Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

Covert Affairs z drugim sezonem! » Zakończone Seriale » Covert Affairs • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 22 sie 2010, o 22:05

Covert Affairs z drugim sezonem!

Covert Affairs" z drugim sezonem!

Stacja USA Network zamówiła już oficjalnie drugi sezon "Covert Affairs". I nic w tym dziwnego, bo serialu o tak dobrych wynikach oglądalności nie miała w tym roku jeszcze żadna inna amerykańska kablówka.
Serial deklasuje konkurencje we wtorkowe wieczory, gdy jest emitowany. Ponadto warto podkreślić, że produkcja jest najlepsza wśród widzów 18-49 lat, pośród wszystkich nowych seriali, które pojawiły się na antenie innych kablówek w tym roku.


No, a jednak heh 2 sezon będzie. 1-3 odcinki były dla mnie takie sobie, ale po 4 dopiero serial mi się spodobał, a dokładnie Annie&Auggie :)
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 12 gru 2010, o 17:10

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


Obejrzałem pierwszy sezon i tak średnio mi się podobał. Ten wątek Mercera rozwiązali wybitnie słabo. Można sobie pooglądać, ale klasykom gatunku do pięt nawet nie dorasta :)
Chyba nie będę drugiego sezonu oglądać.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 gru 2010, o 22:16

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


Ja jeszcze nie jestem pewien. Ale znając życie to tak bo w końcu i tak w wakacje mało co będzie lecieć.
<<

Gocha8282

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Ulubiony serial:
NCIS, NCIS LA,

Postdodano 22 sty 2011, o 10:56

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


Cóż spodziewałam się troch e więcej po tym serialu ale bez fajerwerków. Drugą serię pewnie obejrzę jako wielbiciel gatunku:):):):)
<<

Przemcio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Postdodano 28 sie 2011, o 13:29

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


no obejrzałem prawie wszystkie odcinki niestety... powód; brak napisów do dwóch ostatnich jak na razie odcinków drugiego sezonu... napisałem już do ekipy haven o te napisy. mam nadzieję że szybko się ukażą.
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 sie 2011, o 16:28

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


Ja po 6 odcinkach tego sezonu dałem sobie spokój, za bardzo mnie Annie irytowała w tym sezonie. Do tego nie pojawił się jakiś wątek przewodni, porzucono postać Bena, a w CIA niby są zmiany, ale w serialu nic się nie zmienia. Może dokończę serie, ale na pewno nie w najbliższym czasie.
<<

Przemcio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Postdodano 28 sie 2011, o 16:31

Odp: Covert Affairs z drugim sezonem!


no tu muszę się zgodzić. brakuje tego wątku, pierwszy sezon oglądało się z ciekawością a drugi już oglądałem bo oglądałem.. zobaczymy jak dalej ten drugi sezon będzie się ciągnął ale myślę że nic nie zmienią.
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena

 


  • Podobne tematy do Covert Affairs z drugim sezonem!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.