Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Fringe » forumTV.pl » Ogłoszenia • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 cze 2008, o 15:42

Fringe

Obrazek



"Fringe" to nowy serial science fiction J.J. Abramsa z Joshuą Jacksonem ("Jezioro marzeń") w roli głównej. Oficjalna premiera zapowiedziana jest na wtorek 9 września 2008r. w stacji FOX.

"Fringe" opowiada o trójce bohaterów, którzy prowadzą śledztwa związane ze zjawiskami paranormalnymi. Koncentrują się oni głównie na fenomenach w nauce i medycynie. Zespół tworzą agentka FBI (Anna Torv), genialny naukowiec Walter Bishop (John Noble) i jego nadzwyczaj inteligentny syn (Joshua Jackson), mający problemy z uzależnieniem od hazardu.

Budżet odcinka pilotażowego wynosi 10 milionów dolarów! To najdroższe tego typu przedsięwzięcie w historii telewizji.


Oficjalnej premiery jeszcze nie było, ale pilot wyciekł już do sieci. Jeszcze nie oglądałem bo czekam na napisy, ale po trailerach wydaje się że będzie można zrobić dział na forum. W końcu to dzieło Abramsa ;)
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 17 cze 2008, o 11:53

Re: Fringe


"Fringe" to chyba jeden z najbardziej ostatnio oczekiwanych projektów. Ale tak jak napisał Czesiek_PL: J.J. Abrams + taki budżet pozwalają spodziewać się czegoś naprawdę dobrego. Jako wierny fan Mulder'a i Scully :cool: , mam nadzieję, że produkcja ta będzie choć trochę klimatem przypominała X-Files. Tak czy inaczej (dla mnie) murowany kandydat do zastąpienia nudnych jak flaki z olejem Lost'ów...
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 cze 2008, o 22:57

Re: Fringe


Napisy angielskie, które oceniam na 8 / 10. http://www.opensubtitles.com/pl/subtitl ... /fringe-en

Generalnie - nie jest źle. Tzn. cały pomysł na serial bardzo mi się podoba, ale zniechęcają mnie takie szczególiki typu: do Waltera niby nikt nie może się dostać nawet FBI. No dajcie spokój - dziadek siedzący w pokoju zamkniętym na zardzewiały zamek i nikt z FBI nie może się z nim spotkać?
Ale będę oglądać choćby dla Joshuy Jacksona ;) Jego postać jest przeboska :D
Szkoda też trochę, że pojechali szablonem - wielkie pojednanie ojca i syna, którzy nie rozmawiali ze sobą od lat. I ciekawe tylko, w któym odcinki Joshua i ta laska się spikną ;)

Jak więcej osób będzie zainteresowanych to może zrobimy forum dla tego serialu? :) Choć do drugiego odcinka trochę poczekamy bo oficjalna premiera będzie mieć miejsce 26 sierpnia.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 cze 2008, o 17:43

Re: Fringe


SKoro nie jest źle to ściągnę pilota i zobaczę. Bardzo lubię Joshuę i skoro jego postać jest przeboska to tym bardziej mam ochotę to zobaczyć :)

edit: widziałam! :D wszystko fajnie się zaczyna, ale coś drażni mnie ta główna bohaterka. Ale mało się w sumie tym przejmuje bo panowie Bishop są genialni, i ojciec i syn XD :D
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 cze 2008, o 00:29

Re: Fringe


Obejrzałem i jestem pozytywnie nastawiony mimo głupich wpadek(z tym szpitalem i FBI - bezsens). Najbardziej mi się podobają bohaterowie - Bishopi są świetni, agentka też może być, murzyna z lostów dziwnie się tutaj ogląda, a krowa wymiata ;) Dobrze, że pilot nie był przewidywalny, mam nadzieje, że dalsze odcinki nie będą schematyczne, a wątki romantyczne nie będą zbyt nachalne. Jak na razie Fringe daje radę, oby była tak z Dollhouse.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 cze 2008, o 09:56

Re: Fringe

ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum

 


  • Podobne tematy do Fringe
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwum



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.