Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Game of Thrones - zapowiedź » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 cze 2009, o 15:41

Game of Thrones - zapowiedź

Nowy serial fantasy oparty na książce George'a R. R. Martina Gra o Tron, która jest pierwszym tomem cyklu Pieśń lodu i Ognia.

Produkcja HBO.
Ostatnio edytowano 8 kwi 2011, o 13:12 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesienie tematu
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2009, o 21:41

Re: Game of Thrones


Sean Bean Nedem Starkem
Jennifer Ehle jego żoną.

Ten serial jest najbardziej oczekiwaną premierą tego sezonu przeze mnie. Nawet bardziej niż V i Flash Forward. Nie przyjmuje nawet do wiadomości tego że może mi się nie spodobać. Ma być co najmniej tak dobry jak książka.

FAQ o Game of Thrones polecam zarówno tym co czytali książkę jak i tym którzy wypatrują serialu

Obsada się powiększa(Jamie, Rob, Sansa, Arya, Theon, Deanerys, Mormont)
HBO o Grze

Lena Headey jako Cersei!

Wolałbym Tricie Helfer albo Sophie Myles. Chociaż jestem ciekawy jak Lena będzie wyglądać w blond włosach.

Mała ciekawostka - Ray Stevenson jest typowany do roli Ogara.

Dotychczasowa obsada ze zdjęciami

Fanowskie plakaty
Fanowskie plakaty 2

Wyglądają genialnie! Szczególnie Lena Headey jako Cersei i Jon Snow. A to dopiero wizja fanów, ciekawe jak będą się prezentować w serialu.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 wrz 2009, o 21:57

Re: Game of Thrones


Czesiek, możesz przybliżyć o czym będzie ten serial i kiedy emisja pilota?
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2009, o 22:14

Re: Game of Thrones


Nie będę opowiadał o czym jest książka, wystarczy przeczytać np. opis na empiku. Ja bym ją określił jako saga rodzinny Starków. Wątków jest od zatrzęsienia, intryga jest szyta grubymi nićmi, bohaterowie są wyraziści, świat jest brutalny, a autor nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów - kazirodztwo, seks z nieletnimi. Jednak najważniejszy jest klimat! Mimo 800 stron książka wciąga jak bagno.

Kiedy premiera? Nie wiadomo. Jak na razie HBO zamówiło tylko pilot ale patrząc po obsadzie nie wierze że nie nakręcą całego sezonu. Podobno emisja ma rozpocząć się zimą 2010. Modlę się o styczeń i błagam żeby to nie był grudzień :)
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 8 wrz 2009, o 23:18

Re: Game of Thrones


DŻIZAS KRAJST :O Jaka obsada :O

To się nie może nie udać :D Ostatnio mi się HBO zaczyna podobać :D

Zima 2010 - dwuznaczne i sprytne to stwierdzenie :P
<<

fixxxer

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 15 wrz 2009, o 23:40

Re: Game of Thrones


Myślę, że serial będzie naprawdę udaną produkcją, bo mamy tu do czynienia z kilkoma dobrymi nazwiskami w ekipie, produkcją zajmuje się HBO i przede wszystkim wzorem jest świetna książka.

Czekam z niecierpliwością, bo brakuje w telewizji jakiegoś dobrego serialu fantasy. I mam przeczucie, że się nie zawiodę.

I przy okazji zapraszam na forum poświęcone serialowi "Gra o Tron" i nie tylko, pod adresem: http://piesnloduiognia.pl
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2011, o 10:01

Odp: Game of Thrones


Rory McCann w pilocie
Zdjęcie aktorki grającej Aryie
Fanowski trailer przedstawiający obsadę
Sean Bean zapuszcza włosy do roli. Zdjęcie w linku :)
Zdjęcia obsady
Zdjęcia z planu
Kolejne zdjęcie
Jason Momoa jako Drogo
Zdjęcia ze spotkania z G.R.R Martinem - do zobaczenia sam pisarz, Sansa, Arya, Robb, Theon i Jon Snow
Zdjęcia z planu - kręcenie prologu
Gwardia Roberta - zdjęcie
Info + przypuszczalna data premier (marzec-kwiecień 2011)
------------------------
Zamówiono 10 odcinków 1 sezonu + 1 oficjalne zdjęcie
Zdjęcie z planu
--------------------
Maisie Williams jako Arya - dokładnie tak sobie ją wyobrażałem
Nowy język na potrzeby serialu
Zdjęcie kostiumów
Emilia Clarke jako nowa Daenerys
Nowa Daenerys wg. fanów
-------------------
TRAILER
Nowi aktorzy i reżyser
7 zdjęć z trailera
-----------------
Aidan Gillen jako Littlefinger
Aktualna obsada
Zdjęcia aktorów
Zdjęcia z planu
Jhogo i Gendry wybrani
TEASER
Ciekawostka - Melisandr jeszcze nie została wybrana, a już pojawiły się fanowskie prace z Christiną Hendricks w roli głównej. Ciekawy wybór, muszę przyznać :)
-----------------
Projektantka kostiumów opowiada o swojej pracy + szkice, kostiumy i przez kilka sekund Rikon, dodano kolejny filmik tym razem o jedzeniu
10 nowych zdjęć!
----------------
Kolejny, niesamowity trailer!
---------------
10 minutowy filmik zza kulis + mnóstwo nowych scen z serialu

Niesamowite to mało powiedziane! Ten serial ma niesamowity klimat, a to dopiero zwiastuny. Oby do kwietnia.
-------------
Kolejny filmik BTS - tym razem o zbrojach
Zbroja Lorasa świetnie się prezentuję, jednak te gwardii królewskiej trochę mnie rozczarowały.
------------
Data premiery - 17 kwietnia 2011
Nowe zdjęcia - wilkory są słodkie, a Arya idealnie się prezentuje
-----------
Nowy teaser z Żelaznym Tronem - fenomenalny
----------
Kolejny film BTS, tym razem o miejscówkach
---------
Dwie kolejne zapowiedzi filmowe - Fear and Blood oraz House of Starks
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 6 kwi 2011, o 12:52

Odp: Game of Thrones


Serial zapowiada się ciekawie, wiadomo z ilu tak naprawdę odcinków ma się składać? Czy to będzie tylko 10 odcinków i koniec czy raczej 10 odcinków sezonu pierwszego a potem się zobaczy biorąc pod uwagę oglądalność. Książki nie czytałem, więc nie wiem. :)
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 kwi 2011, o 19:27

Odp: Game of Thrones - zapowiedź


Tak jak mówisz pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków i jak oglądalność dopisze będzie drugi i następne. Książek ma być ostatecznie siedem. Ja jednak o 2 serię bym się nie martwił bo Gra jest promowana ogromnie i nie zdziwłbym się jakby jakiś rekord ostatnich lat ustanowiła dla HBO. A plotki o 2 sezonie pojawiły się już kilka miesięcy temu, zaraz po tym jak skończono kręcić zdjęcia.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 kwi 2011, o 11:46

Odp: Game of Thrones - zapowiedź


No prolog juz mnie wciągnął , zapowiada sie coś mocnego, już sie nie moge doczekać.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 11 kwi 2011, o 18:41

Odp: Game of Thrones - zapowiedź


Nie moje klimaty, ale skoro jest taka promocja tu na forum i ogólnie, to chyba się skuszę, choćby na samego pilota. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do Game of Thrones - zapowiedź
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.