Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Diabeł ubiera się u Prady (2006) » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Coś dla maniaków kina

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 maja 2007, o 22:44

Diabeł ubiera się u Prady (2006)

[center]Diabeł ubiera się u Prady (2006)[/center]

Gatunek: Dramat, Komedia

Andrea Sachs (Anne Hathaway) zostaje zatrudniona do najbardziej prestiżowego pisma o modzie – „Runway”. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to ze Andrea nie wie jak pisze się Gabbana i nie ma zielonego pojęcia o modzie. Jednak nie to jest najgorsze. Andy zaraz po przybyciu do redakcji widzi zamieszanie towarzyszące przybyciu szefowej. Diabeł w spódnicy czy też lodowa królowa, czyli Miranda Priestly (Meryl Streep), stylowa, władcza i przede wszystkim dobra w swoim fachu. Andy od samego początku widzi, że nie będzie łatwo a Miranda jest chyba najbardziej wymagającą szefową na świecie. Wkrótce dziewczyna pozna wszystkie tajniki w pracy „za którą milion innych dziewczyn mogłoby zabić” i przekona się, że nie kariera jest najważniejsza w życiu…
Diabeł ubiera się u Prady” to ekranizacja bestsellerowej powieści Lauren Weinberger o tym samym tytule. Nie czytałem, jednak po tym filmie nabrałem smaku na tę książkę i myślę, że niedługo przeczytam. Wracając do filmu, jak najbardziej polecam! Idźcie do kin czy wypożyczajcie na DVD, naprawdę warto obejrzeć.

Ocena 10/10!!!
We Are The World haiti
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2007, o 07:25


Jak ten film dostał od Ciebie na 10/10 to aż boje sie spytać jak oceniasz inne filmy :P Film w odniesieniu do całej kinematografii należałoby zjechać jako totalny gniot, pozbawiony porządnej fabuły! Ale jeśli ocenialibyśmy go w kategorii filmów 'łatwych, lekkich i przyjemnych' to ew. można powiedzieć, że nie jest najgorszy, ale do najlepszych też nie należy. W zasadzie jedyne cos mi sie podobało to rola Emily Blunt i tego niskiego kolesia, który grał styliste (nigdy nie pamiętam jego nazwiska :P) a reszta? Cukierkowy film o jakimś kopciuszku który wolał pozostać przy swoich wartościach :what:
Polecam na dni, w których jesteście chorzy i nie macie ochoty na porządny film :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 4 lip 2007, o 23:13


aja napisał(a):cukierkowy film o jakimś kopciuszku, który wolał pozostać przy swoich wartościach :what:


To prawda, niemniej jednak film mi się nawet podobał. Na pewno nie w skali 10/10. Ładny obrazek, taki kolorowy, lekki i z tradycyjnym przesłaniem, bez głębszych przemyśleń. Książki nie czytałam, dlatego się do niej nie odniosę, pewnie lepsza niż film, jak to z reguły bywa ;) Rola Mirandy przez cały film kojarzyła mi się z Cruellą De Mon ze 101 dalmatyńczyków ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 5 lip 2007, o 14:09


A mi się bardzo podobał, mimo że nie przepadam za taką kategorią filmów. Obejrzałam go dwa razy i za każdym razem tak samo mi się podobał. Ma coś w sobie. Jest lekki, przyjemny. Przy oglądaniu można się zrelaksować. No i muzyka nie najgorsza :).
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 lip 2007, o 15:56


a mi w filmie podobała się postać Mirandy, tylko na koniec filmu ją trochę zepsuli [i nie chodzi mi o to że poleciła później tą małą do redakcji jakiejś tam gazety, tylko że się uśmiechnęła jak wsiadła na koniec do samochodu] wyszło że niby jednak ma uczucia, a wolał bym żeby jednak można ją wziąć za wredną babe
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 lip 2007, o 19:51


Musiało byc Hollywoodzkie zakończenie... :razz: W książce było zupełnie inaczej i Andrea zmieszała ją totalnie z błotem jak były w Paryżu...równo ją opier**** na pokazie przy wszystkich. :evil:

Film mi się osobiście nie podobał...spłycona wersja książki...

Ale Meryl Streep zabójcza. :P
Ostatnio edytowano 5 lip 2007, o 19:53 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 5 lip 2007, o 20:24


chyba przeczytam tą książkę bo obecnie przechodzę przez etap wstrętu do książki, aż dziwne jak na mnie, mam sterte książek w domu a nie chce mi się ich tknąć :/
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 6 lip 2007, o 13:14


A mnie się właśnie podobało zakończenie, ten uśmiech Mirandy pod koniec, pokazuje, że nie zawsze ludzie są tacy za jakich ich uważamy. Każdy ma swoją dobrą stronę :).
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 6 lip 2007, o 20:04


No ale chodzi o to, że Miranda taka nie była...ale Amerykanie oczywiscie musieli pokazac: każdy jest dobry, wszystkim się układa i jesteśmy jedną wielką rodzina.. :?
<<

Ryan_90

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 203

Lokalizacja: MDZ

Postdodano 8 lip 2007, o 00:00


Ja tam książki nie czytałem =/
A sam film jak dla mnie to może nie taki typowo przeciętniak ale też poziom wcale nie wiele wyższy od przeciętnego.
Ja takie filmy określam zawsze mianem "filmu na piątkowy wieczór", gdy kończy się tydzień i najlepiej sobie obejrzeć coś na rozluznienie.
Obrazek
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 22 wrz 2007, o 09:37


Nie jest to super, extra ambitne dzieło, ale lubię do niego wracać. :)
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.

 


  • Podobne tematy do Diabeł ubiera się u Prady (2006)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kinomaniak



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.