Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

"Friends: The Movie" » TOP 5 zakończonych seriali » Friends • seriale forumtv.pl

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2009, o 12:18

"Friends: The Movie"

Film "Przyjaciele " powstanie na 100 procent. Jesteśmy na etapie negocjacji - zapewnia James Michael Tyler (serialowy Gunther) w niedawnym wywiadzie dla brytyjskiej gazety "News of the World". Jak jego rewelacje mają się do słów Davida Schwimmera, który rok temu zdecydowanie zaprzeczył , jakoby kiedykolwiek miało dojść do przeniesienia "Przyjaciół" na duży ekran?

Z tego co mówi Tyler, Shwimmer może sobie mówić, co chce. Film i tak powstanie. Aktualnie trwają bardzo poważne rozmowy z odtwórcami głównych ról w serialu. Ewentualna premiera filmu planowana jest na lato 2011 roku. W wywiadzie mówił:

"Friends: The Movie" to tylko kwestia czasu. Wciąż mam kontakt z kolegami z planu i twierdzą, że bardzo podoba im się cały pomysł. Ja z pewnością pojawię się w wersji kinowej. Bardzo dobrze wspominam prace nad "Przyjaciółmi" i nie mogę się doczekać ponownego spotkania z zespołem. Mam tylko nadzieję, że uda nam się zrobić coś naprawdę fajnego.


Wiele wskazuje na to, że to się uda. Zwłaszcza, że w projekt zaangażowali się oryginalni twórcy "Przyjaciół" - David Crane i Marta Kauffman. Ich prace przy filmie były jednym z głównych warunków jego powstania. Wszyscy wiedzą, że scenariusz musi być dobrze napisany, tak aby trzymał poziom serialu.


Źródło: Popcorner.pl
trust him... he's a doctor!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 28 wrz 2009, o 12:43

Re: "Friends: The Movie"


Oj fajnie by było gdyby ten film powstał :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

flavio8

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Married with children

gadu:
43411

Postdodano 29 kwi 2013, o 20:29

Odp: "Friends: The Movie"


Trochę czasu minęło, a o filmie niestety za wiele nie słychać. A sam bym chętnie obejrzał.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 kwi 2013, o 23:35

Odp: "Friends: The Movie"


Prędzej powstanie komiksowa wersja serialu niż filmowa adaptacja. Ostatnio ktoś ważny powiedział, że nie ma co liczyć na film. Za rok/dwa będą mówić co innego, ale na stan obecny filmowych Przyjaciół nie ma w planach.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 30 kwi 2013, o 00:14

Odp: "Friends: The Movie"


Dla mnie to taki odgrzewany kotlet... Jeden z najbardziej popularnych seriali komediowych, swietna produkcja. Jednak wszystko zakonczyli i trzeba to zostawic w spokoju. A jakby bylo na niskim poziomie? Od razu by sie zaczelo narzekanie... Trzeba byc wdziecznym tworcom, ze nie ciagna tego do dzisiaj.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 kwi 2013, o 00:49

Odp: "Friends: The Movie"


Raczej aktorom, że już nie chcieli dalej występować w serialu :) O filmowych wersjach najpopularniejszych seriali mówi się kilka razy w roku. Czasem jest sens, czasem nie. Mi to obojętnie czy Przyjaciele wyjdą na dużym ekranie. O wiele bardziej wolałbym zobaczyć kinową wersję Fringe. O Veronice Mars na szczęście nie muszę już prosić bo na pewno powstanie. W takich to pięknych czasach żyjemy, że widzowie mogą sami zafundować sobie kontynuację :)
<<

sebaglik79

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Tychy

Ulubiony serial:
Suits

Postdodano 3 wrz 2013, o 10:31

Odp: "Friends: The Movie"


Świetny serial komediowy, na film na pewno bym poszedł do kina, choć trochę się obawiam, że to już pewnie nie będzie to samo co serial.
Klinika stomatologiczna - tannbehandling polen.
<<

Pi_Uch

Nowy użytkownik

Posty: 9

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Roswell w kręgu tajemnic

Postdodano 2 paź 2013, o 15:41

Odp: "Friends: The Movie"


Serial do którego powracam z największą przyjemności, "przesłanie" cały czas aktualne...
<<

nikita45

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Przyjaciel

Postdodano 12 paź 2013, o 12:39

Odp: "Friends: The Movie"


Nie wiem, czy po latach udaloby sie osiagnac cos tak fajnego... Serial rzadzil sie swoimi prawami, ale czy na duzym ekranie bylaby dalej ta sama chemia miedzy bohaterami? Nie wydaje mi sie... Z drugiej strony chetnie zobaczylabym stara paczke znow razem:)
<<

Mojito

Użytkownik

Posty: 24

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 14 lis 2013, o 09:38

Odp: "Friends: The Movie"


Temat chyba już upadł. Wydaje mi się, że teraz już nie ma sensu robić filmu. Serial był genialny i niech tak pozostanie. Żeby kwasu nie było ;)
<<

monikawerenc

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
Przyjaciele

Postdodano 8 gru 2013, o 19:21

Re: Odp: "Friends: The Movie"


Mojito napisał(a):Temat chyba już upadł. Wydaje mi się, że teraz już nie ma sensu robić filmu. Serial był genialny i niech tak pozostanie. Żeby kwasu nie było ;)


Popieram. Nie ma raczej sensu na siłę robić filmu. Wolałabym, aby został zapamiętany jako kultowy serial.
Mój codzienny trud:cukrzyca typu 1 - przeczytaj i zbadaj się.
<<

Jasien

Nowy użytkownik

Posty: 2

Ulubiony serial:
gra o tron

Postdodano 21 sty 2014, o 15:21

Odp: "Friends: The Movie"


a j bym mimo wszystko chętnie film obejrzał, fajnie by zobaczyć jak potoczyły się losy serialowych Przyjaciół :)
<<

edyta.bieniek

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Friends

Postdodano 14 cze 2014, o 10:28

Odp: "Friends: The Movie"


Jak znam życie to taki film nigdy nie powstanie. Aktorzy zostali zaszufladkowanie przez serial i pewnie nie chcą wracać do swoich szufladek. Chyba, że ich kasa skusi :)
Edyta
<<

carolina

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Zielona Góra

Ulubiony serial:
Dekoratornia

Postdodano 9 mar 2015, o 13:03

Odp: "Friends: The Movie"


Nie ma chyba takiej kwoty, która połączyłabym z powrotem "Przyjaciół" :(
<<

sebastian.hozier

Użytkownik

Posty: 23

Ulubiony serial:
the walking dead

Postdodano 16 mar 2015, o 15:04

Odp: "Friends: The Movie"


Świetny serial :)
<<

Syljaszka

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 16 mar 2015, o 23:01

Odp: "Friends: The Movie"


Ma być jakiś odcinek nakręcony. A sam serial klasyk :)
<<

basiara

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 29 maja 2015, o 14:51

Odp: "Friends: The Movie"


Tyle lat minęło i cisza... szkoda.
<<

obelix

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
dwóch i pół

Postdodano 19 cze 2015, o 13:34

Odp: "Friends: The Movie"

udało mi się ściągnąć wszystkie odcinki i właśnie oglądam od zera, doskonałe
Następna strona

 


  • Podobne tematy do "Friends: The Movie"
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.