Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Dark Blue » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 cze 2009, o 18:47

Dark Blue

McDermott stars as Carter Shaw, the head of a crack undercover team of police officers who are so covert, many of their own colleagues don't even know they are involved. Shaw is a deeply wounded character, having lost his wife and much of his former life as he struggles to bring down bad guys through complex undercover assignments. His team includes a recently married cop (Hardwick) who struggles with personal relationships he has developed while undercover; a shoot-from-the-hip officer (Marshall-Green) whose activities make fellow team members wonder if he has gone over to the bad side; and a green patrol cop brought in because of her excellent skill in lying and a shady past (Aycox).
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 cze 2009, o 16:21

Re: Dark Blue


Premiera: 15.07.2009r.

Jako, że to serial stacji TNT, zobaczę pilota.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 sie 2009, o 20:13

Re: Dark Blue


Muszę powiedzieć, że serial do mnie nie przemówił (pilot). W sumie nie wiem dlaczego, ale po prostu serial mnie nie wciągnął.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 sie 2009, o 23:17

Re: Dark Blue


A mi się podoba :) Obejrzałem cztery odcinki i jestem niemal pewny że skończę sezon. Podoba mi się przede wszystkim klimat - brudny i bezkompromisowy. Gliniarze działają pod przykrywka na granicy prawa lub poza. Brakuje mi tylko jakiś głównych wątków, ale i tak jest dobrze. Polecam.
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 22 wrz 2009, o 19:15

Re: Dark Blue


NAJLEPSZY SERIAL ze wszystkich które są na ten moment!
Zupełny HIT. Super akcje,fabuła i kamuflaże:) extra gra aktorska !! MIÓD!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 wrz 2009, o 19:42

Re: Dark Blue


Obejrzałem jak na razie sześć odcinków i jestem pod wrażeniem. "Dark Blue" to bardzo dobry serial, świetni bohaterowie, dużo się dzieje, jest mnóstwo zwrotów akcji i świetnie przedstawione życie agentów pracujących "pod przykrywką". Z pewnością obejrzę serial do końca. Mam nadzieję, że dostanie drugi sezon. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 paź 2009, o 18:58

Re: Dark Blue


Od 7 października AXN będzie puszczał serial pod nazwą Gra pozorów.
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 12 paź 2009, o 00:28

Re: Dark Blue


Póki co obejrzałem pierwsze 2 odcinki i muszę przyznać że serial mnie wciągnął. Poważny, mroczny, świetne postaci, odpowiednio dobrani aktorzy, napięcie i akcja. Czego chcieć więcej? Jedyne co to mam nadzieję na jakieś wątki poboczne, coś jak w Housie, niby każdy odcinek inna sprawa, ale wątki bohaterów się ciągną. Jeśli tak będzie wyglądała reszta odcinków to naprawdę mamy do czynienia z rewelacyjnym serialem.

W każdym razie oglądam dalej :-)
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 gru 2009, o 19:27

Odp: Dark Blue

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 26 gru 2009, o 17:26

Odp: Dark Blue


Koleżanka mnie namawia, żebym go obejrzała, bo przystojniak z Traveler tam gra. xD Polecacie?
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 lut 2010, o 16:00

Re: Odp: Dark Blue


Paulina napisał(a):Koleżanka mnie namawia, żebym go obejrzała, bo przystojniak z Traveler tam gra. xD Polecacie?

Jak najbardziej polecam. ;P Świetny serial, ciekawi bohaterowie i bardzo dobre historie, sprawy do rozwikłania, poza tym mroczny i brudny klimat.
Cieszy mnie bardzo to, że Dark Blue dostał drugi sezon i będzie można zobaczyć znowu 10 odcinków wypakowanych akcją i interesującymi sprawami.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 sie 2010, o 17:50

Odp: Dark Blue


I czas zacząć 2 sezon! Dzięki świetnym napisom Yungara właśnie obejrzałem 1 odcinek. :P
Było bardzo dobrze, ciekawa sprawa, kilka zwrotów akcji i pojawiła się Tricia Helfer, która zostanie chyba na trochę. :D
Odcinek jak najbardziej na plus, czekam na kolejne.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 sie 2010, o 22:07

Odp: Dark Blue


Tricia Helfer świetnie wyglądała w tych tatuażach :) Ciekawe jak się rozwinie jej wątek.
Premiera 2 sezonu też mi się podobała, ale mam nadzieje że będzie jakiś większy wątek rozpisany na kilka odcinków w tym sezonie.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 sie 2010, o 20:14

Odp: Dark Blue


Wczoraj obejrzałem 3 odcinek i muszę powiedzieć, że serial idzie w bardzo dobrym kierunku. Pojawił jakiś wątek główny (dopadnięcie Garzy), poza tym do zespołu póki co dołączyła postać Trici Helfer (z czego bardzo się cieszę) i myślę, że trochę zagrzeje miejsce w serialu, do tego podobał mi się wątek Deana z Marią, oby tylko jeszcze się pojawiła.

________________________________________________________________

Po 5 odcinku i nadal jest świetnie! :P Tricia Helfer wniosła dużo dobrego do serialu.
Ty rozstał się z Mellisą, szkoda, że to nie było pokazane, tylko zostaliśmy o tym poinformowani.
Ciekawe, co Ty robił podczas tej obserwacji i kogo poznał, czy rzeczywiście jakaś dziewczyna?
Carter i Alex tworzą fajną parę, mam nadzieję, że będzie trwać jak najdłużej. :D
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 9 wrz 2010, o 07:38

Odp: Dark Blue


A mi się jakoś 2 sezon nie podoba, 1 był może i o niczym, ale miał klimat, teraz się za bardzo zrobiło o "związku" Cartera i Alex...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 wrz 2010, o 10:51

Odp: Dark Blue


Ja jestem po 5 odcinkach drugiego sezonu i mogę powiedzieć, że jest inaczej. Pierwszy sezon miał o wiele cięższy klimat, a tutaj co odcinek jest się z czego pośmiać. Postawiono też Cartera na pierwszy plan i mało teraz Ty'a i Jamie. Podoba mi się za to Alex :) Obejrzę sezon do końca, ale chyba bardziej mi się podobał pierwszy.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 paź 2010, o 17:17

Odp: Dark Blue


Cały drugi sezon za mną! :D
W porównaniu do pierwszego chyba jednak był trochę gorszy. Ale może dlatego, że ten bardziej skupiał się na bohaterach i na Carterze.
Tricia wniosła dużo do serialu, stanowi fajną parę z Carterem i powinna pojawić się w 3 sezonie (jeśli takowy będzie, a mama nadzieję, że tak).
Sprawa braci Perry w dwuodcinkowym finale była świetna, było parę fajnych zwrotów akcji. Poza tym pojawił się aktor, który gra Ryana w "Castle" jako Nick. :D
Między Deanem a Jaimie też coś się dzieje. :P U Ty'a się trochę działo, najpierw podpisał papiery rozwodowe, a w odcinku wcześniej jego dziewczyna Eva wylądowała w więzieniu.
Drugi sezon zaliczam jak najbardziej na plus i czekam na jakieś wieści na temat trzeciej serii.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 lis 2010, o 20:48

Odp: Dark Blue

Niestety zła wiadomość - serial został anulowany

Ja przyznam szczerze nie będę za nim płakał. Oczywiście oglądało się go całkiem dobrze, ale 2 seria byłą gorsza od pierwszej. Zmieniony został klimat, zrobiło się bardziej komediowo i jakoś brakowało poważniejszych wątków. Jedynie Trici Helfer będzie mi szkoda :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do Dark Blue
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.