Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

Debata Tusk vs. Kaczyński » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Najnowsze informacje o tym co się dzieje w Polsce i na świecie

<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 13 paź 2007, o 13:48

Debata Tusk vs. Kaczyński

Jak oceniacie przebieg wczorajszej debaty. Kto waszym zdaniem wygrał,a kto skazał się na porażkę? Wpisujcie swoje opinie.
Obrazek
Już nie zawijam w sreberka...Teraz robię w centrali...

http://www.photoblog.pl/kac07 <--------my photoblog
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 paź 2007, o 15:34

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


Kaczor Donald wygrał, myślałem że to będzie gra do jednej bramki przez Kaczyńskiego ale Tusk zaskoczył mnie pozytywnie. :P
We Are The World haiti
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 13 paź 2007, o 17:55

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


No Donald wygrał ... a złodziej księżyca czasami nie wiedział co powiedzieć to powtarzał się ... poza tym uśmiałem się kiedy Kaczyński odpowiadał na poprzednie pytanie zamiast na bieżące zaczyna właściwą odpowiedź a prowadzący koniec czasu.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 paź 2007, o 00:20

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


Tusk wygrał, ale po raz kolejny stwierdzam, że takie debaty są bez sensu. Jeden coś mówi, czas mu się skończy potem riposta gdzie są zarzucane kłamstwa i koniec rozmowy i następne pytanie. Oni powinni między sobą dyskutować w miarę kulturalnie, a nie odpowiadać na pytania(przynajmniej nie cały czas).
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 paź 2007, o 12:33

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


Oni powinni między sobą dyskutować w miarę kulturalnie,

To chyba nie w Polsce ... jak by między sobą dyskutowali to by z tego nic nie było by by gadali cały czas na ten sam temat przez całą debatę i właściwie niewiele byś się dowiedział na pozostałe
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 14 paź 2007, o 14:16

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


nie jestem fanem Premiera Giertycha, ale moim zdaniem wygłosił jeden z celniejszych komentarzy tej debaty, mówiąc że lider PiSS'u ( :hah: ) zaprezentował sie jak "dziadziuś Jaruś"...
Obrazek
<<

tonej

Postdodano 16 paź 2007, o 18:47

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


ja bym powiedzial ze remis nikt mnie wielce niczym nie zaskoczyl myslalem ze lepiej sie spisza :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 paź 2007, o 02:03

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


Hmm , po kolejnej debacie pana Donalda jestem coraz bardziej przekonany o tym że jest nienormalny. :P Oczywiście wolę jego od braci i to co robił na debacie z Prezydentem Kwaśniewskim doprowadzało mnie do szału. Tamten chciał jakiejś ugody przeciw PiSowi, a Donald dalej atakował, ja wiem że o to chodzi w debatach, ale PiS trzeba zwalczać! ;D
We Are The World haiti
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 18 paź 2007, o 14:33

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


dla mnie zdecydowanie wygrał Tusk.

Kaczyński ma to do siebie, że nie odpowiada konkretnie i rzeczowo na dane pytanie.

mam nadzieję, że PiS przegra te wybory :cool:
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

pinkpower

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Postdodano 18 paź 2007, o 19:10

Re: Debata Tusk vs. Kaczyński


Ostatnie sondaże nie są dla pisowców zbyt optymistyczne. Czytając komentarze do artykułów na onecie wyraźnie widać, że tracą grunt pod nogami.
Obrazek

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Wiadomości z kraju i ze świata



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.