Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Heroes Sezon 5! » Zakończone Seriale » Heroes • seriale forumtv.pl

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 9 sty 2010, o 00:16

Heroes Sezon 5!

Od dawna mówi się o tym, że słabo oglądająca się czwarta seria ''Heroes'' będzie ostatnią. Czy rzeczywiście tak się stanie? Na razie nie ma na ten temat żadnej oficjalnej informacji ze strony producentów ani przedstawicieli stacji NBC, ale Greg Grunberg (gra Matta Parkmana) wie swoje i dzieli się tym ze wszystkimi. Mówi też o ''Lost''.
Aktor jest przekonany, że powstanie piąta seria ''Heroes''. Dlaczego? Zdradził EW.com, że właśnie nakręcił sceny do ostatniego odcinka czwartego sezonu i nie przypominało to ani trochę finału serii:

Jest tam cliffhanger, są emocje, ale daleko mu do ostatniego odcinka serialu. Nie rozwiązuje wszystkich wątków, więc nie mam wątpliwości, że serial powróci.
Grunberg uważa, że duża sprzedaż DVD uratuje serial i widzowie zobaczą setny odcinek (często mówi się, że dopiero serial, który do niego dotrwa, odniósł prawdziwy sukces).


A jednak 5 będzie... Nie spodziewałem się przy takim poziomie serialu żeby 5 jeszcze był, widać serial zaczął genialnie i został do dzisiaj takim zapamiętany, sentymentem ludzie oglądają :) Umnie również sentyment, choćby nie wiem jak kiepsy serial by się jeszcze stać, nadal będę oglądał :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 sty 2010, o 04:19

Odp: Heroes Sezon 5!


Też będę oglądał, ale wątpię żeby 5 sezon był. Dla stacji liczy się przede wszystkim oglądalność w USA więc nie ma co się sugerować stwierdzeniem Grunberga. A że finału należytego nie będzie to jakoś się nie dziwie.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 15 maja 2010, o 13:46

Odp: Heroes Sezon 5!


OFICJALNIE: "Heroes" anulowane!

To koniec! Oficjalny koniec! Przed chwilą NBC podjęła decyzję o całkowitym zakończeniu i anulowaniu produkcji serialu "Heroes". Nie jest to żadne zaskoczenie, informowaliśmy o tym już wczoraj. Nad ranem naszego czasu powinna pojawić się oficjalna notka prasowa bezpośrednio ze stacji. Amerykańskie portale spekulują czy jest to całkowity koniec, czy jednak NBC da szansę na tzw. "special event" - dwu lub czterogodzinny film, który ma być ukłonem dla fanów.

Jednego jesteśmy pewni - 5. sezonu nie będzie. "Heroes" zostało oficjalnie anulowane przez NBC.


Do dupy... :/
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2010, o 15:07

Odp: Heroes Sezon 5!


A mi to obojętnie. Heroes już dawno stało w miejscu więc nie będę za serialem tęsknił. Nie obraziłbym się jednak gdyby film został wydany w midseason. Pewnie dowiemy się w niedzielę.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 30 maja 2010, o 13:54

Odp: Heroes Sezon 5!


Sam sezon 4 z perspektywy czasu był stratą czasu, nawet jeśli będzie s5 to wątpię czy będę oglądać. Aczkolwiek mam to do siebie że lubię skończyć to co zacząłem, więc uprzejmie proszę o nie kontynuowanie Herosów xD
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 maja 2010, o 13:57

Odp: Heroes Sezon 5!


Oficjalnie potwierdzono, że 5 sezonu nie będzie :P Więc dobrze... bo chwalę ten serial tylko i wyłącznie za 1 sezon.
trust him... he's a doctor!
<<

pepisso

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Heroes, Dexter, Dr.House

gadu:
377751

Postdodano 31 lip 2010, o 23:02

Odp: Heroes Sezon 5!


Ej co wy gadacie.... Jest 6 sezon i 5 ma się dobrze niedługo bede oglądał. Nawet na napisach początkowych było napisane "Sezon piąty: Odkupienie" więc prosze mi wytłumaczyć OCB???
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 sie 2010, o 01:11

Odp: Heroes Sezon 5!


Są cztery sezony na, które składa się pięć części(volume) -stąd całe to zamieszanie. 6 volume nie będzie, ewentualnie film telewizyjny.
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 25 sty 2011, o 21:33

Odp: Heroes Sezon 5!


Choć wiem to już od dawno to do dej pory się nie pogodziłem. Sezon 4 bardzo mi się podobał, tak samo jak poprzednie :<

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Phil

Nowy użytkownik

Posty: 4

gadu:
23377603

Postdodano 15 sty 2012, o 18:01

Odp: Heroes Sezon 5!


Sezon 4 był najsłabszym ze wszystkich. Niestety. Szkoda, że nie powstanie ten film, który miał zakończyć wszystkie wątki.
http://bigbrother.czo.pl/ - Internetowy Big Brother
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 sty 2012, o 19:09

Odp: Heroes Sezon 5!


Szkoda, szkoda, ale z perspektywy czasu nie tęsknie za tym serialem. Od czasu anulowania wyszło kilka świetnych seriali, a film mógł utrzymać tendencję spadkową marki.

 


  • Podobne tematy do Heroes Sezon 5!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.