Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

Efekt motyla (2004) » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 maja 2007, o 15:57

Efekt motyla (2004)

[center]Efekt motyla (2004)
[/center]
Gatunek: Dramat, Sciene-Fiction, Thriller

Genialna historia. Mimo, że podróży w czasie i zabaw z czasem było wiele, ta jest inna. Porusza, wciąga i przede wszystkim zastanawia. Za każdym razem, gdy go oglądam wywołuje on we mnie emocje, a po seansie nie da się tak szybko o nim zapomnieć. Niektórzy na myśl o filmie mieszaniu w przeszłości mają źle myśli. Ale „Efekt motyla” to także, a może głownie historia o wielkiej miłości głównego bohatera, bo nie da się ukryć, że to właśnie miłość do pięknej Kayleigh jest motywacją jego podróży. Ashton Kutcher w roli Evana stara się zerwać z głupim wizerunkiem przedstawianym w wielu głupawych komediach czy serialu „Różowe lata 70-te”, moim zdaniem całkiem mu to się udało. Ciekawostką jest również to, że film posiada aż 4 różne zakończenia. Ogólnie jest to jeden z tych filmów, o których nie zapomnę, a i oglądnę pewnie jeszcze nie raz. Polecam zdecydowanie.


Moja ocena: 10/10
Ostatnio edytowano 20 maja 2007, o 16:19 przez tlen.exe, łącznie edytowano 1 raz
We Are The World haiti
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 20 maja 2007, o 16:15


W temacie nie ma roku, uh uh uh :]
Trzymajmy się już pewnych schematów, a swoją drogą to Efekt Motyla jest kapitalnym filmem, może nie oceniłbym go na 10, ale na 9 na pewno ;)
Ashton Kutcher zagrał naprawdę świetnie, szkoda, że druga część jest już dużo słabsza.
See you in another life, brother...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 maja 2007, o 16:19


Fakt nie ma roku, co nie jest obowiązkowe, no ale jeśli już tak bardzo Ci przeszkadza to zmienie...
We Are The World haiti
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 20 maja 2007, o 16:34


tlen.exe napisał(a):Moja ocena: 10/10
tutaj przesadziłeś film dobry, ale nie aż tak, najwyżej 8,5/10
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 lip 2007, o 14:34


Film mi się strasznie podobał, a oglądałam go już dawno, kiedy wszedł do kin? Napewno było to z dwa lata temu, a dalej pamiętam niektóre sceny. Polecam go każdemu!
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

sony

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 21 sie 2007, o 01:36


Druga część raczej nie słabsza tylko daje taki efekt osobiscie ogladalem 2 czesc zaraz po 1 i moze dlatego kazdemu tak sie wydaje ale filmy naprawde warte obejrzenia polecam 10/10
Ostatnio edytowano 21 sie 2007, o 01:37 przez sony, łącznie edytowano 1 raz
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 22 wrz 2007, o 09:30


Tak, to prawda film wciąga niesamowicie. :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 23 wrz 2007, o 13:50


TAk, ten film jest genialny. Gdyby tylko kontynuacja była tak dobra jak jeadynka.
Dwojeczka totalnie mnie rozczarowała.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2007, o 16:51


Pierwszy Efekt Motyla był zajebisty, ciekawy, interesujący i fascynujący. Ashton zagrał po prostu genialnie, po pierwszym obejrzeniu tego filmu dałbym mu na pewno 10/10. No cóż, a druga część była o wiele gorsza, dałbym jej może z 6/10.
<<

sunshine.honey

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 137

Postdodano 4 lut 2009, o 22:03

Re: Efekt motyla (2004)


nie oglądałam II części, bo wiem, że się rozczaruje.
efekt motyla I to niepowtarzalny film, oglądałam go 3 razy i za każdym razem wgniatał mnie w fotel //
------
oglądam:
american horror story s. 1, revange s.1

oglądałam:
lost , prison break, flash forward, gossip girl, desperate housewives, grey's anatomy

<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 17 lut 2010, o 12:40

Odp: Efekt motyla (2004)


Świetny film,mogę polecic każdemu. Co prawda następne częsci nie są juz tak dobre: dwójka słaba a trójka jeszcze gorsza,ale na siłę można obejrzeć.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

madzia_im

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Friends

Postdodano 27 lip 2010, o 10:41

Odp: Efekt motyla (2004)


Film jest genialny. Co do drugiej części mam pewne zastrzeżenia, ale ogólnie była ok, natomiast trójka... no cóż wszystko co dobre kiedyś się kończy
<<

Noteo

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Ulubiony serial:
Moda na Sukces

Postdodano 7 wrz 2010, o 13:09

Odp: Efekt motyla (2004)


To już złota zasada: im więcej części danego filmu tym stają się one coraz gorsze, Czasem nie rozumiem po co reżyser chce ciągnąć na siłę coś co fajnie się skończyło,np Efekt Motyla. Chyba głównie ze względów marketingowych.
www.Noteo.pl - Najlepiej oceniany sklep Internetowy w Polsce.
<<

HannaPlis

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Ulubiony serial:
Allo allo, Czarna żmija

Postdodano 14 lut 2011, o 01:45

Odp: Efekt motyla (2004)


Pierwszą część oceniam na 8. Ciekawy pomysł, wykonanie też niezłe. Ale wybitny film to to nie jest, natomiast jest i tak o niebo lepszy niż większość filmów jakie trafiają ostatnio do kin. I to jest przykre.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 22 paź 2012, o 18:37

Odp: Efekt motyla (2004)


Świetny film, a właściwie jeden z moich ulubionych. Oglądałam go już kilka razy :) Fabuła przyciąga, bo kto nie chciałby cofnąć czasu i zmienić pewne wydarzenia?

Oprócz tego film ma morał. Nie warto marnować czasu i zastanawiać się co by było gdyby, bo nie ważne co moglibyśmy zmienić to i tak wpłynełoby na nasze życie - mogłoby spowodować coś gorszego.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.