Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Eureka » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

posith

Użytkownik

Posty: 10

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 29 sty 2007, o 15:46

Eureka

Serial sci-fi/komedia dla odprężenia polecam.

Historia dzieje się w ukrytym mieście Eureka w USA. Mieszkają w nim emerytowani lub zasłużeni dla kraju najlepsi naukowcy z każdej dziedziny.
Takie zagęszczenie wielkich umysłów zawsze grozi jakimiś niezwykłymi problemami, które są przedstawione tutaj w sposób komiczny. całe miasto żyje jak iinni ludzi, mają te same problemy co zwykli obywatele z innych miast, lecz dodając do tych problemów ich stan umysłowy i ilość nowoczesnej eksperymentalnej technologi ich problemy przeradzają się zawsze w mega sytuacj, które często są absurdalne.

Głównym bohaterem jest Jack Parker, który do Eureki trafia przypadkowo podczas przewożenia zbiega (który potem okazuje się jego córką) do Los Angeles. Trafia w sam środek pewnego eksperymentu który wymknął sie z pod kontroli. z ciekawością policjanta zaczyna dochodzenie. Po sukcesie, zostaje mu zaproponwana posada szeryfa Eureki (także z powodu śmierci byłego Szeryfa). Zamieszkuje w "poniemieckim":) bunkrze ale wyposażonym w inteligentny komputer. Taki inteligentny dom. który oprócz tego że mówi ponętnym głosem kobiety, to jeszcze ma takie same zachowanie jak zirytowana żona. :) Często zdarza się że dom nie chce wpuścić bohatera do środka, bo spóźnił sie na kolacje którą dom przygotował a ona wystygła :)

Nasz bohater jest zwykłym facetem który nie ma pojęcia o równaniach matemtycznych, fizyce, plazmie, i innych innowacjach naukowo-technologicznych. to rodzi masę sytuacji, które wywołują śmiech. Połączenie prostego pomyślunku policjanta z ekstrawaganckim życiem mieszkańców Eureki daje wybuchową mieszankę humoru.

Każdy odcinek traktuje praktycznie o osobnej sprawie. jest jeden wątek który ciągnie się niezauważalnie przez całą serię.

Jest to serial przyjemny, wręcz rzekłbym rodzinny, który jest idealny do obejrzenia gdy chcemy zwykłej bezadrenalinowej, pogodnej rozrywki. Humor też nie jest tu podawany w takich dawkach jak w sitcomach, raczej jest przemycany delikatnie między wierszami. czasem dzieje się na drugim planie, daleko od głównej historii.
Polecam każdemu, kto lubi dobry niewymagający relaks (bo taki też czasem jest potrzebny).

Eureka na SciFi.com

Eureka na TV.com

pozdro.

ps wrzucam tu bo nie ma kategorii Sci-Fi.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2007, o 08:32


Ja po pierwszych dwóch odcinkach podziękowałam ;) Serial sie dłuży i w ogole mnie nie zaciekawił. I te dziwne zdarzenia jakie mają miejsce w Eurece są zbyt dziwne na mój gust nawet jak na serial s-f :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 sie 2008, o 14:36

Re: Eureka


piszcie kto ogląda ten serial jeszcze

Aja, bo pierwsze 3-4 odcinki są słabe (dałem rady tylko 2 pierwszym) ale następne są ok moim zdaniem.
Humor jest świetny. Przenoszę do odpowiedniego działu. (komediowe)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lip 2009, o 11:41

Re: Eureka


Sezon 4 potwierdzony, będą 22 odcinki z czego dwa musicalem.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 19 kwi 2010, o 13:29

Odp: Eureka


Absolutnie się zakochałem w tym serialu. Lekki komediowy klimacik i totalnie wykręcone pomysły... Trzy sezony pochłonąłem w tempie ekspresowym i już nie mogę się doczekać czwartego.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 sie 2011, o 18:23

Odp: Eureka


Serial został anulowany i ostatecznie piąty sezon będzie ostatnim.
<<

Mazur

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
DR HOUSE

Postdodano 30 maja 2017, o 15:18

Odp: Eureka


szkoda, że już go nie emitują

 


  • Podobne tematy do Eureka
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.