Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

Dracula » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 paź 2013, o 13:04

Dracula

Dracula (NBC)



Opis:


"Jest XIX wiek, tajemniczy Dracula (Jonathan Rhys Meyers) przybywa do Londynu jako amerykański przedsiębiorca chcący wprowadzić wiktoriańskie społeczeństwo w świat nowoczesnej nauki. Szczególnie interesuje go kwestia elektryczności, gdyż rozświetlenie nocy przyda się osobnikom unikającym słońca takim jak on. Jednak nie jest to jedyny powód jego podróży, bowiem Dracula chce zemścić się na tych, którzy zadarli z nim w przeszłości. Wszystko idzie zgodnie z planem dopóki nie zakochuje się w kobiecie, która okazuje się być wcieleniem jego zmarłej żony."
Źródło - filmweb.pl/serial/Dracula-2013-661388/descs


Obrazek



Zwiastun:




Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/Dracula_%28TV_series%29
- http://www.imdb.com/title/tt2296682/
- http://www.filmweb.pl/serial/Dracula-2013-661388
- http://hatak.pl/seriale/dracula


_________________________________________________________________________
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 1 lis 2013, o 21:43

Odp: Dracula


Może być, pierwsze 20 minut serialu oglądałam z zainteresowaniem, drugie 20 już mi się trochę dłużyło. Zobaczymy co będzie dalej.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 4 lis 2013, o 19:20

Odp: Dracula


Jestem po 2 odcinkach - wrażenia są mieszane. Ani to mega hit ani dno totalne. Brakuje czegoś, co wyróżniałoby tą produkcję. Na razie mamy typową opowieść o Draculi, wampirze chowającym się w cieniu i wysysającym młode niewiasty. Nietypowa jest jego relacja z Van Helsingiem oraz walka z Zakonem Smoka ale czy to wystarczy by pociągnąć dalej ten powóz? Obawiam się cancela.
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 15 lis 2013, o 17:57

Odp: Dracula


Przed chwilą pisałem, że można zepsuć dobry serial brakiem powiązania z wątkiem głównym np. Hannibal został tak zepsuty moim zdaniem.
Co do Draculi to widzę większe szanse, bo wątek główny jest regularnie prowadzony.
Akcja jest rozpoczęta w odpowiednim momencie, a pominięty przygotowania. Jeśli jest coś ważnego to wykorzystywana jest retrospekcja do pokazania np. jak Dracula dostał się na kontynent itp.
Oczywiście nie brakuje wątku miłosnego, ale ten akurat mnie ciekawi, bo młoda Pani chirurg może być zafascynowana istnieniem wampira i jego fizjologią.
Klimat jest faktycznie mroczny i powyższe opinie justin i wesker178 to potwierdzają, ale moim zdaniem klimat taki musi być, bo Dracula wiąże się z mrokiem i pewnego rodzaju złem demonicznym. Moim zdaniem i tak jest nieco wybielony Dracula.
Ogólnie trzeba obserwować ten serial, bo jeśli do 4-5 odcinka czymś więcej nie ujmie widzów, to może być niestety cancel...
<<

Jakub88

Nowy użytkownik

Posty: 7

Lokalizacja: Rzeszów

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 15 sty 2015, o 21:20

Odp: Dracula


Mam raczej mieszane uczucia co do tego serialu. Potrafi zadziwić i rozczarować jednocześnie.
<<

Piorycz

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Dexter

Postdodano 31 mar 2015, o 23:27

Odp: Dracula


Nuda, nuda, nuda. Spodziewałem się czegoś więcej. Widocznie wampiry już się przejadły...
<<

maggiee

Użytkownik

Posty: 17

Ulubiony serial:
Castle

Postdodano 1 kwi 2015, o 08:56

Odp: Dracula


Też mi raczej nie odpowiada,ale zobaczymy może się rozkręci ;)
<<

maciej291

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
Castle

Postdodano 1 kwi 2015, o 14:07

Odp: Dracula


Fajny :)
<<

esterahah

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Tychy

Ulubiony serial:
Chirurdzy

Postdodano 30 kwi 2015, o 11:56

Odp: Dracula


Mi się podoba ;)
<<

dawid2

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
pierwsza miłość

Postdodano 21 maja 2015, o 16:17

Odp: Dracula


jak dla mnie mało interesujący :)nie lubię takich filmów może dlatego :)
<<

MaminekzNS

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Nowy Sącz

Ulubiony serial:
Gra o tron, Przyjaciele

Postdodano 23 maja 2015, o 11:19

Odp: Dracula


Początek rewelacja ... później trochę gorzej - niestety.
<<

telemanniak

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 1 cze 2015, o 16:34

Re: Dracula


Pierwsze odcinki troszkę mi się dłużyły ale później jest już lepiej i ogląda się z przyjemnością.
pompa głębinowa przenieś się tutaj

 


  • Podobne tematy do Dracula
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.