Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Desmond Hume » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

magik

Przyjaciel forum

Posty: 273

Postdodano 29 lis 2006, o 16:14

Desmond Hume

Desmond jest Szkotem. Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Z jego własnych słów wiadomo, że studiował medycynę. Był tez żołnierzem. Z wojska został usunięty za czyny, które doprowadziły go do wojskowego więzienia. Można zgadywać jednak, że było to wynikiem działań ojca jego ukochanej, Penelopy Widmore, będącego właścicielem przedsiębiorstwa Widmore Corporation, zaangażowanego w projekty Hanso Foundation. Desmond, by pozyskać przychylność ojca Penny, postanawia wziąć udział w samotnych regatach dookoła świata organizowanych przez niego. W czasie regat rozbija się na Wyspie, na której znajdują się laboratoria DHARMA - inicjatywy badawczej związanej z Fundacją Hanso. Wraz z Kelvinem Joe Inmanem zostaje operatorem w bunkrze Łabędź. W dniu, w którym rozbija się samolot Oceanic 815, Desmond przypadkowo zabija Kevina i od tego momentu samotnie prowadzi misję bunkra Łabędź. Gdy dostają się do niego rozbitkowie, Desmond odpływa z wyspy wyremontowaną przez Kevina łodzią. Okazuję się jednak, że wyspy nie da się opuścić. Po ponad trzech tygodniach błądzenia po Oceanie Spokojnym Desmond wraca na wyspę, dołączając do grupy rozbitków. Jednym z pierwszych jego czynów po powrocie jest zniszczenie bunkra pod wpływem namowy Johna Locke.
<<

Juliett

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 13 lut 2007, o 20:24


Desmonda też bardzo lubię ;). Jest u mnie na drugim miejscu (zaraz po Sawyerze :)). Bardzo podoba mi się jego historia przedstawiona na końcu 2 sezonu. Dlatego mam nadzieję, że spotka się ze swoją ukochaną i będą szczęśliwi ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 24 mar 2007, o 02:30


Fajny facet.Dobrze że poznajemy go bliżej a w III sezonie jest wśród rozbitków i to jego dziwne zachowanie jest bomba.Z początku wydawał mi po prostu idiotyczny ale zmieniłam zdanie :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

HeroSHI

Postdodano 15 kwi 2007, o 22:06


Moga ulubiona postać ! :)

Na pewno jego zwiazek z ta blondyną bedzie miał duże znaczenie :] prawdopodonie to ona będzie starała się najbardziej aby odnaleźć rozbitków :)
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 kwi 2007, o 16:45


Moze w koncu odnajdzie sie z Penny :)
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 1 maja 2007, o 00:35


może sie o tym przekonamy w którymś sezonie..

a tak powaznie uwazam go za fajną postac serialu wniósł cos do derialu w 3 sezonie troche go odsiezyl i tak anprawde fajnie sie na niego patrzy w 3 sezonie jest jedna z ciekawszych postaci serialu...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 5 maja 2007, o 20:20


Tak, zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci:) Te jego wizje.
Plus uwielbiam jego akcent i sposób w jaki mowi brother ;)
<<

Bella

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 40

Lokalizacja: Odległa galaktyka

Postdodano 27 wrz 2007, o 14:43


Fajny gostek ;) Chociaż nie od razu go polubiłam, bo na początku był trochę dziwny (albo oryginalny :) jak kto woli), ale teraz jest jedną z moich ulubionych postaci.
Tak naprawdę życie zaczyna się po śmierci...
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 27 wrz 2007, o 17:24


Ma zarypiaszczy akcent :] Polubilem go od razu, jest sprytny pomysłowy i mad jasnowidzenia :]
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

RonidLanis

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 689

Lokalizacja: Warsaw City

Postdodano 27 wrz 2007, o 20:41


Po prostu Desmond Rules! Przez długi czas zastanawiałem się dlaczego do wszystkich (mężczyzn) mówi bracie, a tu niespodzianka i okazuje się, że Desmond wstąpił do klasztoru i tam właśnie tego się nauczył. Wiele w życiu Des przeszedł, ale to czyni jego postać jeszcze bardziej intrygującą.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:27


Bardzo fajna postać, choć na początku go nie lubiłem, z dalszymi odcinkami mi się spodobał. ;D
<<

anonim2

Postdodano 2 lut 2008, o 16:54

Re: Desmond


Bardzo go lubię, jedna z ulubionych postaci na wyspie.

Fajny się wydaje.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 16 lip 2009, o 16:12

Re:


Beti napisał(a):Tak, zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci:) Te jego wizje.
Plus uwielbiam jego akcent i sposób w jaki mowi brother ;)

Ha ha dokładnie, bardzo dobrze, że w 3 sezonie lepiej poznaliśmy Des'a :) wprowadził coś nowego do serialu
<<

Mojito

Użytkownik

Posty: 24

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 22 lis 2013, o 14:59

Odp: Desmond Hume


W porządku gość :) Ja tam go lubiłem ;p

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.