Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dean Winchester » Seriale sci-fi / fantasy » Supernatural • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2011, o 16:02

Odp: Dean Winchester

Tak, to było genialne. Albo jeszcze jak przestraszył się kota wyskakującego z szafki i ten jego krzyk xD
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 22 lip 2011, o 16:39

Odp: Dean Winchester


Ja uwielbiam ta scene z odcinka z serialami , jak Dean gada o tej kanapce xD , świetne to było.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 25 lip 2011, o 09:15

Odp: Dean Winchester


omg...odcinek wmktorym on sie zarazil ta choroba i tak sie bal..to w ogoel byl majstersztyk :D
a tego z kanapkom nie pamietam :L/ moze dlatego, ze srednio mi sie ten odcinek spodobal ;/ (pamietam tylko jak zdjal okulary niczym Horatio z CSI :D)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 lip 2011, o 13:23

Odp: Dean Winchester


Ja się dziwię, że nikt nie wspomniał o finale trzeciego sezonu -śmierci Deana i ten epicki moment jak wisi na łańcuchu w piekle. Jedna z największych niespodzianek serialu i zdecydowanie jeden z najbardziej zapadających momentów w pamięci.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 lip 2011, o 03:20

Odp: Dean Winchester


Scena na łańcuchach rzeczywiście była mocna. Tak samo jak scena wskrzeszenia Deana. - jego wygrzebywanie się z grobu po środku martwego lasu.
Poza tym postać Deana jest kopalnią tekstów-perełek. Ostatnio trafiłam na YouTube, na fragment odcinka z wróżkami, kiedy biedny Dean skarży się Sammy'emu, że mała, świecąca kobieta z sutkami go uderzyła xD
No i w 'Yellow Fever' (o ile dobrze pamiętam tytuł odcinka) zagrał po prostu genialnie. Taki mały, przestraszony Dean ;)
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 26 lip 2011, o 19:28

Odp: Dean Winchester


apropo deana - co sadzicie o tym jak zakonczyli ten wątek z Lisa? ja nienawidze kripke od tego odcinka :D Jak mogl sprawic ze go nie pamietaja? :P
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 26 lip 2011, o 19:44

Odp: Dean Winchester


Dla mnie związek Deana z Lisą był nieporozumieniem od początku :P , dlatego jakoś nie bardzo razi mnie to , ze wymazano im pamiec i prawdopodobnie mozemy ich juz nie ujrzeć w nastepnym sezonie.
Jednak aktorka grająca Lise bardzo mi sie podoba :) , to jednak jej gra juz niekoniecznie.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 lip 2011, o 21:57

Odp: Dean Winchester


apropo deana - co sadzicie o tym jak zakonczyli ten wątek z Lisa? ja nienawidze kripke od tego odcinka :D Jak mogl sprawic ze go nie pamietaja? :P


Czemu nienawidzisz Kripke? Od 6 sezonu możesz narzekać na Sere Gamble bo to ona jest główną producentką serialu i to od niej wszystko zależy, a nie od Kripke :)

Mi się to też nie podobało. Ja jestem w ogóle przeciwnikiem wymazywania pamięci bohaterom bo to najłatwiejszy sposób na wychodzenie z trudnej sytuacji. Zamiast inteligentnie to rozwiązać postanowiono po prostu wymazać im pamięć. Jednak mam nadzieje, że to tylko tymczasowe. Za duży potencjał jest w wątku Dean jako głowa rodziny żeby się od tak go pozbyć.

A Cindy Sampson rzeczywiście fajna jest :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 26 lip 2011, o 22:19

Odp: Dean Winchester


Co do Deana i rodziny to ma mieszane uczucia. Wiem, że jego przeszłość zawsze będzie za nim podążać i zawsze będzie łowcą, więc zbudowanie związku na kłamstwie nie ma sensu, bo prędzej czy później to się wyda. Poza tym nie mogę sobie wyobrazić jakby to miało wyglądać - Dean w domu z rodzinką zamiast w Impali na łowach. Pokazano nam to i szczerze mówiąc nie bardzo mi się to podobało. Myślę, że Dean byłby świetnym tatą i jednak warto byłoby rozwinąć serial w którym momencie w tą stronę. Ale według mnie Dean zakładający swoją własną rodzinę, to koniec braci jako pary łowców, więc może taki wątek byłby i dobry ale jako zakończenie serialu.
I przyznaję, że wymazanie pamięci było pójściem po najlżejszej linii oporu. Wszystko się rozwiązało w 5 minut, Dean znów popłakał i wszystko ruszyło po staremu. Trochę twórcy olali sprawę jakby dobili to na odczep-się. Mam nadzieję, że podobny wątek się w serialu nie powtórzy jeśli nie będzie koniecznie potrzebny, bo to tylko marnowanie potencjału.
<<

patrynia

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
supernatural, fringe

gadu:
1016637

Postdodano 27 lip 2011, o 09:29

Odp: Dean Winchester


No w tym sezonie ma wrocic
Spoiler:
Chociaz serce mi pęka, że tak sie skonczyl wątek lisy i bena to od kiedy oni sie pojawili to nie byl juz ten sam puszczalski dean ;p a sam mi do tej roli nie pasuje ;p tesknie za tymi starymi bracmi keidy tak dobrze bylo widac pomiedzy nimi roznice ;)
"kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jak gdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku"

Obrazek
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 27 gru 2014, o 13:29

Odp: Dean Winchester


Dean to prawdziwy facet :P obiekt westchnień płci pięknej i wzór do naśladowania ;p hehe
W ogóle Jego styl ubierania się jest fajny, chociaż wydaje mi się, że czasami za duże rozmiarowo kurtki ubiera, ale i tak lepiej jakby w rurkach wyszedł i walczył z demonami :D
<<

Ada Kosmetyki

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Hannibal

Postdodano 27 kwi 2015, o 01:13

Odp: Dean Winchester


Dean jest jak dobre wino, z każdym sezonem coraz lepszy ;)
Kremy i kosmetyki - Tylko najciekawsze kosmetyki, kremy i serum. Zapraszam do przeczytania moich testów i opinii.
<<

adelfina

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: mazowieckie

Postdodano 4 maja 2015, o 18:18

Re: Odp: Dean Winchester


torrent napisał(a):Dean to prawdziwy facet :P obiekt westchnień płci pięknej i wzór do naśladowania ;p hehe
W ogóle Jego styl ubierania się jest fajny, chociaż wydaje mi się, że czasami za duże rozmiarowo kurtki ubiera, ale i tak lepiej jakby w rurkach wyszedł i walczył z demonami :D

Dean w rurkach - na samą myśl o tym dostałam ataku śmiechu :D
<<

aloiz

Użytkownik

Posty: 10

Ulubiony serial:
mcGyver

Postdodano 13 lis 2016, o 21:30

Odp: Dean Winchester


W sumie najbardziej wyrazista postać serialu, co może doprowadzić do tego, że aktor nie znajdzie innych ról po zakończeniu serialu.
Dobra najtańsza chwilówka bez zbędnych formalności.
<<

MarKulig

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
Suits

gadu:
54964899

Postdodano 29 sty 2017, o 17:49

Odp: Dean Winchester


Idealnie odgrywa swoją rolę chłopaka z Kansas :)
Firma z siedzibą we Wrocławiu, serwis AGD Wrocław o najwyższej jakości usług
http://domex-serwis.pl/
<<

wesner

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Wroclaw

Ulubiony serial:
The Walking Dead

gadu:
23532

Postdodano 5 kwi 2017, o 08:28

Odp: Dean Winchester


  Kod:
Idealnie odgrywa swoją rolę chłopaka z Kansas :)


Też tak uważam, a nawet lepiej niż "Idealnie" - Po prostu wspaniale
Tanie naprawy sprzętów AGD w Wrocławiu serwis zmywarek wrocław
<<

kazik654

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 8 lip 2017, o 07:02

Odp: Dean Winchester


super to wszystko było
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do Dean Winchester
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.