Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Haven » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 maja 2010, o 22:30

Haven

Obrazek



Główną rolę gra Emily Rose ("Jericho", "Brothers and Sisters", "ER"). Aktorka wciela się w agentkę FBI - Audrey Parker, która udaje się do Haven, aby przeprowadzić śledztwo w rutynowej sprawie morderstwa byłego skazańca. Na miejscu dowiaduje się, że miasteczko jest schronieniem dla wielu ludzi z niesamowitymi, ponad naturalnymi zdolnościami. Są one skutkiem klątwy jaką ktoś na nich rzucił.


Źródło: Hatak

Serial od Syfy. Premiera: 9 lipca 2010

Zwiastun
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 12 sie 2010, o 02:19

Odp: Haven


Ktoś może ogląda? Warto się za to brać? :P
<<

yuigi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Ulubiony serial:
Friends, Little Britain

Postdodano 12 sie 2010, o 10:54

Odp: Haven


Obejrzałem z ciekawości pierwsze dwa odcinki, bo mi kumpel naroił. Szczerze to jest śmieszny no nie klei mi się. Zjawiska nadprzyrodzone są na porządku dziennym, czymś naturalnym. Jak dla mnie bajka, może jeszcze zabiorę się z jeden odcinek...
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 20 sie 2010, o 20:57

Odp: Haven


Eh ten serial nie ma szans na zaistenienie. Takie przypadki się zdarzają, a jakoś nikt nie dąży do ich wyjaśnienia... Normalnie Czynnik PSI tyle, że z ładniejszą obsada :) Dwójka partnerów rozwiązuje te dziwne przypadki, a przy tym coś zaczyna między nimi iskrzeć...
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 26 wrz 2010, o 19:42

Odp: Haven


Sam fakt, że jest to serial SyFy sprawił, że po niego sięgnąłem. Z początku miałem mieszane uczucia, po paru odcinkach nie chciało mi się oglądać. Obecnie jestem przy 9 i serial mnie wciągnął. Rozwinął się i jest coraz bardziej interesujący. Jak dla mnie warto było przetrwać pierwsze nieciekawe odcinki by teraz cieszyć się dalszymi odcinkami. Dobry serial i oby dostał drugi sezon.

Obrazek

<<

praedzio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Ulubiony serial:
Robin of Sherwood

Postdodano 2 lis 2010, o 23:32

Odp: Haven


Z tego co wiem, dostał drugi sezon. Tak więc oby do wakacji! :) Ciekawe jak rozplączą problem zaistniały w zakończeniu pierwszego sezonu... :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 paź 2011, o 13:27

Odp: Haven

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 gru 2011, o 18:59

Odp: Haven


Obejrzałem pilota i serial się rozkręca w żółwim tempie.
Nie mam zamiaru czekać do 9 odcinka zanim cokolwiek ciekawego zacznie się dziać.
Poza tym kanadyjskie produkcje rozpoznam z daleka ;p
Widoki jak na zbliżającą się zimę w Polsce niezbyt przyjemne :).
Ogólnie bardzo mdły serial jak na kanadyjskie produkcje przystało.
Obrazek
<<

armiak

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 6 lip 2012, o 21:51

Odp: Haven


Nolan North i Claudia Black pojawią się w 3 sezonie "Haven" http://www.spoilertv.pl/news/1188/nolan ... onie-haven
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 20 lip 2012, o 00:03

Odp: Haven


Serial obejrzałam cały (to co dostaliśmy do tej pory) i szału nie ma. Zdarzają się ciekawe odcinki i wątki, ale całość jest raczej maślano-maślana... Nudo jest zdecydowanie zbyt często. Możliwe, że po wyjściu całej nowej serii spróbuję się za nią zabrać, ale na bieżąco na pewno nie będę śledzić.
<<

Cinoj

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 14 wrz 2012, o 19:59

Re: Haven


Ja oglądam i szału nie ma, ale są błyski. Przypadki niektórych 'zdolności' są strasznie śmieszne, ale gdy pojawia się wątek Colorado Kida, albo
Spoiler:
robi się zajebiście interesująco. Finał drugiego sezonu także bardzo na plus.

 


  • Podobne tematy do Haven
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.