Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Glee » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 maja 2009, o 16:53

Glee

Obrazek
filmweb.pl napisał(a):"Glee" – nowy muzyczny dramat od twórcy "Bez skazy" Ryana Murphy'ego, przedstawiający historię nauczyciela z liceum, który podejmuje się poprowadzenia szkolnego klubu muzycznego. Główną rolę gra Matthew Morrison ("Prosto w serce").
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 maja 2009, o 20:28

Re: Glee


[zwiastun]

Premiera pierwszego odcinka: 19 maja 2009. Reszta sezonu ma być wyemitowana jesienią.

Obejrzałam zwiastun i jak nigdy nie byłam wielką fanką musicali to z chęcią obejrzę pilota. Żałuję, że serial będzie emitowany jesienią, a nie latem, bo taki lekki, "rozśpiewany" serial idealnie pasowałby mi na wakacje :)
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 31 maja 2009, o 13:20

Re: Glee


Tak naprawde to nie wiem co o tym myśleć. Musicale lubie, szczególnie "Phantom'a". Piosenki były w miare - znane i lubiane. Najbardziej mi się podobało wykonanie "I kissed a girl" i końcowej piosenki. :D Co do samego serialu. Nauczyciel chóru jest... intrygujący. xD Tzn. aktor dobrze gra, mam pretensje do samej postaci. Pozostałe postacie mogą być. Aktorzy nawet nieźli, ale nie podoba mi się gra tego najwyższego footballisty. Pomysł bardzo dobry, piosenki także, postaci trzeba troche rozwinąć według mnie. Nie skreślam, było dobrze. Teraz czekać do września.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 31 lip 2009, o 10:05

Re: Glee


Serial mi sie akurat bardzo spodobał. Co prawda, kiedy przeczytałam, że to musical to mna troche wzdrygnęło *wiecie. bałam się, że to moze byc cos w styl HSM*, ale Fox trzyma fason. Jesli chcecie podyskutowac na temat serialu, aktorów czy bohaterów to wpadnijcie na TUTAJ
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 sie 2009, o 16:43

Re: Glee

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 wrz 2009, o 13:03

Re: Glee


Już jutro w nocy premiera :) Oglądnąłem w maju pilota. Ku mojemu zdziwieniu nie było źle... Fox się postarał.
trust him... he's a doctor!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 wrz 2009, o 17:26

Re: Glee


To moja najbardziej oczekiwana premiera :)
pilot oczywiście mam już za sobą, dlatego nie mogę doczekać się przyszłego tygodnia.
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 8 wrz 2009, o 18:26

Re: Glee


You mean tego tygodnia. :) Bo jutro jest drugi odcinek z tego co wiem.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 wrz 2009, o 19:44

Re: Glee


rili? xD
ja myślałam, że zaczynają od pierwszego a nie od drugiego, ale jeśli od drugiego to się cieszę tym bardziej xD
Want your bad romance.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 8 wrz 2009, o 20:47

Re: Glee


Ha widzisz to ci niespodziewanka :P ja też czekam, może nie AŻ tak bardzo, ale czekam, zobaczymy co będzie dalej :)
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 9 wrz 2009, o 21:57

Re: Glee


no to kiedy ta premiera? :P ja czekam z niecierpliwością. :D ciekawe jak tam sie willowi ułoży.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 wrz 2009, o 22:09

Re: Glee


Dzisiaj w USA :P Czyli gdzieś nad ranem można ściągać u nas :)
trust him... he's a doctor!
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 10 wrz 2009, o 10:20

Re: Glee


Już zasysam :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 wrz 2009, o 17:12

Re: Glee

trust him... he's a doctor!
<<

doggy1988

Użytkownik

Posty: 23

Postdodano 11 wrz 2009, o 02:06

Re: Glee


dzięki wielkie
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 wrz 2009, o 10:04

Re: Glee


oh oh, jaki ten serial jest kjut :)
Will/Emma i scena z kredą <3 smutne, że potem wybrała iść na randkę z Kenem. A żona Willa jest nienormalna xD tak jak i jej siostra i dzieci siostry haha, świetna scena przy obiedzie i jak Will zaczyna krzyczeć :D

Finn/Rachel - nie za szybko? znaczy zupełnie mi nie przeszkadza, że się pocałowali, ale wydaje mi się, że mogło to poczekać :P

świetna scena Emma/Rachel u niej w gabinecie...


piosenki też boskie xD chociaż Take a Bow średnio pasowała, bo w końcu Finn nigdy nie był chłopakiem Rachel... już bardziej Quieen powinna to zaśpiewać :P
najbardziej jednak podobał mi się Gold Digger :D kocham Kanyego [naprawdę xD] i świetnie im ta piosenka wyszła :)
Want your bad romance.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 wrz 2009, o 16:40

Re: Glee


Drugi odcinek Glee oglądnęło tylko 7,5 miliona osób. Zobaczymy jak będzie dalej. Póki co to chyba nie wróży dobrze.
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 12 wrz 2009, o 19:15

Re: Glee

Ah, tego serialu nie da się nie lubić. :) :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Glee
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.