Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dr George O'Malley » Pozostałe seriale dramatyczne » Grey's Anatomy • seriale forumtv.pl

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 26 lis 2006, o 22:45

Dr George O'Malley

Musialam stworzyc o nim temat, bo go wprost uwielbiam :D Wiem, ze George to taka fajtlapa i w ogole, ale jest tak uroczy ze nie moge go nie uwielbiac :)
Ostatnio edytowano 5 wrz 2007, o 13:20 przez Sophia, łącznie edytowano 1 raz
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2006, o 22:50


George to mój ulubiony bohater :D
jest faktycznie fajtłapowayty, ale przy tym strasznie uroczy i kochany.
poza tym zawsze chciałam, że był z Izzie, a on jak na złośc kochał się w Mer, ale na szczęście zrezygnowali z tego wątku :P
Want your bad romance.
<<

misslost

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 2 gru 2006, o 23:06


Słabo pamiętam GA (przestałam oglądać, gdy Polsat mi to uniemożliwił ;)), ale z tego co pamiętam, George był moim ulubionym bohaterem. Uroczy taki właśnie :)
Gdy go widze, przypomina mi się Sam z LotR, nie wiedzieć czemu :hah: Choć chyba mają coś w sobie podobnego.
<<

Freya

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 18 kwi 2007, o 16:30


a ja już wolę Kareva niż Georga :) dla mnie ta fajtłapowatość nie ma w sobie nic z uroku :P wprawdzie nie przeszkadza mi jego postać, momentami jest całkiem zabawny, ale zdecydowanie nie jest to postać, którą bym uwielbiała ;)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 3 maja 2007, o 20:09


Tu sie zgadzam z Freyą:) Mnie tez to jego fajtłapstwo nie urzeka. Nie to,z e go nie lubie, ale czasami mnie denerwuje.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 cze 2007, o 23:51


On jest takim Hiro z Heroes... pozytywna i ciepła postacia serialu zjednującym sobie szereg fanów... :)
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 4 lip 2007, o 22:42


Wiem, ze George to taka fajtlapa i w ogole, ale jest tak uroczy ze nie moge go nie uwielbiac

jest faktycznie fajtłapowayty, ale przy tym strasznie uroczy i kochany.

I o to właśnie chodzi. Za to go lubie :D
Gdy go widze, przypomina mi się Sam z LotR, nie wiedzieć czemu

No chyba mają coś wspólnego :P
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Julia89

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 5 lip 2007, o 20:57


Przezabawna postać :what: Ja tak jak większość z Was też bardzo go lubię, a jego "fajtłapowatość" poprostu mnie urzeka :keep: Choć moim zdaniem to dość kiepski materiał na partnera :hihi: , to na przyjaciela rewelacyjny :)
Ostatnio edytowano 5 lip 2007, o 20:57 przez Julia89, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sie 2007, o 15:39


Uwielbiałam tę postać w pierwszym sezonie. Był najlepszy. Niestety stracił w moich oczach wszelki szacunek po akcji przespania się z Mer i zrobienia z tego jednego wielkiego dramatu. Zachowywał się jak niedojrzały nastolatek, który nie może dostać tego, czego chce, a jak już dostał, to mu coś nie pasuje. Mógł się nie pchać jej do łóżka, a nie potem odgrywać wielce obrażonego. Od tego czasu mnie zaczął poważnie denerwować i już go nie lubię. Zaczynał nabierać innego wyrazu, kiedy zaczął się jego wątek z Callie. Ona mogła go podbudować, bo to babka o silnym charakterze, a on niestety takiego nie posiada. Jednak on musiał ją zdradzić na boku z Izzie, co znów mnie do niego zniechęciło z każdej możliwej strony.
Ostatnio edytowano 4 sie 2007, o 02:48 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 1 paź 2007, o 21:43


tez go lubie ale czasem dla mnie jest taki 'ciotowaty'.. choc to chyba zbyt mocne slowo.. :/
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 paź 2007, o 21:48


Fajny jest. Podobała mi się akcja w pierwszym sezonie z kiłą... Jak załatwił oko Alexa. ;D
We Are The World haiti
<<

katada88

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 10 maja 2008, o 17:13

Re: Dr George O'Malley


Ja za nim nie przepadam, właśnie za to, że jest taką niedojdą życiową.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 maja 2008, o 02:31

Re: Dr George O'Malley


Teraz to i ja go nie znoszę. Od początku 3 sezonu po prostu mam ochotę go uderzyć. Za każdym razem jak jest szansa że go wywalą z serialu to się cieszę. ;p
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 11 maja 2008, o 11:54

Re: Dr George O'Malley


George mnie do tej pory wkurzał, ale na szczęście skończyli Gizzie i w odcinkach po strajkowych jest do zniesienia i nawet śmieszny a już nie tylko żałosny. :P
<<

e7ka

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 184

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 20 sty 2009, o 18:55

Re: Dr George O'Malley


Kocham go ,d najsłodsza ciapa na świecie (oczywiście oprócz Setha z OC, ale to inna kategoria fajtłap ;p )
Jest przeuroczy :D a ten odcinek z indykiem... no cudo :P

 


  • Podobne tematy do Dr George O'Malley
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.