Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

Chuck - Sezon 4 - News » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 6 maja 2010, o 17:35

Chuck - Sezon 4 - News

Wiem że kilka zostało odcinków do końca, ale postanowiłem napisać posta w którym będą wszystkie newsy odnośnie tego czy będzie 4 sezon.
Wszelkie plotki piszcie tutaj. Choć lepsze były by pewne informacje od NBC.
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 6 maja 2010, o 21:34

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Na razie nie ma żadnych plotek czy przecieków tylko gdybanie i pobożne życzenia fanów. Chuck ma jakieś 50% na nowy sezon i liczę, że go dostanie, nawet kosztem Heroes.
<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 12 maja 2010, o 10:19

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Entertainment Weekly leje miód na serce fanów "Chucka". Serial ma według portalu otrzymać zamówienie na czwarty sezon i nadal walczyć o widza w poniedziałkowe wieczory. Jest jeszcze jedna, bardzo optymistyczna wiadomość, płynąca nieoficjalnie z NBC.
Według jednego ze źródeł serial otrzyma zamówienie nie tylko na trzynaście nowych odcinków, ale od razu na pełny sezon liczący ponad dwadzieścia epizodów.

Rzecznik NBC odmawia komentarza w tej sprawie, zaś Josh Schwartz, twórca serii, zapewnia że na temat przyszłości swojego serialu nie ma żadnej wiedzy.

Wszystkie karty zostaną jednak odkryte przez NBC już w niedzielę, kiedy to stacja zaprezentuje swoją ramówkę na następny sezon.

autor: Michał
źródło: Entertainment Weekly
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 12 maja 2010, o 12:51

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


http://ausiellofiles.ew.com/2010/05/10/ ... -season-4/

Ausiello od dawna twierdzi, że sezon 4. jest praktycznie pewny - kwestia tego, czy dostanie 13 czy 20 odcinków :)
<<

robpal

Użytkownik

Posty: 39

Ulubiony serial:
The Wire, 24, Fringe

Postdodano 14 maja 2010, o 10:24

Re: Chuck - Sezon 4 - News


http://ausiellofiles.ew.com/2010/05/13/ ... ews-chuck/

(prawie) Oficjalne potwierdzenie 4. sezonu!!
<<

kodzi1991

Użytkownik

Posty: 20

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
2404528

Postdodano 14 maja 2010, o 19:27

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Sprawdziło się to o czym pisaliśmy przed kilkoma dniami na temat produkcji "Chucka". Serial otrzymał zamówienie na czwarty sezon, a kontrakt obejmuje póki co realizację trzynastu odcinków.
Nie należy jednak wykluczać, że w trakcie sezonu 2010/2011 serial otrzyma zamówienie na dodatkowe odcinki.

Tym samym "Chuck" pozostaje w poniedziałkowej ramówce NBC. Nie wiadomo jednak który serial będzie mu towarzyszył, bo według wielu informacji "Heroes" już nie powrócą.

autor: Michał
źródło: Entertainment Weekly
Oglądam:
Chuck, 90210, Merlin, House M.D, Fringe, Stargate: Universe, The V, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Californication

Obejrzałem:
LOST, Prison Break, Rome, Stargate SG-1, 39 i pół, Heroes, Life Unexpected
<<

snora15

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 20 wrz 2010, o 06:15

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Koledzy troche nowy jestem zabardzo nieobczajony
Zacząłem oglądać pare dni temu chucka i 3 sezony poszły bardzo szybko
Wciągnąłem się w ten serial
Nie wiecie może czy coś nowego o 4 sezonie czy jest już jakaś data na 1. odcinek
<<

sEEQ

Nowy użytkownik

Posty: 4

Ulubiony serial:
Chuck

gadu:
251653

Postdodano 20 wrz 2010, o 09:12

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


S04E01 będzie wyemitowany dzisiaj o 20 (chyba) na nbc ;)
Jednym słowem - masz farta kolego ;D
Obrazek
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 15 kwi 2011, o 17:39

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Koniec Chucka jest bliski jak podają Amerykańskie źródła, poniedziałkowa oglądalność prawie na pewno przekreśla kolejny sezon a i nie powiedziane jest że aktualny sezon zostanie dokończony. Źródło Hatak.pl

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 kwi 2011, o 18:15

Odp: Chuck - Sezon 4 - News


Już nie przesadzajmy, że serialu nie dokończą. Ostatni odcinek jest już nakręcony albo kończą do niego zdjęcia poza tym Chuck i tak osiąga lepsze wyniki od poniedziałkowego The Event. Jednak jeśli za tydzień oglądalność nie podniesie się to będzie cancel. Ale ja i tak do końca będę dobrej myśli i wciąż wierzę bw S05 :P co roku się udawała więc może i uda się teraz.

 


  • Podobne tematy do Chuck - Sezon 4 - News
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Pozostałe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.