Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Golenie się » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 7 gru 2006, o 22:32

Golenie się

Witam
Zawsze goliłem się jednorazówkami jednak mam pytanie :
Czy nie lepiej i ekonomiczniej przejść na jakieś maszynki ? [np. żyletki, elektorniczne]
Mój zarost jest miękki i bez dobrej pianki trudno zgolić :p
Z czego korzystacie i jak wam jest lepiej ?

@ lol jaki temat ;p
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 gru 2006, o 22:39


Taifun napisał(a):lol jaki temat ;p
zgadzam się z ta wypowiedzią

Jeśli chodzi o 'wspomagacze' [ale to nazwałem :] ] to wole gel 'Nivea form men łagodny', a maszynkę mam z wymiennymi ostrzami wilkinsona, ale chyba oszczędniej było by kupić jakąś z tych elektrycznych :)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 7 gru 2006, o 22:40


Ja kiedyś na jakieś święta czy coś dostałem golarkę Philipsa z 3 głowicami i muszę powiedzieć, że w sumie to pierwsza elektryczna maszynka, która jest w stanie mnie ogolić, teraz zostawiam 2-3 dniowy zarost i w tym jest wygodniejsza (no chyba że mam jakieś egzaminy czy coś to wtedy na zero :P ). Noże są samoostrzące się i na razie się nie stępiły przynajmniej nie czuje żeby szarpały. Wyjdzie Ci jakieś 200 zeta, ale nie musisz kupować nonstoper nowych i pianek, żeli i innych doopereli.

A tak czy kupić jakiegoś z trzema ostrzami z wymienną górą, czy jednorazówki to jeden wał na to samo wychodzi moim zdaniem.

PS Żadnego miejsca nie dajcie golić lasce, chyba że na czymś Wam nie zależy :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 gru 2006, o 23:01


KaruzeL napisał(a):Żadnego miejsca nie dajcie golić lasce, chyba że na czymś Wam nie zależy :P
Ej no nie dziewczyny tak źle nie golom, bynajmniej jeśli chodzi o zarost na twarzy :medit:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 8 gru 2006, o 15:13


A ja tam używam Gillette Mach3 Turbo i do tego żel Wilkinsona /nie pamiętam nazwy/ lub żel Gillette. Zdecydowanie wole żele od pianek takich zwykłych.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 8 gru 2006, o 17:53


Cya napisał(a):Ej no nie dziewczyny tak źle nie golom, bynajmniej jeśli chodzi o zarost na twarzy :medit:


Tak sobie to tłumacz, jedyna osoba z brzytwą w ręce, której dałbym dotknąć swojej twarzy to ja sam, już o innych miejscach nie wspomnę :P
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 10 gru 2006, o 03:23


Wilkinson Sword Quattro

do tego pianka lub żel (zależy od skóry) Gillette a potem krem nawilżjący z Oriflejmu lub też mleczko Nivea :)
<<

luke

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 51

Lokalizacja: Ruda Śląska

Postdodano 10 gru 2006, o 12:09


Ja sie nie gole, jedynie przycinam zarost moja wspaniala maszynka Brauna:)
So take my hands and come with me
We will change reality
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 10 gru 2006, o 12:23


Ja sie gole tylko gdy musze, dlateog zawsze zarosniety chodze :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 gru 2006, o 12:32


Ja się gole co drugi dzień Mach3 Turbo :]
See you in another life, brother...
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 12 gru 2006, o 02:18


Zarost jest trochę wkurzający, muszę się golić 2x w tygodniu :P Inaczej to jak zarośnięty małpolud chodzę :P

Co do używanego sprzętu to zawsze golę się moim Mach3...ostrze nawet długo się nie tępi, więc jest OKej :P

Co do kremów, a żelów do golenia - żele lepsze, można je ręcznie rozprowadzać, kremy trzeba pędzelkować. Sam używam żelu Nivea - daje rady :)

No i zero podrażnień po goleniu.


Tak poza tym to ktoś się zacina przy goleniu? :P Bo ja może raz w życiu się zaciąłem, tak poza tym to chyba awykonywalne :P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 gru 2006, o 05:51


Finarfin napisał(a):Tak poza tym to ktoś się zacina przy goleniu? :P Bo ja może raz w życiu się zaciąłem, tak poza tym to chyba awykonywalne :P
KaruzeL napisał(a):PS Żadnego miejsca nie dajcie golić lasce, chyba że na czymś Wam nie zależy :P
dobra właśnie mi się przypomniało i zdecydowanie muszę jednak przyznać rację KaruzeLowi, nigdy nie dajcie się golić dziewczynie chyba że chcecie chodzić w tylu miejscach pozacinani że sami nie wiedzieliście że w tylu miejscach można być zaciętym :/ [bynajmniej za pierwszym razem tak było :P ]

A co do samego zacinania to czasami jak się bardzo śpieszę to tak, lub ostatnio gdy mam napad pryszczy to wtedy zapominam o nich przy goleniu i boli trochę ;)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 12 gru 2006, o 12:04


Finarfin napisał(a):Zarost jest trochę wkurzający, muszę się golić 2x w tygodniu :P Inaczej to jak zarośnięty małpolud chodzę :P


He he, ja po jednym dni mam widoczny zarost, po trzech to bym mugł już zapuszczaś małą brudkę ... więc golić to się muszę ale raczej codziennie, chyba że zapuszcze brodę :D
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 12 gru 2006, o 17:18


A mi własnie wczoraj przyszła paczka za oceanu z nowa golarką BRAUN COMPLETE 8995 goli bez zarzutu a wcześniej goliłem się zwykłymi maszynkami za 1zł i mnie to wnerwiało Nie to co teraz
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 13 gru 2006, o 02:58


sufer napisał(a):He he, ja po jednym dni mam widoczny zarost, po trzech to bym mugł już zapuszczaś małą brudkę ... więc golić to się muszę ale raczej codziennie, chyba że zapuszcze brodę :D
to że ma się niewielki zarost nie oznacza że codziennie trzeba się golić, to że np. niektórzy golą się 2x w tygodniu to nie oznacza że w następnym dniu zarostu nie mają tylko że ich taki zarost nie denerwuje, jedni wolą być codziennie ogoleni a innym pasuje typ 'ala zakościelny' z 2/3 dniowym zarostem :P


P.S.
magik napisał(a):pozdrawiam tych co mnie pozdrawiają Alwaro ja ciebie też :P
Nie wiem czy wiesz ale w tym przypadku alvaro zastosował kod 'you' i każdy z nas widzi coś innego ;)
<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 13 gru 2006, o 10:42


A jak posiadasz elektryczną golarke to zalecane jest golić sie co 2, 3 dni bo jak jest wiekszy zarost to wtedy gorzej się goli taką maszynką
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 21 mar 2007, o 21:07


ja się rzadko golę bo po prostu chce miec zarost
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 25 mar 2007, o 21:32

a pamięta ktoś jak się nazywa ten żel do golenia który po nałożeniu nie zmienia się w piankę i jest dalej wszystko ładnie widoczne [szczególnie trądzik]?
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.