Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dead Like Me » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 15 cze 2007, o 10:50

Dead Like Me

Chyba jeszcze nie było na forum nic o tym serialu, dlatego chciałabym go goraco polecić. Jak dla mnie nie mozna go z niczym porównać, przynajmniej tak na pierwszy rzut oka. Klimat jest komediowy, choc jest kilka poważniejszych wątków.
Cóż mogę napisać, może kilka słów o akcji. Zaczyna się od śmierci głównej bohaterki, 18 letniej dziewczyny, która rzuciła studia i rozpoczęła pracę Happy Time, cały zaś serial poświęcony jest jej życiu po śmierci, jako Nieumarłej i nowej pracy Żniwiarza. Georgia mimo iż zbiera dusze przed śmiercią, nie ma żadnych nadnaturalnych mocy, musi albo "okradać" zwłoki lub pracować żeby "przeżyć". Jako Milly zatrudnia się więc znów w Happy Time gdzie znów musi użerać się ze swoją dawną szefową.
Jestem dopiero na 7 odcinku, więc na razie nic więcej nie potrafie napisać, ale szczerze polecam ten serial :)

podaję link do strony serialu:
http://www.deadlikeme.tv/episode.php
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 13 lip 2007, o 20:16


Ja obejrzałam obydwa sezony ( wciąż ubolewam nad tym, ze serial zszedł z anteny i były tylko dwa krótkie sezony) i uważam, ze serial bardzo dobry.:) Fajne, ironiczne poczucie humory a przy tym poruszajace tak powazne zagadnienia jak zycie i smierc. Super serial.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 lip 2007, o 20:23


Dead Like Me to był dopiero serial :P Serial miał bardzo specyficzny humor, wspaniałych bohaterów [Mason *_*] i jak Beti napisała poruszał ważne tematy :D
Jeśli chodzi o ilość sezonów to też żałuję, że były tylko dwa, ale za to jakie *_* serial odszedł z honorem :D
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 lip 2007, o 23:07


A słyszeliście, że będzie film Dead Like Me z tymi samymi aktorami, co w serialu?:) Oprócz niesttey tego, co grał Rubiego. Film ma wyjśc jakoś w przyszłym roku, bo dopiero zaczęli nad nim pracować. A ta dziewczyna, co grała George napisała na swoim blogu, ze istnieje podobieństwo, że jeżeli film będzie sukcesem to serial powróci na antenę. YAY!:) Super by było, ale sam juz film to fajnie.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 lip 2007, o 23:48


Mason na dużym ekranie? jak to wszystko wypali, to muszę to zobaczyć :D!
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 28 lip 2007, o 13:10


Ah Mason, Mason, Mason....:))))
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 15 wrz 2007, o 14:53


Wlasnie jestem po pilocie. Nie moge wiele powiedziec, ale w jakims stopniu mnie zainteresowal. Polecila mi go moja kumpela, ktorej pierwszy odcinek nie przypadl do gustu ale za to pozniej bardzo szybko pochlonela te dwa sezony.
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 wrz 2007, o 20:22


Juz jestem po pierwszym sezonie i wedlug mnie serial jest perelką wsrod innych seriali. Czeka mnie druga seria i niestety to wszystko. Polecam wszystkim :)
trust him... he's a doctor!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:42


Tak, to zdecydowanie perełka.:) Kablowe seriale z reguły czymś się wyrózniają.
Dlatego też cieszy mnie, ze jest możliwość by DLM wróciło na antenę. ;D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 wrz 2007, o 20:56


Beti napisał(a):Dlatego też cieszy mnie, ze jest możliwość by DLM wróciło na antenę. ;D


To jest wogóle jakaś szansa, że powstanie 3 sezon?
trust him... he's a doctor!
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 25 wrz 2007, o 22:27


W przyszłym roku robią film Dead Like Me, z tą samą obsadą (tylko Ruby bedzie grany przez kogoś innego) i ta aktorka, co gra George pisała na swojej myspace, ze jeśli film odniesie sukces to DLM może wrócić do TV, następny sezon. Akurat to jest taki serial, ze z tym nie byłoby problemu.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 wrz 2007, o 14:14


Ale fajnie ^.^ DLM ma dużym ekranie <33
Want your bad romance.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 26 wrz 2007, o 15:58


Ja też nie moge się doczekać:D :cool: na pewno będzie super:)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 lip 2008, o 16:17

Re: Dead Like Me


obejrzałam sobie parę dni temu pilota, bo narazie nie miałam czasu na więcej.. zapowiada się fajnie :) "toaletowa dziewczyna" :D
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 7 wrz 2009, o 00:21

Re: Dead Like Me


Nie wiem, jakim cudem wcześniej na to nie trafiłam :) Jestem oczarowana do granic możliwości :D Kocham Masona. Kocham ich wszystkich.

I generalnie wg mnie w stylu Reapera :P Tylko zacniejsze :)
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 kwi 2011, o 18:06

Odp: Dead Like Me


Obejrzałem pilota. Całkiem pozytywnie jestem nastawiony. Postacie fajnie, kilka dobrych akcji, niezły klimat. Czegoś jednak zabrakło. 8.5/10

I uwielbiam Calluma Bluma, więc to kolejny plus. ^ ^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 25 lip 2012, o 15:00

Odp: Dead Like Me


W koncu zaczalem ogladac. Szczerze mowiac liczylem na inny klimat ;) Ale nie jest zle, zaciekawilo mi wiec bede ogladal dalej ;)
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 17 sie 2012, o 11:53

Odp: Dead Like Me

Kurde jestem na 10 odcinku i dosc mozolnie mi to idzie... Nie ogladam tego ze szczegolna przyjemnoscia i zaciekawieniem... Chyba mialem za duze oczekiwania. Nie wiem co robic dalej, ogladac czy porzucic?
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Dead Like Me
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.