Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Game of Thrones sezon 2 news » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 19 kwi 2011, o 18:07

Game of Thrones sezon 2 news

HBO RENEWS "GAME OF THRONES" FOR SECOND SEASON

LOS ANGELES, April 19, 2011 - Following strong critical and viewer response to the series' April 17 debut, HBO has renewed GAME OF THRONES for a second season, it was announced today by Michael Lombardo, president, HBO Programming.

"We are delighted by the way David Benioff and D.B. Weiss have brought George R.R. Martin's amazing book series to the screen, and thrilled by the support of the media and our viewers," said Lombardo. "This is the continuation of an exciting creative partnership."

Based on the bestselling fantasy book series "A Song of Ice and Fire," by George R.R. Martin, GAME OF THRONES follows kings and queens, knights and renegades, liars and noblemen as they vie for power in a land where summers span decades and winters can last a lifetime.

Among the early critical raves, TV Guide has called the show "a crowning triumph" and "brilliant," while the Los Angeles Times termed GAME OF THRONES "a great and thundering series," as well as "wild and bewitching." The Hollywood Reporter praised the "excellent storytelling, superb acting and stunning visual effects," and the New York Post observed that the "art directing, acting and incredible sets are as breathtaking as the massive scope of the series."

The gross audience for the premiere night of GAME OF THRONES on the main HBO channel was 4.2 million viewers.

The season one cast includes (in alphabetical order): Mark Addy, Alfie Allen, Sean Bean, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Peter Dinklage, Michelle Fairley, Aidan Gillen, Jack Gleeson, Iain Glen, Kit Harington, Lena Headey, Isaac Hempstead-Wright, Harry Lloyd, Richard Madden, Rory McCann, Jason Momoa, Sophie Turner and Maisie Williams.

Season one credits: GAME OF THRONES is executive produced by David Benioff and D.B. Weiss; co-executive producers, Carolyn Strauss, Guymon Casady, Vince Gerardis, Ralph Vicinanza and George R.R. Martin; producers, Mark Huffam and Frank Doelger; directors of photography, Marco Pontecorvo, Alik Sakharov and Matt Jensen; production designer, Gemma Jackson; costume designer, Michele Clapton.




Drugi sezon po pierwszym odcinku - miło z ich strony :) Oby tylko miał dwanaście odcinków i pojawił się wcześniej niż po roku :)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 kwi 2011, o 18:38

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


No to zamówienie na 2 sezon jest, to teraz można spokojnie siąść do obejrzenia pilota. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lip 2011, o 11:59

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


2 sezon niestety będzie liczył również 10 epizodów, a premiera wiosną. Pojawiła się informację że jest poszukiwanych 2 tysiące statystów znających się na walce i łucznictwie czyli zapowiadają się wielkie bitwy. A przynajmniej jedna. Poza tym wiadomo, że Martin napiszę scenariusz do jednego z odcinków - 2x9 Blacwater. Ci co czytali książkę więdzą czego można się spodziewać, ci co nie zostaną pozytywnie zaskoczeni.

Wybrano też Margaery Tyrell, a zagra ją Natalie Dormer znana z The Tudors.
Spoiler:
link

---------------------
Gwendoline Christie jako Brienne
Wybrano Melisandre, Stannisa i Davosa
Info z SDCC
Panel z SDCC
<<

Rubik

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
CSI Miami, CSI NY,

gadu:
845400

Postdodano 11 paź 2011, o 14:42

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Powiem szczerze, że po obejrzeniu pierwszego sezonu byłem mile zaskoczony całym serialem. Na drugi sezon czekam z niecierpliwością bo w końcu drugi sezon ma być lepszy od pierwszego :D A gdyby nie Gra o Tron nigdy bym nie dowiedział się o całej sadze Martina.

Obrazek

<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 17 paź 2011, o 23:08

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Nie wiem jak to jest, ale chyba jestem jedyną osobą, która jest zawiedziona po obejrzeniu pierwszego sezonu :( Nie mówię, że serial był zły, bo z pewnością tak nie jest, ale oczekiwania co do niego miałem ogromne.

Drugi sezon na pewno obejrzę i mam nadzieję, że będę mógł zmienić swoją opinię :)
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 paź 2011, o 15:40

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Ja też nie jestem zachwycony tym serialem, dla mnie jest tylko dobry póki co.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 lis 2011, o 13:25

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Pierwsza zapowiedź nowej serii typu BTS na filmiku m.in. Stannis, Melisandre, Margery, Pyke...

Ostatnio edytowano 25 lis 2011, o 00:54 przez Taifun, łącznie edytowano 1 raz
Powód: youtube
<<

Rubik

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
CSI Miami, CSI NY,

gadu:
845400

Postdodano 24 lis 2011, o 18:56

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Zdjęcie umieszczone na facebooku
Obrazek

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lis 2011, o 23:24

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Dam sobie rękę uciąć że to zdjęcie promujące pierwszy sezon.
Tai - wrzuciłem ten sam filmik w linku, który dałem post przed twoim
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 25 lis 2011, o 01:04

Odp: Game of Thrones sezon 2 news


Chciałbym zobaczyć jak kręcą sceny bo to naprawdę musi być niesamowite. Detale są dopracowane w każdym względzie.
Wiem, że HBO jest jedną z bogatszych stacji a jak się do czegoś zabiera z rozmachem.
Ma ktoś informacje jaki budżet ma Gra o Tron?
Mogli zrobić kolejny serial o niczym typu M jak Miłość to nie mieliby takich wydatków. 1 zbroja byle jaka kosztuje tyle co dobry samochód. A kartony można z Tesco wziąć za darmo :P.

Czesiek_PL napisał(a):Dam sobie rękę uciąć że to zdjęcie promujące pierwszy sezon.

Masz racje. To są zdjęcia z 1 sezonu.
Submitted by: Saejima 5 months ago
Keywords: game of thrones, season 1, jaime lannister, nikolaj coster-waldau, kingslayer, ser jaime
źródło: http://www.fanpop.com/spots/jaime-lanni ... -wallpaper
Obrazek

 


  • Podobne tematy do Game of Thrones sezon 2 news
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.