Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Hawaii Five-O (2010) » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 23 maja 2010, o 17:10

Hawaii Five-O (2010)

Stacja CBS dała zielone światło dla pilota serialu "Hawaii Five-O", nowej wersji klasycznego już serialu kryminalnego z 1968 roku.
Scenariusz serialu napiszą Alex Kurtzman i Roberto Orci, a za produkcję odpowiedzialny będzie Peter Lenkov, który stoi za "CSI: Kryminalnymi zagadkami Nowego Jorku". Szczegóły nowej produkcji nie są jeszcze znane.


Źródło: Onet.pl

Start - CBS, poniedziałek, wrzesień, 2010.

Intro
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 maja 2010, o 17:24

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Trailer
Chyba najciekawsza produkcja od CBS z masą znanych aktorów. Oby tylko poziom serialu był odpowiednio wysoki.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 maja 2010, o 18:02

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Aleeex!
Mam nadzieję, że nie będzie to serial, który znowu skasują. Bo Alex coś nie ma do tego szczęścia.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 wrz 2010, o 00:08

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Może do trzech razy sztuka :)
Ja się ciesze, że poza Alexem będzie w nim grała Grace Park. Poza tym Daniel Dae Kim i James Marsters. Sami znani aktorzy z popularnych seriali.
------------------------------
Niemal 4 minutowa zapowiedź.
------------------------------
Trailer
Promo
Promo
Informację
Masi Oka w serilu
Plakaty
Więcej plakatów

Przypominam, że dzisiaj premiera :)
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 22 wrz 2010, o 21:04

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Obejrzałam i nawet mi się podobało :D chyba będę oglądać dalej (mam nadzieję, że tym razem nie okaże się, że miał niską oglądalność :P )
Sprawa w porządku, fajnie zbierali zespół. Relacje między bohaterami na początku (jak jeszcze było ich tylko 2) były super :D
I tajemnicza skrzynka będzie pewnie w tle serialu :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2010, o 21:07

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Też się zabiorę za ten serial, tylko poczekam jeszcze na napisy PL od Hataka. :D

Miejmy nadzieję, że fatum nad Alexem się skończy. Najpierw genialny Moonlight anulowany, później podobno słabe Three Rivers.
Póki co oglądalność jest wysoka, oby to się nie zmieniło w przyszłych epizodach.
Jak obejrzę, to podzielę się wrażeniami oczywiście. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2010, o 23:20

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Mi się podoba. Alex, Grace i Kim, a gościnnie Marsters. Same znane twarze. Odcinek pełen akcji, humoru, jest jakaś większa intryga w tle i wszystko to ogląda się bardzo przyjemnie. Co najważniejsze oglądalność dopisała z czego się bardzo ciesze bo tak jak eLMaQ ja tez bym z chęcią pooglądał dłużej serial z Alexem. Wciąż nie mogę darować zakończenie Moonlight...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 26 wrz 2010, o 10:30

Odp: Hawaii Five-O (2010)


następna w tym sezonie nowość sensacyjna... i co by tu powiedzieć? dużo akcji i świetni aktorzy w rolach głównych.

pilot się spodobał i czekam na nakreślenie wątku głównego. na razie na plus.
trust him... he's a doctor!
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2010, o 19:37

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Serial zainteresował mnie głownie ze względu na obsadę. A mowa oczywiście o pięknej Grace Park, sympatycznym Danielu Dae Kimie no i Alexie O'Loughlin (oczywiście wcześniej oglądałem BSG, Lost i Moonlight więc jestem zachwycony taką śmietanką :) ).
Sam pilot mnie nie zachwycił, choć serial znajduje się w mojej czołówce tegorocznych premier. Mam nadzieje, że będzie super!

Obrazek

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 26 wrz 2010, o 21:07

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Jestem zaskoczona. :D Pozytywnie oczywiście :D
Za serial zabrałam się jedynie z powodu Alexa. oh ah Alex <3 nie miałam ochoty na żaden serial policyjny i nie myślałam, że mi się spodoba. i tutaj to miłe zaskoczenie. serial ma bardzo fajny klimat. bardzo bardzo. pilot na wielki plus.
a Alex to i z podbitym okiem wyglądał cudownie :D:D:d;d; < musicie znosić moje zachwyty nad tym panem xD niestety xD >
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2010, o 22:51

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Nie przejmuj się. Panowie zachwycają się Grace Park :D :D :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2010, o 11:06

Odp: Hawaii Five-O (2010)


Przyjemny z dozą humoru i dużą dawką akcji. Pilot jak najbardziej na plus! :P
Obsada również bardzo mi się podoba. Teraz tylko czekam na jakiś wątek przewodni i będzie super. :D

_________________________________________________________________________________________
Drugi odcinek równie smakowity, podobał mi się nawet bardziej od pilota. :P
Relacje w drużynie się fajnie formują, śmieszne dialogi, dużo akcji. :D
Najbardziej w odcinku podobała mi się obława na ten hangar pod koniec odcinka, świetnie nakręcona scena.
Muzyka dała też o sobie znać. :P I z tego co widziałem gościnnie pojawił się aktor, który grał Abruzziego w PB. :P
__________________________________________________________________________________________
Trzeci za mną. Nadal jest świetnie! :P
Uwielbiam bohaterów w tym serialu, Danno i Steve tworzą świetny duet. :D
Sprawa też bardzo fajna, bardzo przyjemnie mi się oglądało, lekki klimat i bardzo dobra muzyka.
Podobała mi się scena, jak wrzucili tego kolesia do klatki, a wokół niego pływały rekiny. :P Tylko on nie wiedział, że nie są mięsożerne i że ta klatka jest dla turystów. :D
Dobra, już mają "Five-O" i będzie nazwa jednostki. :P

 


  • Podobne tematy do Hawaii Five-O (2010)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.