
09:32 ----- ---- --- -- -
09:33 .-- 68063** --- -- -
09:33 | nie wiedziałam że w moim wieku chlopcy są jeszcze tacy
09:33 | dziecinni
09:33 ----- ---- --- -- -
09:33 ::: Automatycznie zapisano ustawienia
09:33 .-- incuś/51966** --- -- -
09:33 | i co ty nie powiesz, wyemancypowana gówniaro
09:33 ----- ---- --- -- -
09:34 .-- 68063** --- -- -
09:34 | ej uważaj a ty to co sam masz 14 lat
09:34 ----- ---- --- -- -
09:35 .-- incuś/51966** --- -- -
09:35 | mam rozumieć, że spodziewałaś się czegoś bardziej górnolotnego?
09:35 ----- ---- --- -- -
09:36 .-- 68063** --- -- -
09:36 | a ić się pierdol bo ci cheba musk się źle rozwinoł w czasie
09:36 | porodu!!!!!!!!!!!!!!!
09:36 ----- ---- --- -- -
09:37 .-- incuś/51966** --- -- -
09:37 | skoro tak błyszczysz erudycją, powinnaś wiedzieć, że mózg nie
rozwija
09:37 | się w czasie *porodu*
09:37 ----- ---- --- -- -
09:38 .-- 68063** --- -- -
09:38 | wiem
09:38 ----- ---- --- -- -
09:38 .-- 68063** --- -- -
09:38 | nie musisz się cfaniaczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!
09:38 ----- ---- --- -- -
09:39 .-- 68063** --- -- -
09:39 | masz małego i sikasz do góry a żeby się odlać musisz wstawać na
głowie
09:39 ----- ---- --- -- -
09:39 .-- 68063** --- -- -
09:39 | cheba mama cię nie kocha
09:39 ----- ---- --- -- -
09:40 .-- 68063** --- -- -
09:40 | co nie piszesz już ????????????????????
09:40 ----- ---- --- -- -
09:40 .-- 68063** --- -- -
09:40 | znudziłeś mi się ide se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09:40 ----- ---- --- -- -
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

tonej

Postdodano 7 sty 2007, o 13:26

A ja wam opowiem ciekawy kawal :)
*Prychodzi mezczyzna do salonu z uzywanymi samochodami i rozglada sie i wszedzi tylko Fiat 126p wsiada do pierwszego i prosi i jazde probna - wyjezdza z salonu i mowi sam do siebie* Jedynka(1), *po przejechaniu kilku metrow* dwujka(2), *nastepnie* trojka(3), *coraz bardziej ucieszony* czworka(4) *az wrescie* Rakietu(R)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Humor humor i jeszcze raz humor
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Humor



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.