Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dr Miranda Bailey » Pozostałe seriale dramatyczne » Grey's Anatomy • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 6 mar 2007, o 12:58

Dr Miranda Bailey

Murzynka w średnim wieku, twardo stąpająca po ziemi - w SGH ma pod opieką stażystów.
Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, o 13:35 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 29 cze 2007, o 00:02


właśnie to że twardo stąpa po ziemi sprawia ze ja lubie... fajna z niej kobieta... :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 lip 2007, o 14:37


Jej odzywki wymiatają :D
trust him... he's a doctor!
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 29 lip 2007, o 00:22


Uwielbiam ją jest świetna i wie jak trzymać stażystów króciutko :D Ale i tak najbardziej podobała mi się gdy była w ciąży a sam jej poród to dopiero był ubaw.Jest naprawdę pogodną postacią wnoszącą do serialu dużo humoru i zabawnych hasełek ;D

Obrazek
Ostatnio edytowano 29 lip 2007, o 00:22 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sie 2007, o 15:25


Świetna postać. Zawsze twarda i mająca swoje zdanie, ale w głębi siebie ma gdzieś ukryte uczucia ;) Najbardziej podobała mi się w pierwszym sezonie, kiedy nie pozwalała się budzić, a Izzie ciągle miała do niej sprawę :hihi:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 wrz 2007, o 04:06


Oj czasami jak coś powie to można się poskładać ze śmiechu. Jest bardzo ważną postacią w serialu. Dodaje dużo uroku.
We Are The World haiti
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 23 sie 2009, o 21:04

Re: Dr Miranda Bailey


Nie wyobrażam sobie serialu bez Bailey. Wzbudza większy respekt niż sam Chief, wszystko i wszystkich trzyma w ryzach, jest zarówno twarda i stanowcza jak i ciepła, wyrozumiała i matczyna a jej teksty wywołują u mnie na przemian śmiech i wzruszenie. Aczkolwiek ostatnimi czasy zaczęły mnie denerwować te jej płacze i wzruszenia w co drugim odcinku. Co za dużo to nie zdrowo. Wykreowano ją na silną kobietę i taka powinna pozostać do końca serialu a nie żeby z odcinka na odcinek robiła się coraz miękciejsza ;)
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 wrz 2009, o 14:29

Re: Dr Miranda Bailey


Jak byś nie zauważył, to urodziła dziecko i jej specjalizacji, wielu małych pacjentów będzie umierało, ja tam jej się nie dziwię w sumie.
We Are The World haiti
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 16 sty 2011, o 13:32

Odp: Dr Miranda Bailey


Bailey jest świetna! Chcę żeby była z tym całym Eli'm czy jak mu tam. swietny był odcinek jak ona i Teddy się upiły :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

greene

Nowy użytkownik

Posty: 4

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The Good Wife

Postdodano 8 gru 2014, o 10:38

Odp: Dr Miranda Bailey


Miranda jest rewelacyjna! Mała kobieta z ogromną osobowością, niesamowitym dystansem do siebie i ciekawym poczuciem humoru. Potrafi zmiażdżyć stażystów jaki nikt inny, a przy tym jest świetnym nauczycielem. Meredith Grey wychowała na świetnego chirurga ogólnego :)

 


  • Podobne tematy do Dr Miranda Bailey
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.