Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Fastlane [Gliniarze bez odznak] » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 18 lis 2006, o 13:04

Fastlane [Gliniarze bez odznak]

Obrazek
Wilhelmina 'Billie' zatrudnia gliniarza Van'a i dawnego gangstera Deaqon'a do tajnej pracy . Policjanci mają swoją tajną bazę gdzie znajdują sie sportowe samochody, markowe ubrania, biżuterię, zegarki, broń i oczywiście gotówkę na służbowe wydatki. a wszystko to odebrane gangsterom, dealerom, itp. Gliniarze pracują tajnie więc mają stroje cywilne a odznaki schowane. Szybka akcja, brawurowe pościgi, drogie samochody, super muzyka ....

Niestety odcinków jest tylko 22! Każdy czeka kiedy się pojawi następny sezon ale cóż pozostaja nam tylko płonne nadzieje bo każdy odcinek fast lane kosztował 2,6 mln dolarów!

OBSADA:

Tiffani Thiessen jako Wilhelmina 'Billie' Chambers
Bill Bellamy jako Deaqon Hayes
Peter Facinelli jako Van Ray
<<

_david_86_

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 24

Postdodano 18 lis 2006, o 13:16


Oglądałem ten serial! Nawet mi się podobał!!
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 18 lis 2006, o 13:53


Ooooo to jest naprawde fajny serial..kiedys lecaił na TVN..jaka ktoś ma linka zeby do ściagnąc..to bardzo bym prosił.. :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 lis 2006, o 02:45


Ja bardzo serial lubiłam.
Szkoda że została nakręcona tylko jedna seria, bo naprawdę serial był ciekawy..
no i Van *_*
Ostatnio edytowano 19 lis 2006, o 14:24 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 19 lis 2006, o 10:15


Tez mi sie podobal, lubie polaczenie peikne kobiety + samochody :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 16 gru 2006, o 19:06


No leciał kiedyś na TVN, widziałem kilka odcinków i nawet mi się podobał. Kiedyś szukałem go w necie i nie znalazłem więc jak ktoś znalazł to ... fajnie by było jak by zapodał linka.
<<

mac

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 17 gru 2006, o 09:41


Też go kiedyś oglądałem, bardzo mi się podobał, dynamiczna akcja i ta muza, zajebisty serial
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 23 gru 2006, o 01:21


znalazłem tylko torenta, ale jak na razie mam 22% a od miesiąca ściągam, ale tylko w nocy :)
<<

Mozzi

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 28 gru 2006, o 01:48


heh sa prawie wszytkie na emule polski Tv sync ... się zobaczy fajnie by było napisy miec ale istnieja tylko do odc. 13 i 14 no i brakuje mi kilku ..... 17 20 i 22 poprostu ich na emule nie ma :/ tzn 17ka sie pojawila ale nie ma pelnego zrodla stad domysl ze serial istnieje w innej sieci p2p jakby ktos cos wiedzial albo widzial źróło proszę o kontakt :D :papa:
<<

phoebe

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 17

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 sie 2007, o 17:27


Kiedys leciał późnym wieczorem i czasami udało mi sie go zobaczyć...bardzo fajny;)

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.