Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Euro 2008 » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział dla tematów związanych ze sportem

<<

Liwia

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 18 lis 2007, o 13:03

Euro 2008

Myśle,że trzeba wspomnieć o fakcie,że Polska wywalczyła pierwszy w historii awans do finałów piłkarskich mistrzostw Europy. Polacy wygrali 2:0 z Belgią :)

Emocjonowaliście się wczoraj przed telewizorami?Myślicie,że ten sukces jest zasługą nowego trenera? Bo on podobno powiedział,że najgorszą wadą Polaków jest to,że sami w siebie nie wierzą i on zawsze musi im powtarzać,że są lepsi niż drużyna z którą będą grali :)
LOGAN: I'll do that. It'll be faster, I type ninety words a minute.
RORY: You do?
LOGAN: You really did only like me for my looks, huh?

Obrazek
B/C ♥
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 18 lis 2007, o 22:52

Re: Polacy w Euro 2008


Oglądałem wczoraj ten mecz, jak i większość meczy eliminacyjnych Polaków. jestem bardzo zadaowolony i szczęśliwy, że w akurat moim życiu ujrzę pierwszy historyczny występ Polski w Euro. :D
A jeśli chodzi o to, kogo to jest zasługa. To ja myślę, że naprawdę dużą rolę odegrał trener, bo nie przypominam sobie innego za moim czasów (Engel, Boniek, Janas, Wójcik), który poprowadzić Polskę do zwycięstwa choćby z taką drużyną jak Portugalia. Bo skład to się za bardzo nie zmienił od czasów Janasa, a niektórzy grali nawet za czasów Engela. Więc moim zdaniem Leo odwalił dobrą robote. :P Zobaczymy, co będzie dalej. Poczekamy na te Euro 08. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 lis 2007, o 23:23

Re: Polacy w Euro 2008


Ciesze się, że awansowali, ale jeśli mają się skompromitować tak jak w Korei albo Niemczech to już lepiej jak by nie wygrywali z Belgia. Mecz nie był porywający, a przy bramkach mieliśmy dużo szczęścia. Boruc też nam pomógł bo miał 2 kapitalne interwencje. Denerwuje mnie, że Leo został bohaterem narodowym i prezydent chcę mu przyznać Krzyż Zasługi - jak dla mnie to lekka przesada.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 19 lis 2007, o 17:06

Re: Polacy w Euro 2008


Z punktu widzenia historii dyscypliny to ogromny sukces i duża część uznania należy sie trenerowi. Taki Raul Lozano dostał od Lecha K. (tfu tfu przepraszam - Pana Prezydenta) Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Jakoś nikt nie protestował...
Tak czy siak, dostanie czy nie dostanie - i tak najważniejsze jest to, że nasi awansowali!!!
Zgadzam się, że Boruc uchronił naszą reprezentację co najmniej 2 razy przed poważnymi kłopotami. A co do kompromitacji na MŚ, to nie wydaje mi się żeby można było te dwie imprezy porównywać... Na ME nie będzie już nawet teoretycznych "chłopców do bicia" - większość drużyn to będą rywale z którymi należy sie liczyć. Ale Beenhakker zawsze był daleki od bagatelizowania przeciwników i myślę, że na tyle odmienił (i jeszcze odmieni) nastawienie naszych piłkarzy, że powalczą :D
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 23 lis 2007, o 01:23

Re: Polacy w Euro 2008


Engle, Janas - za ich czasów też przeslismy kwalifikacje jak burza, tyle że do MŚ, a na miejscu była bieda z nędza. Mam nadzieje że to nie jest tak już mentalność polskich piłkarzy.
<<

alvaro

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 207

Lokalizacja: Ulan Bator

tlen:
alvaro_1987

gadu:
3868267

Postdodano 23 lis 2007, o 13:33

Re: Polacy w Euro 2008


Ja powiem tak. Za Engela oni poczuli się jak pół-bogowie. Nie byli przygotowani psychicznie. Za Janasa nie byli przygotowani fizycznie. Paweł Janas ich zajechał na obozie w Szwajcari, uwierzył w nieprzygotowaną taktyke 4-5-1... To nie przypadek że jedyne gole strzelał na mundialu zawodnik który ominał tryb przygotowań czyli Bosacki. Teraz głęboko wierze że będzie lepiej...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 lis 2007, o 01:36

Re: Polacy w Euro 2008


Myślę że tak jak mówisz, za każdym razem coś było nie tak, siła psychiczna, fizyczna. Wygląda na to że tym razem mamy duże szanse na awans z grupy, że obie te siły są na wysokim poziomie.
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 lis 2007, o 22:51

Re: Polacy w Euro 2008


4-5-1 taktyka :P
Takiej taktyki już się nie stosuje. Co najwyżej gdzieś w Nikaragui.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 lis 2007, o 00:09

Re: Polacy w Euro 2008


Albo w FMie jak się jest desperatem. ;p
We Are The World haiti
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 22 cze 2008, o 09:23

Re: Euro 2008


i wczoraj wygrała Rosja.
odpadają CI, na których stawiam.
Holandia, Chorwacja i Portugalia. zawiodłam się.
trzeba jednak przyznać, że Rosja wczoraj całkiem nieźle grała :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 cze 2008, o 10:38

Re: Euro 2008


moja ulubiona drużyna przegrała z jakimiś Turkami...
a druga drużyna na którą liczyłem również wczoraj padła i to na Ruskach ;/...
Już mnie Euro nie ciekawi. Ulubione drużyny grające najlepiej odpadły...
Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 22 cze 2008, o 14:18

Re: Euro 2008


Jakby grały najlepiej to by nie odpadły ;)

Ale tak na poważnie, to mam podobnie. W Hiszpanów pokładam swoje ostatnie nadzieje... Mam nadzieję, że skopią Włochom tyłki :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 22 cze 2008, o 16:39

Re: Euro 2008


Też mam taką nadzieję.

Moim faworytem była Holandia i dupa....
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 cze 2008, o 23:55

Re: Euro 2008

Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 cze 2008, o 00:05

Re: Euro 2008


Hiszpania wygrała. :D

Mecz był nudny jak flaki z olejem, ale przynajmniej się skończył, jak trzeba. No I Iker jak zawsze był świetny. :P
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 23 cze 2008, o 20:14

Re: Euro 2008


mecz był okropnie nudny, ale Hiszpania wygrała. jedyny plus.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 cze 2008, o 23:16

Re: Euro 2008


zgadzam się. jedynie karne były ciekawe, a tak to nawet uważnie nie oglądałam taką nudą wiało. nie ma nic gorszego niż 2h meczu i ani jednej bramki :roll:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 24 cze 2008, o 01:10

Re: Euro 2008

Był przede wszystkim dlatego nudny, bo widać było, że oba zespoły grają byle do karniaków, szczególnie Włosi, tzn. ja od drugiej połowy oglądałam fragmentami, bo taka nuda była, że obejrzałam jakiś durny serial polski na TVN. :hah:

 


  • Podobne tematy do Euro 2008
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sport



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.