Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Harper's Island » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 kwi 2009, o 21:49

Harper's Island

hatak.pl napisał(a):"Harper's Island" (premiera: 2009) - serial o grupie przyjaciół, którzy spotykają się na nadbrzeżu Seattle z okazji ślubu. Nagle zaczynają ginąć kolejne osoby... Pomysłodawczynią serialu Ari Schlossberg, a za reżyserie pilota odpowiada Jon Turteltaub ("Skarb narodów").


Galeria:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 kwi 2009, o 20:04

Re: Harper's Island


Nowy zwiastun:
http://spoilertv.blogspot.com/2009/04/h ... promo.html

A premiera już jutro.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 kwi 2009, o 21:34

Re: Harper's Island


Tyle miesięcy czekania i niestety bardzo się zawiodłam, to taki nieudany horror zrzeszający aktorów z 15 innych seriali, jeśli kolejny odcinek mnie do tego nie przekona to przestaję oglądać.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 kwi 2009, o 17:08

Re: Harper's Island


UWAGA - niżej mogą znajdować się spoilery.


Mi, nastomiast, się podobało. Fabuła jest niezła. Postacie zresztą też, szczególnie polubiłem Abby. Aktorsko jest nieźle, rzeczywiście jest paru znanych z innych seriali - ale przecież to nie przeszkadza? Ciekawe jak się rozwiną wszelkie tajemnice, np. ten Hunter czy Wujek Marty - kogo chciał zabić. Poza tym kto zabił Ben'a, gościa pod statkiem? Czekam na kolejne odcinki. Jestem "za" i będę oglądał dalej. Poza tym intro jest świetne. "One by one". Oby było równie ciekawie, jak w tym pilotowym odcinku.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 kwi 2009, o 18:24

Re: Harper's Island


A ja z kolei dość neutralnie oceniam ten odcinek. Było trochę nudnych momentów i na dobrą sprawę dopiero pod koniec odcinka coś się zaczęło dziać. Ale jak to jest w przypadku horrorów, wciągają, więc czekam na następny/ne odcinek żeby się dowiedzieć kto stoi za tymi morderstwami i czy to w ogóle jest jedna osoba, czy dwie różne. Bo niby to z wyspą był związany zabójca, a przecież pierwsza osoba zginęła gdy jeszcze na niej nie byli, co by musiało świadczyć, że a) jest dwóch morderców b) jest jeden, który przypłynął z nimi na statku (?). A, no i tamten sprzed 6 czy 7 lat już nie żyje, więc już nie mam pojęcia kto to mógł być :p

Postaci zdają się być całkiem ciekawe, jedynie te plotkujące blondyny mnie wkurzały ;p. Ta mała, Madison chyba miała na imię, jest przerażająca :p. A, i przez pół odcinka zastanawiałam się skąd znam aktorkę, która gra Abby :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 kwi 2009, o 19:59

Re: Harper's Island


No właśnie, skąd? :P Bo ja dalej nie wiem. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 kwi 2009, o 23:32

Re: Harper's Island


Mnie pilot nie powalil ale z czystej ciekawosci zobacze dalsze odcinki :) one by one :D
trust him... he's a doctor!
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 11 kwi 2009, o 23:46

Re: Harper's Island


Chris napisał(a):No właśnie, skąd? :P Bo ja dalej nie wiem. :D

Sprawdziłam jej filmografię i wychodzi na to, że z "Innych" bo innych jej filmów nie widziałam. Chyba, że mylę ją z jakąś podobną aktorką. Sama nie wiem xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 kwi 2009, o 23:48

Re: Harper's Island


LOL ale się na nią uparliście, ja znam skądś praktycznie każdego innego aktora, a jej akurat nie :P
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 maja 2009, o 11:32

Re: Harper's Island


a ja się tam nie czepiam, był nudnawy momentami ten odcinek, ale ogólnie szybko zleciał więc to jest akurat na + ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 lip 2009, o 01:16

Re: Harper's Island


Jak wrażenia po całym sezonie? Oglądał ktoś do końca?

Muszę przyznać, że przyjemnie oglądało mi się ten serial. Pierwsze odcinki były średnie, ale gdzieś tak w połowie sezonu akcja się zagęściła i nieźle się wciągnęłam. Jedynie finał mnie rozczarował. Dalej będą spoilery więc kto nie oglądał niech nie czyta ;p

Co prawda w połowie sezonu zaczęłam podejrzewać Jimmy'ego i Henry'ego, ale to co z nim zrobili w ostatnim odcinku było mega beznadziejne. Nagle okazał się psycholem, który kocha Abby i zabije wszystkich, włączając w to swoją narzeczoną, żeby być z Abby, mimo że okazała się być jego siostrą. No proszę was. Dno. Po ostatnich odcinkach spodziewałam się dużo lepszego rozwiązania, więc teraz czuję ogromny niedosyt.
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 lip 2009, o 16:37

Re: Harper's Island


Końcowe odcinki były bardzo fajne, ale samo zakończenie popsuło to dobre wrażenie...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 17 lip 2009, o 12:27

Re: Harper's Island


No cóż, sam serial był ciekawy i oryginalny, ale dwa ostatnie odcinki były żałosne. Rozwiązanie także mnie nie usatysfakcjonowało -
Spoiler:
. Podobała mi się koncówka całego serialu, nagrania z kamery. Gdyby ostatnie odcinki były inne, z innym zakończeniem byłoby świetnie. Te pierwszą jedenastke na pewno zapamiętam.
Spoiler:
Poza tym aktorzy bardzo dobrze się spisali, szczególnie Elaine Cassidy (ile ona płakała :D) i Cameron Richardson.
Ostatnio edytowano 17 lip 2009, o 19:29 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spoiler
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 lip 2009, o 22:27

Re: Harper's Island


spoileruję ;p

a dajcie spokój, jakaś się uczuciowa zrobiłam, bo aż się popłakałam na śmierci Cala i Chloe. Najbardziej to mi Cala szkoda, świetny byl.

a głupie to. mógł ją porwać i byłoby mniej zamieszania ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 lip 2009, o 00:42

Re: Harper's Island


Muszę w końcu obejrzeć. ;p Bo się zabieram od kilku tygodni a na dysku zalega. Co mi powiecie ciekawego na temat nastawienia jakie powinienem mieć na początku?

edycja
Spoilery też mogą się trafić

No i skończyłem sezon/serial, cokolwiek. ;p Faaajny był, końcówki się nie spodziewałem, choć prawie do końca myślałem że to sen Abby albo że po prostu Jimmy jest killerem, no ale dobra, to że był nim Henry, to już w ogóle było dobre. Szkoda tylko że przeżyło tyle osób, lapszy efekt końcowy byłby gdyby przeżył Wakefield wraz z Abby i końcówka już po tych wypowiedziach że dalej jej szuka czy coś i koniec. ;p

koniec edycji
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 wrz 2009, o 20:51

Re: Harper's Island


SPOILERY

W końcu obejrzałem, zacząłem prawie z pilotem ale się troszkę zeszło wszystko przez słaby początek. Pierwsze trzy odcinki były takie sobie ale potem się rozkręciło. I do 1x12 oglądało się całkiem przyjemnie. Chociaż od czasu do czasu podskakiwałem na krześle. Nie dla mnie takie horrorowate zagrywki :)
Zgadzam się z większością - wątek z Henry beznadziejny, a potem to przetrzymywanie w domu. Jak on mógł w ogóle zabić Trish?! Przez to serial stracił jeden z atutów pod koniec :)
Najlepsze postacie? Cal i Chloe - uwielbiałem tą parę, ale oczywiście musieli zginąć. Dobrze że stało się to tak późno. A scena śmierci genialna. Szkoda też Sullego. Reszta mogłaby zginąć. Że Shea i MEdison przetrwają to byłem tego niemal pewien. A na Abby to już w połowie sezonu nie mogłem patrzeć...
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 lis 2009, o 00:50

Odp.: Harper's Island


Ja niestety mialem pecha i caly serial zepsol mi jakis idiota z filmwebu... Po drugim odcinku chcialem zobaczyc jak wrazenia innych i wszedlem na filmweb, a tam jakis kretyn napisal kto zabijal i kto przezyl... takich ludzi powinno sie banowac na cale zycie !
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 lis 2009, o 00:53

Odp.: Harper's Island

Takie ryzyko zawodowe. ;p Ja tam nie czytam żadnych opinii, nigdy. ;p
We Are The World haiti
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Harper's Island
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.