Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

Co ostatnio czytałeś/aś? » Off-topic » O nas, inne & off-topic • seriale forumtv.pl

Dział poświęcony dla książek oraz ciekawych publikacji

<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 16 sie 2012, o 23:28

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?

Harlan Coben - "Wszyscy mamy tajemnice". Pomimo braku czasu, w niecałe dwa dni przeczytałem. Naprawdę świetna książka, do tego z Myron'em, moim ulubionym bohaterem. ;>
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 sie 2012, o 17:24

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


heej właśnie przeczytałam tą samą książkę ;) tylko mi zajęło to trochę dłużej, praca wakacje .. ale Coben jak zawsze daje radę. Chociaż ciężko się czyta o starzejącym się Winie i Myronie :P

mam jeszcze wypożyczone "Szepty w ciemności" / Jonathan Aycliffe, mam nadzieję, że na dniach zacznę czytać
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 sie 2012, o 15:46

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Ja ostatnio czytałam Travelera, Johna Twelve Hawksa, czyli 1 część trylogii. Sięgnęłam po sci-fi. Książka całkiem fajna,a czytało się bardzo szybko. W domu mam jeszcze jedną część, trzecią niestety trzeba będzie jeszcze dokupić :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 20 sie 2012, o 16:10

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


"Dzwi do piekła" Marii Nurowskiej, niesamowita powieść. Świetnie ukazana wewntęrzna metamorfoza głównej bohaterki, wywołuje wiele przemyśleń oraz refleksji na temat życia. Bardzo mi się podobało, czekam z niecierpliwością na drugą części przygód Darii " Dom na krawędzi".

Obecnie czytam "Pustkowie obcych" BIlla Pronzini.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 wrz 2012, o 18:46

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Miasto Złodziei, Chucka Hogana. Książka miała swoje gorsze i lepsze rozdziały. Momentami naprawdę wciągało, momentami trochę mniej. Czasami ciężko było mi się wczuć w dziejące się wydarzenia. Ogólnie na plus. CHociaż nie skończyło się tak jak chciałam:P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 22 paź 2012, o 10:36

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Ostanio czytałam ,,W pierścieniu ognia" - jest to druga część ,,Igrzysk śmierci".

Pierwsza część była tak wciągająca, że przeczytałam ją prawie jednym tchem. Niestety rozczarowała mnie kontynuacja i niemalże powtarzająca akcja. Brakowało tego elementu zaskoczenia.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 paź 2012, o 12:32

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Elantris - niesamowicie się wciągnąłem. Pomysłowo wykreowany świat z unikatowym systemem magii. Miejscami tylko bohaterowie dziwnie się zachowywali, ale książka jak najbardziej godna polecenia.

A Igrzyska Śmierci sam bym sobie przeczytał tylko boję się że książka jest zbyt dziewczęca :P
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 22 paź 2012, o 14:02

Re: Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Czesiek_PL napisał(a):A Igrzyska Śmierci sam bym sobie przeczytał tylko boję się że książka jest zbyt dziewczęca :P


Oj tam ;p Nie martw się..to, że główna bohaterką jest dziewczyna nie znaczy, że książka jest tylko dla dziewczyn xD Nie brakuje ciekawej akcji, bywa krwawo, jednak nie jest to jakiś wielki horror, bardziej dramat.
Przeczytaj sobie i sam ocenisz :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

boffi24

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Gra o tron

Postdodano 13 lis 2012, o 15:30

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Ostatnio przeczytałam "Atlas chmur" Davida Mitchella - taka wprawka i zapoznanie z tematem przed premierą filmu Wachowskich :) I muszę powiedzieć, że było warto - nie jest to może łatwa książka którą szybko się czyta, ale mimo to bardzo, bardzo polecam.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 lis 2012, o 15:38

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


a ja się pochwalę, że przeczytałem w ogóle jakąś książkę ;p.
Zwycięzca jest sam - Paulo Coelho

Spodobała mi się, może przeczytam inne książki tego autora. Może poza zakończeniem, które było słabe, ale 99% super!
Obrazek
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 15 lis 2012, o 16:32

Re: Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Taifun napisał(a):Zwycięzca jest sam - Paulo Coelho


Słyszałam o tej książce, ale jakoś nie miałam okazji przeczytać. Jeśli chodzi o Paula Coelho czytałam tylko ,,Alchemika". Jeśli lubisz życiowe książki, o spełnianiu marzeń i nie tylko to polecam :)
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

lapko

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Dr.House, Dexter

Postdodano 19 lis 2012, o 09:04

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Obecnie czytam Komórkę Stephena Kinga, a potem chcę przeczytać książki z mojego dzieciństwa :P
<<

chickaboom

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 21 lis 2012, o 16:06

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


"Ciemno, prawie noc" Joanny Bator. Po tej lekturze już nigdy nie pojadę do Wałbrzycha :D
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 13 gru 2012, o 13:09

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Zaczęłam czytać ebooka ,,Trójka" jest to self-publishing. Niestety darmowe były 20/150str., więc więcej nie przeczytałam. Jednak jak na taki typ książki jest całkiem ciekawa.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 23 gru 2012, o 20:25

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Ostatnio czytałem biografię Shaqa O'Neala, genialna i barwna jak sama postać, polecam nie tylko fanom NBA.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Lynns

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 259

Ulubiony serial:
Dexter, GoT, Castle, BB,

Postdodano 23 gru 2012, o 22:55

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Ostatnio czytałam ,,Przebudzenie" Anthony'ego de Mello. Specyficzne spojrzenie na świat, w pewnym sensie może mieć trochę racji.
,,Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? - Trzeba tylko umieć je po­pełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień." - George Bernard Shaw

Watch: Dexter, Games of Thrones, Breaking Bad, Desperate Housewives, Arrow, Castle, TVD.

Blog Watch Read Freaks
Kanał YT
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 12 sty 2013, o 15:47

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?


Pierwsze trzy książki sagi kryminalnej Camilli Läckberg.
<<

donejr

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Dr.House, Dexter

Postdodano 17 sty 2013, o 12:34

Odp: Co ostatnio czytałeś/aś?

Ja przeczytałem Hobbita przed pójściem do kina, żeby móc porównać sobie czy Jackson dużo zmieni w filmie czy też nie :P
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do Co ostatnio czytałeś/aś?
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Kultura



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.