Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

Co sadzicie o Lost » TOP 5 zakończonych seriali » Lost • seriale forumtv.pl

<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 9 lut 2007, o 21:34

Jestem jedną z wielu maniaczek tego serialu :D Sezon I i II oglądałam za każdym razem jak leciał na TVP1 a później na AXN. Teraz te powtórki co idą również oglądam :P Byłabym chora gdybym już nie zobaczyła III sezonu,oczywiście widziałam teraz znów czekam niecierpliwie do niedzieli aby móc ponownie go zobaczyć . Ktoś kiedyś mi powiedział: "TO JEST CHORE" :/ ale ja uważam że ten serial jest rewelacyjny i mogę oglądać go bez przerwy on nie nudzi mnie tylko fascynuje!!!! :viva:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 lut 2007, o 17:22


z Lostem to jest tak, że na początku to chyba miał być serila przygodowy no i taki był i wszystko było ok. Dopiero potem zaczęli dodawać jakieś spiski itd. sama nie wiem czy to dobrze :P
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 12:14


No troszke namieszali, pojawilo sie sporo postaci nowych,nowe watki... romanse itd... Ale mi sie podoba LOST:) i zamierzam go porzadnie do konca ogladnac i wreszcie wszystko zrozumiec;) Bo co odcinek to ja mam jakies nowe pytania bez odpowiedzi czy watpliwosci.
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 lut 2007, o 14:29


przestałem oglądać ten serial na chyba 10 odcinku drugiego sezonu kiedy zabili tą ładną blondynkę :P
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 16:07


jaka znowu ladna blondynke;>
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 12 lut 2007, o 17:50


Sunbeam napisał(a):jaka znowu ladna blondynke;>

Poszukałem na filmwebie i znalazłem jak się nazywa, miałem na myśli Shannon :D [to ta co miała przyrodniego brata Boona]. No co może powiesz że nie była ładną blondynką ;)
<<

Sunbeam

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 238

Lokalizacja: Oświęcim

Postdodano 12 lut 2007, o 18:19


Myslalam,ze chodzi ci o Libby.. O Shanon to j juz dawno zapomnialam;) No wiesz.. trudno mi ocenic czy byla ladna. Wiem,ze miala ladny kolor wlosow, taki jasny blond;) Zawsze taki chcialam miec:P
>>>www.charmed.mojeforum.net<<<
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 13 lut 2007, o 00:34


Dziś znów obejrzałam pierwszy odcinek III sezonu był naprawdę bomba.Ten serial jest rewelacyjny,zgodzę się co z nie którymi wypowiedziami że serial zaczyna nudzić ale miejmy nadzieję że się rozkręci i będzie dalej najlepszy.Ja jestem zadowolona,Wy na pewno też :P
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 26 lut 2007, o 17:02


lost sa super bardzo mi siie spodobal ten film byl spoko jeszcze w zyciu nie widzialam tak kapitalnego filmu :D
zwariowana dziewczynka
<<

ernest49

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 32

Postdodano 28 lut 2007, o 22:23


serial był piękny ale jeśli dalej będą taki flaki z olejem :) to chyba zmienie zdanie a nie chce tego robić ;)
<<

Macster

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 14 mar 2007, o 20:08


Lost faktycznie zrobił sie nudny 8/ .. ale po ostatnich 2 odcinkach (3x10/3x11) widzę nadzieję, że w końcu zacznie sie odpowiadanie na pytania, a nie ciągłe ich zadawanie :cool:
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away. by Antoine de Saint-Exuper
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 17 mar 2007, o 08:38


Pierwsza seria była ciekawa, bo to było coś nowego, w drugiej postawili na relacje między bohaterami i zaczęło robić się nudnawo - trzeciej serii nie oglądam ... może za jakiś czas zaczne ;)
<<

HeroSHI

Postdodano 20 mar 2007, o 21:14


LOST jest już legendą - to dzięki niemu zaczęłą się fama na takie typu seriale, tj. Heroes, Kyle XY czy Jericho :)
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 21 mar 2007, o 10:19


losty nie są nudne a teraz to wy już zaczynacie zanudzać, takie nabijanie postów bezsensowne :>
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 21 mar 2007, o 13:56


wlasnie - nabijanie postow jest zenujace ale dlaczego ciagle to robisz kanon :P
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 21 mar 2007, o 21:04


co ty ode mnie chcesz ? :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 mar 2007, o 12:32


LOST jest już legendą - to dzięki niemu zaczęłą się fama na takie typu seriale, tj. Heroes, Kyle XY czy Jericho :)
LOST A Heroes nie zabardzo podobnie są jak dla mnie, tak samo Heroes A Jericho.
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 6 maja 2007, o 14:18

Czekam na ostatnie 3 odcniki 3 serii, ale na razie jest znośny!
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Co sadzicie o Lost
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.