Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Hannibal » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 maja 2013, o 21:20

Odp: Hannibal

Nie boi, tylko nie chce z tego co pamiętam. Potem jej to nie-chciejstwo przechodzi.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 26 maja 2013, o 15:35

Odp: Hannibal


Spodziewałem się czegoś innego. Wg mnie serial może zostać anulowany, bo mi i może się podoba, ale ludzie chcą widowiska, a tutaj póki co go nie ma.
Pamiętajmy, że najszybciej kończą seriale z dobrym pomysłem, ale z bardzo wolną rozkręcającą się akcją.
Odcinek z grzybkami najlepszy, ale wciąż głowy nie urywa...
Czekam na recenzje Cześka po zakończeniu sezonu.
Jak go anulują to praktycznie nikt tego nie będzie oglądał.
Ze statystyk widać, że horrory, kryminalne i inne tego typu seriale mają ciężko się przebić.
Tak czy inaczej potencjał jest duży bo każdy zna Hannibala Lectera, chociażby z nazwy czy nagłówków gazet.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 11 cze 2013, o 14:14

Odp: Hannibal


Tez mnie nie wciagnal. Spodziewalem sie czegos innego. Wytrzymalem 9 odcinkow, zdecydowanie za duzo. Da Vinci Demons bardziej mi sie podoba.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 cze 2013, o 21:14

Odp: Hannibal


Mi natomiast szkoda, że jeszcze 3 odcinki i przerwa. Jak to dobrze, że drugi sezon został oficjalnie zamówiony bo serial jest w moim TOP3 nowości :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2013, o 12:18

Odp: Hannibal


No i finał sezonu za nami.
Ni jestem zawiedziona. Wcale, a wcale :D
Jak w całym sezonie akcja była wolna, ale to właśnie buduję tutaj napięcie.
Spoiler:

Jestem super ciekawa jak to wszystko będzie kontynuowane w drugiej serii. A tym samym mam nadzieję, że jednak nie będzie serii trzeciej. Jakoś nie wydaje mi się, żeby 'Hannibal' był serialem, który można ciągnąć. Ale pożyjemy zobaczymy. Jak na razie jestem zadowolona z finału i czekam na kontynuację :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 cze 2013, o 15:36

Odp: Hannibal


Również jestem zadowolony z finału. Ten serial ma niesamowity klimat, a aktorstwo jest fenomenalne. Mads idealnie pasuje do roli Hannibala, a jego mimika twarzy jest powalająca, a gra tak odmienna od ekspresyjnej Hugh Dancyego. Nic tylko oglądać i zachwycać się.

2 sezon będzie raczej ostatni, oglądalność jest słabiutka, a jak na razie żaden z seriali Bryana Fullera nie wytrzymał więcej. Jednak nie przeszkadza mu to snuć planów bo historię ma rozplanowaną aż na 7 serii :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 25 cze 2013, o 21:28

Re: Odp: Hannibal


Czesiek_PL napisał(a):Ten serial ma niesamowity klimat, a aktorstwo jest fenomenalne. Mads idealnie pasuje do roli Hannibala, a jego mimika twarzy jest powalająca, a gra tak odmienna od ekspresyjnej Hugh Dancyego. Nic tylko oglądać i zachwycać się.

Ja się długo nie mogłam przekonać do Madsa. Sposób w jaki mówi mi przeszkadzał no i wydawał mi się jakiś sztuczny. Ale przyznaję, że kilka ostatnich odcinków - mniam. A ta ostatnia scena, ten jego uśmieszek.
Chyba bardziej jestem zachwycona jednak Hugh Dancym właśnie ze względu na jego ekspresyjność - 10 emocji na raz, a wszystkie idealnie pokazane.
Spoiler:
A Hugh spisał się fenomenalnie.
No i nie można zapomnieć o Gillian Anderson, która po tylu latach ciągle ma to coś i pokazała co potrafi.

Czesiek_PL napisał(a):2 sezon będzie raczej ostatni, oglądalność jest słabiutka, a jak na razie żaden z seriali Bryana Fullera nie wytrzymał więcej. Jednak nie przeszkadza mu to snuć planów bo historię ma rozplanowaną aż na 7 serii :)

Mnie to akurat cieszy. Jakoś nie wydaje mi się, żeby można to było ciągnąć dłużej.
Spoiler:
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 29 cze 2013, o 23:58

Odp: Hannibal


Skończyłem pierwszy sezon. Podobało mi sie. Jest pare wad, ale jest dużo plusów. możliwe SPOILERY na dole

- za dużo zabójców i ucieczek z furgonetek czy randomowego pojawiania się w gabinecie Hannibala, chciałbym mniej uproszczeń
- scena spalenia aż bolała w oczy
- mimo głównego wątku, który trzyma przy serialu, było pare zapychaczy

+ oglądało sie je jednak dobrze, bo sceny zbrodni przyciągały wzrok :D
+ Hugh Dancy <3
+ Mads świetny, nie wiem tylko czy nie zbyt mało ekspresyjny, ale to sie rozwinie mam nadzieje
+ wątek główny i zakończenie satysfakcjonujące
+ wciąga

Czekam na ciąg dalszy. 'Czerwony smok' ma byc ponoc dopiero od 4 sezonu (którego zapewne nie będzie)... Nie wiem co sie będzie działo do wtedy, co jest DZIWNE, ale też ekscytujące. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 cze 2013, o 13:40

Odp: Hannibal


Raven - niby żeby zagrać osobę szaloną trzeba się wysilić, ale do takiej roli jak Hannibal też trzeba mieć masę talentu i aktorskiego warsztatu. Te uśmieszki, spojrzenia, grania jednym mięśniem - fantastyczne! To jak mówi jest dla mnie jego kolejnym atutem, podkreśla jego wyobcowanie i to że nie pasuje do otaczającej go rzeczywistości przez co jest z niego idealny czarny charakter.

Chris - serio, czepiasz się zapychaczy? :) Jak dla mnie pod tym względem serial spisał się doskonale. Nie dość że było ich mało, fabuła była niemalże ciągła to jeszcze jak jakaś pojedyncza sprawa się pojawiła to była wizualnie śliczna albo odpowiadała temu co dzieje się między bohaterami.
Mi uproszczenia w tym serialu wcale, a wcale nie przeszkadzają. Nie jest to zbyt realistyczna produkcja i nie chciałbym żeby taka była. Te nagłe przeskoki w czasie i przestrzeni czy przypadkowe wydarzenia pasują do klimatu opowieści.

Czy cały sezon z Willem tam gdzie jest ma sens? Myślę, że tak i trzymam kciuki żeby nie była to ostatnia seria :D
<<

petillante37

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 1 paź 2013, o 20:53

Odp: Hannibal


Chciałabym zwrócić uwagę na pewną niekonsekwencję

Spoiler:
Pozycjonuj i dbaj o wsparcie firmy. Dzisiaj bez pozycjonowania http://pozycjonerstron.pl funkcjonować się nie da. Dobrej klasy pozycjonowanie jest królem obecnego rynku wirtualnego. O tym nie wolno zapominać. Trzeba się tym zająć i zadbać o to. 
<<

cocinelle35

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 31 paź 2013, o 12:04

Odp: Hannibal


No cóż, film, książka i serial to zupełnie odrębne sprawy i postaci są kreowane indywidualnie
<<

sachions

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 5 gru 2013, o 22:36

Odp: Hannibal


Kiedy premiera drugiego sezonu?
Co z tego, że strona ładnie wygląda i funkcjonuje sobie w sieci jeśli nikt na nią nie wchodzi? Trzeba zadbać o to by był na niej ruch. Właśnie tym zajmuje się dziedzina jaką jest pozycjonowanie stron internetowych eyedesign.com.pl/pozycjonowanie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 gru 2013, o 02:47

Odp: Hannibal


Coś koło kwietnia
<<

mattzstxh1X

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
LOST

Postdodano 14 sty 2014, o 18:13

Odp: Hannibal


Dopiero niedawno zaczęłam oglądać ten serial, ale uważam, że jest duuużo słabszy od filmu! Myślałam, że będzie więcej Hanibala a jak na razie jest go mało. Może potem się to rozkręci i wtedy zmienię swoją opinię :) Na pewno będę oglądać go dalej :)
<<

aniwlap

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 9 lut 2014, o 18:25

Re: Odp: Hannibal


Czesiek_PL napisał(a):Coś koło kwietnia


Czekam z niecierpliwością. Przez trzy pierwsze odcinki nie mogłam się do niego przekonać ale coś kazało mi oglądać to dalej aż w końcu wsiąkłam na całego:-). Ciężki klimat, czasami czułam się naprawdę podle po obejrzeniu odcinka. Ale świadczy to tylko o mocy przekazu. Naprawdę warto.
Zasiedziałeś się przed swoim ulubionym serialem? Dietetyk http://zdrowystylzycia.pl pomoże wrócić Ci do formy:-)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lut 2014, o 01:57

Odp: Hannibal


Poprawka, premiera już 28 lutego.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 mar 2014, o 16:13

Odp: Hannibal


2x1
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2014, o 02:08

Odp: Hannibal

2x2
Spoiler:
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Hannibal
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.