Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Guild Wars » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Pomoc ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz tematy związane z grami.

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 kwi 2007, o 12:33

Guild Wars

Gra Guild Wars, nad którą grupa developerów ArenaNet rozpoczęła prace w drugim kwartale 2000 roku, później pod okiem korporacji NC Soft, została oficjalnie obwieszczona światu 22 kwietnia 2003 roku, pokazana po raz pierwszy publicznie w maju tego samego roku podczas wystaw E3, a jej premiera światowa odbyła się 28 kwietnia 2005 roku.
Guild Wars to w wielu aspektach MMORPG, jednak posiada również wiele cech, które nie pasują do tego gatunku gier online. Twórcy zaimplementowali taki system i rozwiązania, aby pozycja była przyjemna już od samego początku gry. Cechami wyróżniającymi Guild Wars od współczesnych MMOG to:

- streaming technology, umożliwia przesyłanie plików do Gracza na bieżąco, podczas samej gry, w tle; ten system sprawia, że naprawianie usterek to kwestia zaledwie paru chwil bez potrzeby ściągania osobnego patcha, wszystko jest zautomatyzowane

- brak miesięcznej opłaty, co jest dużym plusem sprawiającym, że gra jest dostępna dla niemal każdego Gracza mającego dostęp do Internetu

- brak grindu (z ang. "harowania"), nie trzeba tracić nad postacią masywnych nakładów czasu, by mieć dość wysoki poziom do zrobienia czegoś, zdobywanie kolejnych poziomów jest przystępne, a wszelkie restrykcje co do wymaganego poziomu postaci zostały usunięte, co oznacza, że Gracz nie musi mieć danego poziomu w celu zdobycia dodatkowych misji itp.

- niskie wymagania co do przepustowości łącza, nawet osoby, które mają lagi w wielu grach online, nie odczują żadnych podczas gry w Guild Wars, przesył danych został zmniejszony do minimum

- rozbudowane walki i turnieje PvP, organizowanie walk gildii, walk zespołowych, nie tylko dla Graczy o wysokim poziomie, można wziąć też udział w walkach dla niskopoziomowych postaci, specjalnie dla tych dopiero rozpoczynających przygodę swoich nowych bohaterów

- gromadzenie drużyny umożliwiają tzw. outposty, które znajdują się bezpośrednio przed każdą większą misją, tak aby osoby zainteresowane mogły utworzyć szybko drużynę bez zbędnego szukania towarzyszy w miastach

- przeludnienie miasta zostało ograniczone, gra rozdziela Graczy na districty (z ang. "dzielnice"), które są wiernymi kopiami tego samego miejsca, również podczas misji Gracze otrzymują własną kopię danej lokacji

- balance, równowaga profesji, żadne połączanie klas nie jest najlepsze, każde ma swoje plusy i minusy, które się równoważą

- grafika zapierająca dech w piersiach

źródło: guildwars.pl.

Co sądzicie o tej grze? Ja dopiero co wyszedłem ze starego Askalonu :).
Elementalista/Mesmer :P 8 lvl
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 kwi 2007, o 14:37


Grasz w to na oficjalnym serwie ?
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 kwi 2007, o 19:08


no na oficjalnym. W piątek przyszła mi paczka. W Sklepie jest drożej niż na wirtus.pl + kurier 18.50... Mój nick jakby co to Taifun Immortal :P hehe
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 kwi 2007, o 19:22


Ja już nie gram w sieciówki to są straszne połykacze czasu. A grałem w Ultime Online i Wowa, z czego w UO dłużej bo fajna ekipa była, no i teraz nawet te rpegi są do bani w porównaniu z UO tam można było sobie praktycznie nieskończoną liczbę kombinacji klasowych, bo się wybierało skille, można było zmieniać itp.

Ja bym tam na serwie na Twoim miejscu jakiegoś killera robił albo healera, bo to z reguły fajne klasy.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 kwi 2007, o 19:46


Elementalista/Mesmer to też spoko klasa bo Elementalista sieka najbardziej z wszystkich klas ale szybko energii mu brakuje dlatego mesmer odbierze energię wrogowi i przybędzie mi na mocy :).
@ Najgorsza klasa to Wg mnie wojownik :P Wogóle taki badziew [w pojedynke].
Ostatnio edytowano 9 kwi 2007, o 19:47 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 9 kwi 2007, o 20:04


No bo tam podbiegasz i walisz pałą i tyle z wojownika, w każdej grze sa z doopy.

Ja bym wziął Assasiana/tu już zależy ale na pvp bankowo, bo biegać i lać mobki to Ci się zaraz znudzi :) W WoWie miałem Rogala (pojawiasz się znikąd i zabijasz), Priesta (niby healer ale poszedłem w shadow priest i był pvpowie :P ) i Druta (forma kota ładnie składała rywali).

A w Ultimie craftera - z 7 skillami bo tam skillcap był 700, a na jeden skill do 100 można było przeznaczyć - drwal, kowal, górnik, alchemik, umiejetnosc robienia mebli, bowcrafter i cos tam jeszcze :) bezbronny kompletnie, ale on byl na zarobkowanie kasy, potem zrobiłem sobie tamera czyli coś jak ranger z petem walczysz, no i wojaków a na końcu mix maga z nekro bo żeby gada wykoksać trzeba było kupe kasy wydać.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 kwi 2007, o 21:34


ogólnie postacie siekające z broni są słabe. We wszystkich grach biorę magów ew. drutów bo są najbardziej potrzebni w grupie i solo.
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 10 kwi 2007, o 00:12


Magowie nie mają praktycznie armora z reguły ze zbroi i jak nie pozwolisz mu castować to doopa blada z niego, trzeba mieć dobry sprzęt do casterów.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 30 gru 2009, o 00:00

Odp: Guild Wars


Zabawiam się w kreta i odkopuję temat.

Gra ktoś jeszcze w GW? Ja gram w to dopiero od końca września. Jest tu ktoś z tego klimatu? :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 31 gru 2009, o 13:19

Odp: Guild Wars


a grasz w dodatki czy podstawową wersję GW?
Obrazek
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 7 lut 2010, o 16:55

Odp: Guild Wars


Po sesji wróciłem do grania w GW.

Mam Propa + Nightfalla. Na dniach kupuję Factions.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do Guild Wars
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Komputery, elektronika, gry



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.