Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

CSI: Las Vegas » Nasze seriale • seriale forumtv.pl

Nowe seriale, opinie, recenzje użytkowników. Co się dzieje w świecie seriali dowiesz się tutaj :-)

Opiekunowie: Ekspert, Znawca

<<

koteczka202

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Las Vegas

Postdodano 8 maja 2007, o 13:27

CSI: Las Vegas

Obrazek

Serial przedstawia pracę detektywów działu policji zajmujących się badaniem miejsca zbrodni. Pracownicy tego działu używają najnowszych naukowo-technicznych metod, aby bez problemu rozwikłać najtrudniejsze łamigłówki. Scenariusz serialu powstał na podstawie autentycznych materiałów dowodowych i raportów sporządzonych przez organy ścigania na miejscu zbrodni.


Mnie bardzo zaciekawił ten film
Ostatnio edytowano 8 maja 2007, o 13:30 przez koteczka202, łącznie edytowano 1 raz
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 9 cze 2007, o 08:52


Uwielbiam ten serial. Lubię Grissoma i jego ludzi. Podobają mi się też jego "klony": CSI:miami i NY
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 cze 2007, o 23:54


Stałam się totalną maniaczką całej serii CSI :P Oglądam dosłownie każdy odcinek jaki leci na AXN
nie zależnie czy to jest Las Vegas Miami czy Nowy Jork.Po prostu uwielbiam te seriale :D
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

marchewa

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Z miasta

Postdodano 15 cze 2007, o 19:48


Ja też uwielbiam kryminalne zagadki a zwłaszcza las vegas, miami czy nowy jork. Ale chyba moim faworytem to są miami a to dla tego że są fajni aktorzy :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 cze 2007, o 01:46


marchewa, masz 25 lat? :P

Właśnie kończę 1 sezon a dwa następne mam już na płytkach. :D Pozostał mi tylko odcinek 23, ale już się mogę domyślać co w nim będzie... Serial podoba mi się strasznie! ;D
We Are The World haiti
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 19 cze 2007, o 11:35


Wg mnie najlepszy jest pierwowzór czyli Las Vegas...w Miami za bardzo korzystają z nowoczesnej technologii i brak jest takiej drogi dedukcji i przemyśleń jak to jest w LV, a NY mi się jakoś tak w ogóle nie podoba, nie wiem czemu...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 29 cze 2007, o 01:18


No więc podoba mi się najbardziej oczywiście LV, mimo że NY i Miami oglądałem zaledwie pare odcinków, to już wiem że to jest najlepsza seria... Najlepszym wątkim popisali się już w pierwszym sezonie, sprawa samobójstw w wannie. Jestem dopiero po 2 sezonach, a gdy dojdę dalej to coś dopiszę. ;D
We Are The World haiti
<<

Julia89

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 20 lip 2007, o 15:59


Bardzo fajny serial ;) LV chyba lubię najbardziej, może dlatego, że oglądałam je jako pierwsze, a poza tym trochę mi przypominają "Z archiwum X", które kiedyś uwielbiałam. Miami też jest bardzo interesujące, pewnei dlatego, że dość mocno różni się od pozostałych dwóch "części". NY jakoś najmniej mi się podoba...
<<

icesee

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Lawrence,Kansas

Postdodano 22 lip 2007, o 01:08


mi tez najbardziej podoba sie L.V. bo Grissom jest geniuszem:] Poza tym bardzo lubie Grega i Warricka a reszte tez lubie. A w miami i n.y. lubie tylko pojedyncze postacie. Ogladam juz 3 sezon po kolei a poza tym ogladam 4 na tvp2 i 7 na axn
You know the world can see us,in a way that's different than who we are.
<<

evela650

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 8 wrz 2007, o 19:08


mi tez najbardziej podobaja sie kryminalne zagadki LAS VEGAS. tylko szkoda ze sa tak pozno.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 wrz 2007, o 20:01


Od czego masz nasze forum i dział Odcinki do pobrania. Pobieraj! :D
We Are The World haiti
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:45


Potwierdziły się plotki o odejściu Jorjii Fox z popularnego serialu kryminalnego "Kryminalne zagadki Las Vegas".

Aktorce skończyła się właśnie umowa i wszystko wskazuje na to, że nie doszła z producentami do zgody co do warunków nowego kontraktu. Jeśli nic się nie wydarzy w najbliższych tygodniach, jej postać zniknie z serialu w listopadzie tego roku.


O możliwości odejścia Fox z serialu zaczęto głośno mówić w sierpniu, kiedy producenci ogłosili, iż w serialu pojawi się nowa kobieca postać, grana przez Jessicę Lucas. Jednak wtedy wszystkie strony zaprzeczały jakoby Lucas zastąpić Fox.

(filmweb.pl)
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

poziomka-86

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 19 paź 2007, o 16:31

Re: Crime Scene Investigation Las Vegas


jeden z moich ulubionych seriali do innych części CSI jakoś nie mogę się przekonać może po prostu nazbyt lubię tą ekipę i nie potrafię jej "zdradzić" z inną. A zresztą w żadnej innej nie ma Grega;). Szkoda tylko, że w Polsce CSi leci w tak fatalnej porze, no ale u nas to co lepsze seriale tak już lecą (np DR House) no ale trudno zawsze można oglądać na kompie na bierząco.
<<

cheeba

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 11 wrz 2008, o 19:48

Re: Crime Scene Investigation Las Vegas


mi zdecydowanie najbardziej odpowiada Miami. chyba ten klimat na to wpływa ;) albo może nie trafiłam na fajny odcinek Las Vegas?
<<

chanka84

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 21 wrz 2008, o 17:41

Re: Crime Scene Investigation Las Vegas


Uwielbiam CSI Las Vegas! Reszta to kopie pierwowzoru. Grissom nie ma równych w swoim fachu! Uwielbiam Go, tylko szkoda, że z odcinka na odcinek jest jego coraz mniej i to że odchodzi z serialu :-(
<<

chanka84

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 12 paź 2008, o 21:58

Re: Crime Scene Investigation Las Vegas


Dla mnie Las Vegas wymiata inne CSI!! A Grissoma nikt nie pobije!
<<

mateusz_axn

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 21 lut 2012, o 12:14

Odp: CSI: Las Vegas


Hej,
Słyszeliście, że na ekrany wchodzi już dwunasty sezon przygód agentów biura CSI Las Vegas? Premierowy odcinek można było zobaczyć już 16 lutego na kanale AXN.
W zespole nastpują dosyć duże zmiany. Odchodzi dr. Ray Langston, czyli Laurence Fishburne, a na jego miejsce przychodzi nowy szef biura CSI, D.B. Russel – w tej roli zobaczymy Teda Dansona, znanego z wielu kreacji i zdobywcę nagród Emmy i Złotych Globów. Producenci twierdzą, że nowy szef nocnej zmiany ma wnieść do zespołu lekkość i humor. Uważacie, że to dobry pomysł? Tego właśnie oczekiwaliście? To już wszak trzecia zmiana na tym stanowisku w serialu.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2012, o 20:53

Odp: CSI: Las Vegas

Zamówiono 13 sezon.

 


  • Podobne tematy do CSI: Las Vegas
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Forum ogólne



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.