Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Godzina emisji » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

asiak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 26 lis 2006, o 18:11

Godzina emisji

Agrhhhh.... Te cudowne polskie tłumaczenia po prostu zachwycają. Jak z "Supernatural" uzyskali "Nie z tego świata"? Przecież to obniża oglądalność, wiem z własnego przypadku, że gdybym dowiedziała się że w TV będzie leciało Supernatural to bym czekała i na pewno nie przegapiła, a tak proszę - to, że nie przegapiłam pierwszego odcinka było czystym przypadkiem....
Ostatnio edytowano 27 lis 2006, o 19:23 przez asiak, łącznie edytowano 1 raz
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 18:36


He he ja tak samo miałem :P gdyby nie to ,że widziałem kiedyś trailer supernaturala też bym przegapił ten odcinek :P
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

bibby

Użytkownik

Posty: 19

Postdodano 26 lis 2006, o 22:12


Ja nie o tytule, ale o decyzji TVN. Od 4.12 serial przeniesiony na wtorek na godzinę 23.15 ( po programie Teraz My). Czyli wygląda to mniej więcej tak:
Odcinek 2 - 27.11, odcinek 3 - 4.12
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 22:52


Nie mówisz serio co?przecież to już szczyt bezczelności :/ czy TVN musi zawsze dawać świetne seriale tak późno :/ Z smallville tak samo było ze zmianą czasu ale myślałem ,że z tym tak nie zrobią ale jak widać głupota ludzka nie zna granic i TVN poprostu zjechał u mnie z 1 miejsca w dół . GRATULUJE TAKIEJ POLITYKI TELEWIZYJNEJ
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 27 lis 2006, o 02:11


a potem sie dziwią że niby taki słynny serial w USA i europie, tak świetnie sięsprzedaje, tylko jakos cholera u nas nie idzie:/ mogli by to bardziej rozreklamować i dać na jakąś normalną godzine, najlepiej nich się uczą od HBO, tam seriale idą o 21, w normalne dni, gdzie jest duża oglądalność....
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 27 lis 2006, o 02:41


I tak nic nie przebije "Pogody na milosc" - to byla najwieksza porazka z jaka sie spotkalam :D
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 27 lis 2006, o 16:31


pietras01 masz racje ale TVN jest jaki jest HBO daje o 21:00 a już TVN ich seriale po 23 i potem sie dziwią ,że oglądalność spada :/ ale sami sobie szkodzą .
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 27 lis 2006, o 19:19


Ja chcialam obejrzec Supernatural ale wole sie wyspac i dlatego pozniej fajne seriale sa sciagane a slupki ogladalnosci nie sa zachwycajace, im gorszy czas daja tym mniej chetnych...
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 27 lis 2006, o 19:30


No właśnie a potem dziwią sie ,że piractwo sie szerzy wszędzie :| a co oni robią żeby temu zapobiec :| godziny emisji 23 a sezon w sklepie ok. 200 zł :/
Aż krew sie w człowieku gotuje :|
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

natiu

Użytkownik

Posty: 11

Lokalizacja: Katowice

Postdodano 27 lis 2006, o 21:15


W stanach idą do sklepu i kupują - niestety w naszym kochanym kraju trzeba liczyć każdy grosz , a kwota 200 zł nie jest mała dla przeciętnego rodaka...
Nigdy w tej kwesti nie dojdziemy do porozumienia - chyba ze zarobki podwyższą sie o 200%
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 27 lis 2006, o 21:24


Dobra dobra ale mowimy tu o godzinie a nie o zarobkach koniec offtopów radze wszystkim zobaczyc dzisejszy odcinek i cieszyc sie tym ze wogle jest;)

PS Kiedys Roswell lecialo w soboty o 12:30 w nocy i jakos bardziej mi to pasowalo niz np godzina 16:)
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 lis 2006, o 21:31


Gareth napisał(a):Kiedys Roswell lecialo w soboty o 12:30
to ja jeszcze dodam w innym kontekście do OT, ja oglądałem każdy odcinek Roswell dopóki leciało po północy, a jak przenieśli na ta wcześniejszą godzinę to jakoś stracił serial w moich oczach, nocna godzina bardziej się nadawała na taka aurę tajemniczości która była potrzebna w tym serialu [ale ja byłem wtedy mały i głupi ;) teraz bym pewni inaczej powiedział] ale i tak lepsza jest 23 niż jak było w przypadku OC o 14
<<

Jas15

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Lokalizacja: Namysłów

Postdodano 27 lis 2006, o 21:31


ja byłam zła, że o 22.35 sie zaczyna, bo wiadomo, ze lulu pójdzie sie przed 12, a jak o 7 trza wstac to masakra. a teraz jeszcze przeczytalam ze o 23.15 :/ fest, to jak sie skonczy to bedzie prawie wpoldo pierwszej :/ sciagnelabym sobie chetnie, ale akurat teraz sciagam inne seriale, a mam limit a neo :/ nie ma to jak polska pomysłowość :what:
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 28 lis 2006, o 15:22


JA wczoraj miałem ochote rozwalić telewizor choć na ogół jestem spokojnym człowiekiem :)
Czekałem sobie na Supernatural dla pewności ciągle sprawdzałem telegazete :]
No więc czekam i czekam aż wreście patrze coś sie zaczyna ....
No i widze coś tam gadają jakaś Amerykańska Bogini :|
Mówie to nie to ,ale czekam na tytuł.
Długo czekać nie musiałem patrze Bez Śladu jakieś :/
No nie wiem czy TVN sobie w kulki leci z widzami żeby tak bez zapowiedzi robić :|
No nie wiem patrzyłem w telegazecie w programie i na necie no Wołami wyryte
Nie z tego świata odc. 2
A tu co TVN daje jakieś Bez śladu :/
No bez jaj jak tak można robić .
Wkurzyła mnie jednak inna rzecz :
Poczekałem chwile może bedzie jakaś reklama Supernatural i coś sie dowiem kiedy bedzie.
No więc zaczekałem.
Pojawiła sie (może jasnowidzem jestem :)) reklama :] w której PODALI DATE I GODZINE : 23:15 WTOREK :| Krew mnie istnie zalała :/ przecież miała być zmiana od 3 odcinka :/ (4.12)
No nic może dziś obejrze :]
Ale to co TVN robi z ludzmi jest karygodne POWINNI TEGO ZABRONIĆ :P
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 lis 2006, o 16:38


z tego co słyszałem to cały dzień trąbili że będzie we wtorek :) ale ja tam reklam nie oglądam i też nic nie wiedziałem, bo zamiast jakiś jogurtów wole sobie coś na vivie obejrzeć tym bardziej że wieczorami to są taaaaaaaaakieeeeee długie reklamy
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 28 lis 2006, o 16:46


Ja tam reklam też nie oglądam chodze tylko po necie i czasami sobie patrze w programie co bedzie i zapamiętuje dlatego mnie to wkurzyło :/
Ale najgłupsze jest to ,że nawet nie mogli zmienić na necie programu i w telegazecie . KOMEDIA :/
<<

Farvella

Postdodano 30 lis 2006, o 21:54


Uuuu to wielka szkoda że na tak idiotyczną godzinę zmienili - co za trąby jerychońskie :mad: !! Więc ja też nie będę oglądać, bo wcześnie wstaje:( a wielka szkoda, bo to chyba niezły serial. Szkoda, że nie dali o drugiej w nocy , efekt byłby podobny. Kompletna olewka TVN względem widzów- chcą oglądać -niech siedzą po nocy :sad:
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 30 lis 2006, o 22:25

ale możliwe że się coś zmieni jeszcze w ramówce bo zostały tylko dwa odcinki Magdy M. wiec poczekamy zobaczymy

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.