Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dean Winchester » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 26 lis 2006, o 16:57

Dean Winchester

Dean Winchester jest fikcyjną postacią serialu Supernatural (Nie z tego świata) graną przez Jensen'a Acklesa.Jest zupełnie inny niż jego brat Sam za wszelką cenę chce odnaleźć Demona który zabił ich Matke. Poluje potwory by wymazać tragiczne wspomnienie śmierci Matka Mary. Dean Urodził sie 24 Stycznia 1979 roku. Ma 27 lat. Zawsze ubiera sie w dżinsy, Czarną koszule , brązową skórzaną kurtke oraz srebrny pierścionek na prawej ręce.Zawsze ubiera sie na czarno oraz nosi amulet.Kocha swój samochód (czarnyy 4-ro drzwiowy Chevrolet Impala. Jest fanem muzyki rockowej włączając w to Led Zeppelin , Motörhead , AC/DC , Metallica , Black Sabbath , Blue Öyster Cult i Kansas.
Kiedy Dean miał 4 lata jego matka została zabita przez Demona w pokoju jest małego brata Sam'a. Dwadzieścia dwa lata później ten sam Demon Zabił dziewczyne jego brata Jessice Moore i wtedy razem z bratem wyruszyli zemścić sie na Demonie i odnaleźć Ojca
który po skontaktowaniu sie z nimi powierzył im do wykonania misje. W której bedą sie musieli zmierzyć z mistycznymi stworami.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2006, o 22:19


mój ulubiony bohater :D
nie dość, że przystojny, to jeszcze dowcipny i walczy w potworami *_*
ah...
ideał XD
Want your bad romance.
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 26 lis 2006, o 22:32


Jego teksty sa genialene!!! Polecam szczegolnie te 2 serii :D
<<

cookies_monster

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 98

Postdodano 29 lis 2006, o 21:02


Przystojniaczek ;D
Taki porywczy i energiczny, fajny kolo ;D
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2006, o 16:10


Dean jest najlepszy!!! przystojny i charakter ma świetny :D rzuca fajnymi tekstami i w ogóle podoba mi się jego sposób bycia :D
<<

jeon-ji

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 12 gru 2006, o 12:42


on jest the besttt :D oglądnęłam serial tylko ze względu na Jensena :P a jego postać - miodzio! :D
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 31 gru 2006, o 04:03


He He a podobno mężczyźni to wzrokowcy :]
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 3 sty 2007, o 01:09


Z policyjnej kartoteki:

Imię i nazwisko: Dean Winchester
Urodzony: 24 stycznia 1979r.
Data śmierci: 27 marca 2006r.
Miejsce urodzenia: Lawrence, Kansas
Miejsce śmierci: St. Louis, Missouri

Opis zewnętrzny:
Wzrost: 6 stóp i 4 cale
Waga: 175 funtów
Brązowe włosy, oczy zielone. Brak znaków szczególnych czy tatuaży.

Główny podejrzany w sprawie wielokrotnego zabójstwa w St. Louis.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 sty 2007, o 01:14


a ja bardzo go lubię za odcinek o tytule "Bloodlust" no i oczywiście za te jego teksty ]:->
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 3 sty 2007, o 18:22


zgadzam sie z bluevein, ja tez go uwielbiam i jest moim ulubionym bohaterem. Jest w nim cos pociagajacego ze kobiety na niego leca, ma cos w oczach i nie tylko.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 sty 2007, o 18:31


jedyne co mnie w nim drażni to to że to prawie zawsze on musi ratować sytuację :/ a za resztę to tak jak większość bardzo go lubię :)
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 9 sty 2007, o 13:28


Zgadzam się z poprzednikami, Dean jest najlepszy :cool: Jego teksty mnie powalają :hah: Bez wątpienia to mój ulubiony Bohater tego serialu
Ostatnio edytowano 9 sty 2007, o 13:31 przez wendigo, łącznie edytowano 1 raz
<<

frisky

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 7 kwi 2007, o 19:39


Dean jest najlepszy :cool: Przystojny, dowcipny (kocham te jego teksty :D ) Co to dużo mówić - ideał :D :x
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 29 kwi 2007, o 23:44


nie wykarze sie niczym oryginalnym jezeli napisze ze rowniez jestem pod wrazeniem aktora i roli przez niego kreowanej...

dodaje On i Jego rola "pazura" serialowi i stanowi idealne uzupelnienie z serialowym Bratem co ogolnie czyni serial fajnym :)
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 15 maja 2007, o 15:02


Nie wiem jak wy, ale ja już sobie nie wyobrazam serialu czy to bez Deana, czy bez Sammy'ego, wpadłam na amen i zaraziłam się Winchesterami *.*

Dean to ten 'ulubieńszy' brat, mogę siedzieć i patrzeć na niego (żeby nie skłamać) godzinami xD
Obrazek 4ever love *.*
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 sie 2007, o 22:48


jak bym miała mieć brata to tylko takiego jak Dean :D
<<

Lizbaeth Sofie

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 12 kwi 2009, o 21:08

Re: Dean Winchester


Dean? Dean?! Bossski Dean?! ach och eh...Cud miód i orzeszki czekoladowe! xD jego uśmiech..oc...jego oczy! ach! cicho...kobiety to wzrokowcy tak samo silni jak mężczyźni xD uwielbiam ten odcinek jak był duchem...och ach! xD Dobra...tyle ide sobie...xD
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 22 lip 2011, o 13:33

Odp: Dean Winchester

ja jakbym miala wybierac scene ktora najbardziej zapadla mi w pamiec z deanem to byloby the eye of the tiger z impalom :D
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Dean Winchester
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.