Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

Daenerys Targaryen » TOP 5 » Game of Thrones • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 6 lis 2012, o 23:44

Daenerys Targaryen

Daenerys Targaryen jest córką króla Aerysa II , jedną z ostatnich z rodu Targaryen.

Obrazek

Co sądzicie o tej postaci?
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 7 lis 2012, o 00:28

Odp: Daenerys Targaryen


Zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Uwielbiam ją od pierwszej chwili kiedy ją zobaczyłam na ekranie, jej związek z Khalem był świetny. No i jest to niesamowicie silna postać - przeszła bardzo dużo a mimo to dalej idzie za swoim, odzyskać tron, prowadzi swoich ludzi, trenuje smoki. Świetna aktorka do tej roli i genialna charakteryzacja.
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 7 lis 2012, o 12:11

Odp: Daenerys Targaryen


Zgadzam się z Tobą. Daenerys to również moja ulubiona postać, chociaż nie było tak od początku. Z czasem zaczęłam ją coraz bardziej lubić. Nie żebym nie lubiła jej wcześniej..po prostu była dla mnie neutralna.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 9 lis 2012, o 19:27

Odp: Daenerys Targaryen


Nudna postać z momentami :) Sorry, ale nie mogę się z wami zgodzić. W książce jak w serialu jest mało ciekawa. Dobrze, że sceny z nią ratują smoki oraz piękne krajobrazy Maroka. Najbardziej czekam aż jej losy powiążą z kimś z Westeros bo jej postać jest strasznie na uboczu.
<<

boffi24

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Gra o tron

Postdodano 13 lis 2012, o 15:25

Odp: Daenerys Targaryen


Może celowo jest na razie na uboczu? Ja bardzo lubię tę postać - zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Bardzo podoba mi się motyw jej przemiany, w filmie zaznaczony subtelnie, ale jednak dostrzegalnie: na początku pokorna i zastraszona dziewczyna, pod wpływem kolejnych wydarzeń zdaje się harda i dumna, a jednocześnie pozostaje wciąż ludzka. Właśnie to moim zdaniem czyni ją jak do tej pory najlepszą kandydatką do objęcia tronu.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 lis 2012, o 17:16

Odp: Daenerys Targaryen


Na pewno celowo jest na uboczu, ale to irytuje. Głównie postacie z Westeros tylko o niej wspominają (Tyrion) lub nie mają pojęcia o jej istnieniu (Jon). Jej przygoda jest jakby odrębna od reszty wydarzeń i w tym tempie pokazanie akcji Dany Westeros zacznie odbijać za jakieś 3-4 sezony. Co do przemiany to się zgodzę - widać że ta postać ewoluuję i z tej niewinnej dziewczynki, która została sprzedana Khalowi może się stać wielką królową. Jednak nadal zachowuje się dziecinnie i nie zdaje sobie w pełni sprawy z otaczającego ją świata. Z głównej obsady ta postać jest najnudniejsza i o wiele lepiej ogląda mi się przygody Sansy.
<<

jdhsfsh

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 20 wrz 2013, o 20:32

Odp: Daenerys Targaryen


Naprawdę szczerze jej kibicuję, tak naprawdę jedyna postać, która ma jakiś sensowny program polityczny:)
By ocenić jakość strony internetowej http://bestnetsolution.pl, na ogół wystarczy krótkie, kilkusekundowe spojrzenie. Dlatego też powierzając projektowanie stron naszej firmy, warto wziąć pod uwagę szereg różnych czynników.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 wrz 2013, o 22:41

Odp: Daenerys Targaryen


Dany i program polityczny? Przecież to jest dziecko we mgle. Jej program polityczny "równość i braterstwo!" "stop niewolnictwu" i "chcę odzyskać to co mi się prawnie należy". Zero rozeznania w świecie, ufna jak dziecko i polega głównie na doradcach. Czasem zrobi coś sama, ale działa impulsywnie i nie ma planu. Cała Dany więc proszę mi nie mówić, że ma sensowny program polityczny ;)
<<

petillante37

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 1 paź 2013, o 20:48

Odp: Daenerys Targaryen


W polityce liczą się efekty, a więc Dany wygrywa na tym polu. Jest inteligentna i cierpliwa, i czymże jest plan zniesienia niewolnictwa, jeśli nie programem politycznym?
Pozycjonuj i dbaj o wsparcie firmy. Dzisiaj bez pozycjonowania http://pozycjonerstron.pl funkcjonować się nie da. Dobrej klasy pozycjonowanie jest królem obecnego rynku wirtualnego. O tym nie wolno zapominać. Trzeba się tym zająć i zadbać o to. 
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 paź 2013, o 22:20

Odp: Daenerys Targaryen


To nie jest plan, to jest cel. Plan jest drobiazgowo rozpisany, przed jego wykonaniem zna się wszystkie plusy i minusy, a Dany idzie na żywioł. Widzę cierpiących więc ich uratuje. Nie patrzy na nic innego. Jest idealistką, która chcę zmieniać świat, a nie zna jego prawdziwej natury i nie patrzy perspektywicznie.
<<

Morgana88

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
breaking bad

Postdodano 14 paź 2013, o 15:17

Odp: Daenerys Targaryen


Mimo wszystko los jest przewrotny i lubi nagradzać ludzi działających bez planu :) Myślę, że Martin przewidział specjalną rolę dla Dany i zamiesza ona w Westeros oj zamiesza :)
<<

cocinelle35

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 31 paź 2013, o 12:03

Odp: Daenerys Targaryen


Byłoby świetnie, bo Dany w jakiś sposób jest pozytywną postacią
<<

Grunt88

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 18 lis 2013, o 15:45

Odp: Daenerys Targaryen


W jakiś sposób to i Jaime Lannister jest pozytywną postacią :) Jak to u Martina - nikt nie jest czarnobiały. Dany jeszcze pokaże swoją mroczną stronę
<<

dawidnowacki

Nowy użytkownik

Posty: 5

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 16 gru 2013, o 15:49

Odp: Daenerys Targaryen


Mam nadzieję, że pokaze mroczną stronę :)
W dzisiejszych czasach Internet jest bardzo ważnym narzędziem wszelkiego biznesu. Aby przyciągnąć do niego klientów trzeba zadbać o pozycjonowanie stron www.eyedesign.com.pl/pozycjonowanie . Zajmuje się tym dział marketingu, przynosi to ogromne korzyści przedsiębiorcom i ich biznesom.
<<

kubabaryczka

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
House M.D.

Postdodano 13 lut 2015, o 15:55

Odp: Daenerys Targaryen


Ja ją bardzo lubię, ale jest w niej coś dziwnego. Tak jakby nie do końca było wiadomo co jej się w głowie roi :D I czy aby na pewno jest taka dobra, za jaką chce uchodzić.
Ale jej smoki są mega spoko :D
<<

osaka

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Łódź

Ulubiony serial:
Gra o Tron, Dexter

Postdodano 17 lut 2015, o 13:01

Re: Odp: Daenerys Targaryen


kubabaryczka napisał(a):Ja ją bardzo lubię, ale jest w niej coś dziwnego. Tak jakby nie do końca było wiadomo co jej się w głowie roi :D I czy aby na pewno jest taka dobra, za jaką chce uchodzić.
Ale jej smoki są mega spoko :D


Zgadzam się z Tobą. Choć też czasem wkurza mnie jej gra.

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Bohaterowie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.