Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dexter sezon 6! » Zakończone Seriale » Dexter • seriale forumtv.pl

Pozostałe sprawy związane z serialem

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2011, o 13:51

Odp: Dexter sezon 6!

<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 16 maja 2011, o 09:07

Odp: Dexter sezon 6!


Czyżby nowa panienka Dextera? To już będzie czwarta, o ile mnie pamięć nie myli. Muszę przyznać, że w dalszym ciągu bardzo sceptycznie podchodzę do kolejnego sezonu tego wspaniałego serialu. Niesmak po słabym finale poprzedniego sezonu nadal pozostał.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

mrcw

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 17 maja 2011, o 01:06

Re: Dexter sezon 6!


Nie rozumiem dlaczego był słaby finał? Bo nie zabili żadnego bliskiego dextera? Odeszła od niego Lumen, jednak nie mogła uporać się z istnieniem Mrocznego Pasażera. Po za tym Deb, przełamała się co do pojęcia niektórych rzeczy, na początku serialu na pewno nie wypuściła by pary morderców ;] teraz zaczęła patrzeć na to z innej perspektywy. Może w końcu Dex, przełamie się i stwierdzi że może powierzyć swój największy sekret siostrze ; ) było by miło.

Widziałem że ktoś wspominał że chciałby zobaczyć Dextera na krześle elektrycznym w finałowej scenie. Wydaje mi się że nie jest to motywem przewodnim filmu, więc do takiej sceny na pewno nie dojdzie (nie powinno bynajmniej), ponieważ to Harry od dzieciństwa powtarzał Dexowi że wszyscy mordercy tak kończą, wmawiał mu że nie będzie mógł prowadzić normalnego życia, był izolowany od świata i zostawał tylko i wyłącznie z Mrocznym, natomiast przez wszystkie sezony, Dex uczy się tak naprawdę jak powinno wyglądać jego życia, doświadcza coraz nowszych emocji, staje się człowiekiem.

Pozdrawiam.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 maja 2011, o 16:24

Odp: Dexter sezon 6!


Dlaczego finał 5. sezonu był słaby? Przeczytaj mój post w tym temacie.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 20 maja 2011, o 13:34

Re: Odp: Dexter sezon 6!


Bartezz napisał(a):Dlaczego finał 5. sezonu był słaby? Przeczytaj mój post w tym temacie.


Tak, dyskusja w tym temacie była żwawa, więc nie ma sensu dublować tematu i dyskutować o tym jeszcze tutaj.

P.S. Ciekaw jestem, czy mrcw założył konto specjalnie po to, aby wyrazić swoje zdumienie naszymi opiniami, czy też jest tego głębsze podłoże.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

mrcw

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 maja 2011, o 02:01

Re: Dexter sezon 6!


Bardzo dobre przekierowanie : ) pamiętajcie jednak Panowie i Panie, że to jest show biznes, nie mogą niestety zaprzestać na 5 sezonie, mając tyle fanów, dlatego wygląda to tak a nie inaczej i pewnie dalej będzie wyglądało.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 cze 2011, o 18:03

Odp: Dexter sezon 6!


Kolejny znakomity casting - Edward James Olmos zagra w kilku odcinkach.

W kilku odcinkach pojawi się również Billy Brown:
Spoiler:

------------------
Teaser
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 cze 2011, o 15:39

Odp: Dexter sezon 6!


Wiadomość od Dextera na 6 sezon :)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 lip 2011, o 21:53

Odp: Dexter sezon 6!


To samo zamieściłem w poprzednim poście :D

-------------

Kolejny teaser. Tym razem o wiele lepszy z klimatyczną muzyką. Polecam obejrzeć :) a prawdziwy trailer za najpewniej 22 lipca na panelu serialu podczas SDCC.
<<

Przemcio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Postdodano 28 sie 2011, o 13:27

Odp: Dexter sezon 6!


jeszcze chwila i wreszcie będzie przez wielu oczekiwany pierwszy odcinek... ja już się nie mogę doczekać. zobaczymy czy dorówna poprzednim sezonom..
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sie 2011, o 16:25

Odp: Dexter sezon 6!


Nie taka chwila, jeszcze trochę czasu zostało, ponad miesiąc do premiery. Szczerze powiedziawszy trochę się boję tego sezonu. Końcówka poprzedniego mnie rozczarowała, pozbyto się Lumen i nie dostaliśmy żadnego wielkiego cliffhangera. Owszem w tym sezonie może być ciągnięty wątek Debry poznającej prawdę o Dexterze, ale wg. za bardzo jest to już przeciągane. Do tego dojdą kolejne spięcia w policji. No i jeszcze główny wątek będzie miał jakiś związek z Bogiem, a ostatnio mam dość tego w serialach.

2 minutowe promo
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 12 wrz 2011, o 22:28

Odp: Dexter sezon 6!


Premiera kolejnego sezonu będzie miała miejsce w dniu 02.10.2011 r.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 wrz 2011, o 11:33

Odp: Dexter sezon 6!


Filmik przedstawiający gościnne występy w 6 sezonie, widzieliście? :D
http://www.youtube.com/watch?v=Bx6y8tpkZd4&feature=player_embedded
Komandor Adama, yeah! :P
Cieszę się z premiery 6 sezonu Dexa, ale chyba bardziej cieszę z premiery nowego "Homeland", który ma premierę przed/po Dexterze. :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 wrz 2011, o 12:38

Odp: Dexter sezon 6!


To tak jak i ja. Po ubiegłorocznym zawodzie jakoś tak z rezerwą podchodzę do nowego sezonu. Jednak mimo wszystko będę oglądał na bieżąco. A na Homeland też się napaliłem :) a jak ktoś zainteresowany to już pojawił się web rip.
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Dexter sezon 6!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.