Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Co oznacza twój nick? » Off-topic • seriale forumtv.pl

Tematy jakie nie pasują do pozostałych działów

<<

ManOfSteel

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Bladowo City ;D

Postdodano 29 sty 2007, o 11:17

Mój nick to jedno z wielu określeń jednego z najbardziej znanych bohaterów komiksów mianowicie - Supermana
Obrazek

Najpierw ty popracujesz a ja odpocznę, a potem ja odpocznę a ty popracujesz...

Pazza Inter Amala !
<<

xaxaxa

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 29 sty 2007, o 22:40


bo nie bylo lepszego po grecku znaczy tyle co nasze hahaha
<<

jogacz

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Warszawa

Postdodano 31 sty 2007, o 17:15


jogacz aka Yogi nic z tytulu ksiazki ktora lezala umnie w regale jak bylem maly anie mialem pomyslu na nicka do gry :D i tak pozostalo do dzis :> to wsumie juz z 5 lat bedzie albo wiecej
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 3 lut 2007, o 00:20


hmmm moj nick oznacza preparat chemiczny do walki ze szkodnikami latajacymi ortograficzna poprawka zapewnia jego unikatowosc a posluguje sie nim wszedzie i od wielu juz lat :)
4 those about 2 rock, we salute U
<<

marcindel

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 3 lut 2007, o 01:32


bardzo prozaiczne - zbitka mojego imienia z pewnym klawiszem
<<

Juliett

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 13 lut 2007, o 21:00


Tego nicka używam już od dawna. Po prostu kiedyś szukałam angielskich imion w słowniku i akurat to bardzo mi się spodobało ---> Nick na pewno nie pochodzi od Juliet z LOST'a :P. To tylko taki zbieg okoliczności ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
<<

Iris

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 113

Lokalizacja: sz-n

Postdodano 21 lut 2007, o 10:57


Znacie zespół Goo Goo Dolls ? Mój nick nawiązuje do tytułu jednej z moich ulubionych piosenek tego zespołu czyli Iris :D
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 26 lut 2007, o 14:46


Nike - skrót od imienia, no i grecka bogini :cool: a Nova - bo zaczął się jakiś rok temu nowy okres w moim życiu, więc dodałam to do starego nicku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Kerstin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 18

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 28 lut 2007, o 20:20


Kerstin to imię skandynawskie (choć nie tylko w Skandynawii popularne), a ja jestem ogromną miłośniczką północy, zwłaszcza Norwegii. Chciałam wziąć nick Kari, ale był już zajęty... To również popularne w Norwegii imię.
Raczej nigdy nie będzie lepiej, tak jak nigdy nie było źle,
Raczej już zostanie tak jak jest...
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 28 lut 2007, o 20:31


W mortal kombat byl Kabal troche pokombinowalem i coz ... narodzil sie moj nick. Sam nie wiem dlaczego od Kabala bo przeciez nigdy za nim nie przepadalem :?
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

edycik

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 3 mar 2007, o 11:21


Ciotka mnie tak nazywała :P jakos tak zostało że tak do mnie niektórzy mówią :hah: ale mi się podoba :what:
<<

HeroSHI

Postdodano 11 mar 2007, o 22:02


Nenia napisał(a):Nenia a właściwie nenya- pierścień, który nosiła Galadriela chyba już nie muszę dodawać, że jestem fanką Władcy Pierścieni :D


Hehe :D ja nazwałam moje chomiki Kashyyyk i Cato Mnemoidia - tak samo jak galaktyki z Star Wars :D :D :D


HeroSHI - czasami H3roSHI - pojawiło się od moich heroistycznych pobudek ratowania świata przed zagładą (czyt. rozpuszczeniem się Grenlandii i zalaniem dużej ilości kontynentów) i z serialu, który uwielbiam Heroes. "SHI" jako uwydatnienie kobiecości (chociaż broń boże nie jestem feministką!) i to brzmi tak ładnie jakby było po japońsku .... :)

i to tyle :)
<<

dogi-dogi

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 76

Postdodano 13 mar 2007, o 17:31


Bardzo kocham psy i na koloniach zaczeli mnie przez to tak nazywać. :)
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 16 mar 2007, o 12:30


nazywam sie kanonowicz a że to za długie to wszyscy do mnie mówią kanon i już :]
<<

ann7_11

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Mikołów

Postdodano 17 mar 2007, o 10:47


Cóż, 2 lata temu jak zakładałam mail'a to sobie dałam ann, wzięte od imienia... a liczby 7 i 11 to po prostu data moich urodzin(dzień i miesiąc) :)
Może niezbyt oryginalne, ale jest :P
"Hope springs eternal in the human breast.
Man never is, but always to be blessed.
The soul, uneasy and confined from home, rests and expects in a life to come..."
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 17 mar 2007, o 13:34


Khabar napisał(a):Dobrze ze nie Kononowicz ;D


ej bo sie obraże , ogólnie jak ktoś się pomyli jak np. dzwoni telefon i mówi : dzień dobry czy to pan kononowicz ?? . to mówię : pomyłka i odkładam słuchawke :D
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 18 mar 2007, o 15:12


Jestem wielką fanką Korna, a jedna z moich ulubionych piosenek to "Freak on a leash"... Stąd się wzięło "freak"... A "lady" sama nie wiem czemu dodałam... I tak wyszło... Nicka używam od paru miesięcy... ;]
<<

Avril

Użytkownik

Posty: 15

Postdodano 10 kwi 2007, o 18:26

Avril - prosta sprawa jestem Wieelką fanką Avril Lavigne :D
Avril RoCkS!
PIERDOLCIE SIĘ JAK CHCECIE xD
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Co oznacza twój nick?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do O nas, inne & off-topic



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.